#7166
A Milan legutóbb hazai pályán csúfos vereséget szenvedett a Palermo együttesétől. A vörös-feketék hiába fogadkoztak a szezon előtt, hogy a mínusz nyolc pontos hátrányt januárra ledolgozzák, és az élre kerülnek, úgy tűnik, a terv kudarcba fullad.
A 2-0-s vereség után a Milannak már 11 pont a hátránya városi riválisa, az Inter mögött. Bár a szurkolók rendkívül csalódottak, Rino Gattuso szerint minden rendben.
- Tény, nem játszottunk jól, de nincs veszve semmi - mondta a csapat világbajnok középpályása. - Mindent megteszünk a sikerért, de nem könnyű. Nestával és Pirlóval nyáron mindössze tíz nap szabadság állt a rendelkezésünkre, tehát több mint egy éve folyamatosan futballozunk, és ez nagyon fárasztó. (sportforum.hu)