2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • csgj
    #1859
    nézte moziban is (sztem), csak másodjára nem tudja megnézni a jelet a kameráson, mert ott sz*r :)
  • Shiwo
    #1858
    jahhát aki kameráson nézi, ne csodálkozzon, hogy néhány apróságról lemarad..
  • genRob
    #1857
    Ok, ok. Ehiszem. :-) Akkor kivárom a dvd-t ha már ennyien mondjátok. A kameráson nem látszik sajnos :-(
  • csgj
    #1856
    de tényleg az volt, én is úgy emlékszem :)
  • genRob
    #1855
    Na megnézem moziban is még 1x direkt ezért :-)
  • BumbleBee
    #1854
    nem, az tényleg az autobot jel volt, amit felvetített. Már vagy háromszor megnéztem a filmet és mindig nevettem annál a résznél :)
  • genRob
    #1853
    Én nem emlékeszem, hogy a TF jelet vetítette volna. Az csak egy irányfény volt sztem. Direkt megnéztem, jó képzelőkéd van a felhőkön játszadozó fényt annak nézted :-)
  • Zomil
    #1852
    ebböl a movie connections-ból hiányzik a batmen:) amikor az elején bumblebee az égre vetiti az autobot jelet :D annál a résznél kcisit felröhögtem:P
  • DJ Skyline
    #1851
    pedig annyira foglalkoztat ez a kérdés! :D hogy hogyan épülhet fel egy ilyen robot, milye hol van, stb! pl az a jelenet tetszik nagyon átalakulás szempontjából, amikor Barricadet legyűri Bumblebee, és előszőr társalog Sam-el, majd aztán átalakul!
  • Prof William
    #1850
    Hát Üstökös...

    Elég egy sunyi alak legalábbis régi képregéynben az volt. De valszeg azzal aki képes letépni a fejed azzal nem fogsz nyíltan konfrontálódni...
  • Neogan
    #1849
    Nem érdemes :)
  • DJ Skyline
    #1848
    annyira nehéz lekövetni mikor egy robot átalakul, hogy mi hova megy, miből mi lesz!:D próbálom értelmezni, de bonyolult nagyon! meg hogy hogy lesz egy nagy monstrumból egy kis autó! mi hova megy, miből lesz az ülés, hol van a motor mikor robot üzemmódban van! vagy én nem jövök rá a titok nyitjára, vagy ez így van és kész, nem érdemes feszegetni!? :D
  • Optimus Prime
    #1847
    Valahogy így. De találtam pár érdekességet az IMDb honlapján:

    Transformers - movie connections

    Többek között írva van a Terminator Theme, és Irohnide beszólása "Do you feel lucky, punk?" a Piszkos Harry-ből - mondtan én, hogy túl Clint Eastwood filmet nézett.
  • genRob
    #1846
    Optimus, hogy is van? Megatron felelt a biztonságért, Optimus meg azért, hogy az élet a megfelelő mederben folyjon? Tudom írtad már de egyszerűen nem lelem meg :-)
    Köszi!
  • Optimus Prime
    #1845
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát Nolan több sebet is kapott, meg hát Megatronnál ugrált. A folyékny nitrogén, a tűz, az oroszok... én csodálom, hogy bárki is túlélte. Azon felül ő sem volt már fiatal tiszt


    spedway: akkor Neked is az angol kaidást kellett volna ovlasnod, mint nekem. :)
    (márha angolra készülsz)
  • spedway
    #1844
    Ááá én még nem tudtam elkezdeni olvasni a könyvet, mert erre a nyomorult nyelvvizsgára kellett készülnöm de a héten nekiugrok mindenképpen.:)
  • spedway
    #1843
    Igen az a képregény volt és tényleg egy szót se értettem belőle. :)
    No majd meglátom mire jutok ezzel az "állatos" Transformerssel.:)
  • BumbleBee
    #1842
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondolom betojt Megatrontól... nem valami bátor elme, ahogy megismertük.
  • LasDen #1841
    ezt el kell olvasnom....nem vagyok nagy olvasó, így nagy szó nálam :D
  • Neogan
    #1840
    Végre kiolvastam a Múlt Árnyait, véleményem:

    Bevallom az elején úgy gondoltam, nem lesz valami nagy szám a sztori, aztán a Ghost-1 megkezdte a Nap körüli gyorsulást :)
    Innen kezd beindulni a történet, és a könyv végéig változatos, izgalmas.
    A karaktereket mélyebben megismerjük mint a filmben, bár ez az Álcáknál nem volt nehéz mutatvány ;) Üstökös szokásos ármánykodása az emberekkel, nagyon tetszett, az Álcák közt dúló belső konfliktussal együtt.
    Amiben csalódtam hogy nem ismerünk meg új TF-eket, még csak utalás szintjén sem. A történet vége nagyon jó zárást adott neki.

    Aki szereti a Transformerst, és az izgalmas történeteket, az ne hagyja ki.

    + 2 kérdés azoknak akik olvasták:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nolan végülis hogy halt meg? Azt tudom hogy megsérült mikor kiugrott a hójáróból, de utána még boldogan locsolta ammóniás nitrogénnel Megatront. Aztán a következő kép hogy megfagyott. Rá is került a vegyületből? A második: Ha Üstökös ennyire vezér akar lenni és ennyire magának akarja az AllSparkot miért segít a filmben Megatronnak?
  • Neogan
    #1839
    Ezt még nem is láttam! Nagyon jó a stop-motionos (vagy hogy hívják) animáció!
  • Bucser
    #1838
    Akkor menj vissaz homokozni és autózzá ott.
  • Seten
    #1837

    Á, hagyd. Bizonyára neveltetési gondokkal küzd.

  • Reyes
    #1836
    Real Transformers

    Van néhány gagyi, de Optimus Prime-é nem is olyan rossz.
  • Reyes
    #1835
    Optimus Prime gets prostate cancer

  • Reyes
    #1834
    Ez mekkora poén már!:)

    Bocs, ha már volt.
  • DJ Skyline
    #1833
    [IMG][/IMG]
  • Beast Machine
    #1832
    haggyad, valamelyik pöts alregje.

    vagy csak nagyon newbie.

    vagy mindekttő
  • Shiwo
    #1831
    akkor mit keresel itt te

    menj máshova flémelni
  • Beast Machine
    #1830
    sokmindent nem értesz még.
  • Murlough
    #1829
    trans formers??? tiszta szar! 1 nyomi rajzfilm koppintása és 1 rakás fos. mekkora szar h ilyen robotok autókáá változnak. én ugyan meg nem nézném!
  • Optimus Prime
    #1828
    spedway: a hiba ott volt, hogy Te BW képregénnyel kezdted, ami a 4 részes The Gathering (ugye eddig stimmel?). De az a rajzfilm 3. évadjában játszódik, ergo ha nem ismerem tövíről hegyire a Beast Era fogalmad sincs róla mi történik.

    Amúgy BW ügyben egy kis ajánló: [URL=http://www.veoh.com/videos/v505857Tj59Zh3n]Beast Wars #1, a többi is itt van, tessék megkeresni :)[/URL]

    Utána majd a TV csatornákat nyaggassátok, hogy nálunk mikor fogják vetíteni.
  • BumbleBee
    #1827
    A Múlt Árnyai nekem nagyon tetszett, a másik kötetet, majd csak augusztusban veszem meg. Beleolvasva az utóbbiba, én is észrevettem, hogy nem a film pontos mása, és mivel a korai forgató könyvet nem ismertem, nem értettem, hogy akkor ez mi
  • Neogan
    #1826
    Ma reggel 8 órakor már itt volt a futár, nem is gondoltam volna, hog ilyen
    korán szállítját a könyveket.
    Beleolvasgattam a könyvekbe, a Múlt Árnyai nagyon tetszik már azért is mert különálló történet és a filmben néma álcák végre megszólalnak :)
    A film regényváltozatán viszont alaposan meglepődtem. Nem a moziba került film sztorijának pontos mása, hanem a kiszivárgott forgatókönyv, szóról szóra. (Itt még Energon Kocka volt, Jazz halála lett másképp megoldva) Akik olvasták a forgatókönyvet azok tudni fogják a különbségeket.

    Most úgy is pocsék kint az idő (ömlik az eső) úgyhogy ráérek olvasgatni.
  • Neogan
    #1825
    Ez az Animated bevallom nekem tetszik. Egyrészt mert rengeteget merít a G1-ből. Az utóbbi idők szériái közül talán a legtöbbet: Animated- Ajánlom átolvasni
    Másrészt mert megpróbálja a G1 legtöbb elemét átültetni modern környezetbe. A rajzok, ne szépítsük, gagyik. De emlékezzetek a BW-nél is csomóan leszólták, hogy hogy néz már ki és láss csodát remek sztori és a Bíszt Masín által már említett pozitívumokkal együtt remek sorozat.

    Mindent összevetve már nagyon várom és az Unicron-trilógia után öröm lesz végre egy G1-esebb sorozatot látni.
  • spedway
    #1824
    Nem hangzik rosszul, tulképpen ahogy írtam is engem csak ez az állatosdi zavar, de ebben változás van az pozitív.:)

    Ettől az Animated-től viszont még mindig rosszul vagyok, bármennyire is próbálkozok megbarátkozni a képekkel. :)
  • Beast Machine
    #1823
    4000 évvel a G1 előtt milyen alakot vegyenek fel?:)

    AZonfelül nem az álcázás miatt kellett, hanem védelemképpen - ha kiléptek volna sima robot módjukban, percek alatt belehaltak volna az Energon-sugárzásba.

    Azon felül a 2. évadtól az egész áthajlik dark-sci-fibe (ha van dark-fantasy, akkor dark-sci-fi is, nembeszólni), és a formájuk is megváltozik némelyiküknek, már csak itt-ott emlékeztetnek állatokra.
  • Beast Machine
    #1822
    eszméletlen akar az lenni, cska elírtam.
  • Shiwo
    #1821
    én csak a G1-et láttam meg pár részt az Energonból..utóbbi nagyon nem tetszik..
  • spedway
    #1820
    Ez mind szép, csak nekem attól áll fel a szőr a hátamon, hogy állatokká alakulnak... ez olyan komolytalan. Persze majd lehet teszek a mesével is egy próbát, mert eddig csak a képregényeket láttam.