• szucsy89
    #36187
    Áll a bál Itáliában Balotelli körül. Két mérvadó sportnapilap is azt állítja, hogy a csatár nem várta meg a doppingellenőrzésre siető Pirlót, aki szeretett volna néhány szóval elköszönni a társaitól a válogatottól való búcsúja apropóján. Mindenki csendben ült az öltözőben, 2 órán át várták Pirlót, kivéve Balót, aki felszállt a csapatbuszra, faképnél hagyta a csapatot. Többen ettől az ügytől függetlenül is bírálták őt, mert szerintük lélektelenül játszott a vébén. A csatár az Instagrammon keresztül válaszolt a bírálóinak.
    " Mario Balotelli vagyok, 23 éves, és nem én választottam, hogy olasz legyek. Azért akartam olasz lenni, mert OLASZORSZÁGBAN születtem, és mindig is OLASZORSZÁGBAN éltem. Fontosnak tartottuk ezt a világbajnokságot, és ugyanolyan csalódott, fáradt, dühös vagyok. Igen, talán hibáztam, gólt lőhettem volna Costa Rica ellen,ebben igazatok van, és? Mi a probléma? Talán az, hogy mindösszesen ennyit akartatok mondani? Nem csak én hibáztam, mert Mario Balotelli mindent megtett a válogatottért, és semmiben sem hibázott. (A viselkedést tekintve.) így próbáljatok bocsánatot kérni, mert Mario Balotellinek van lelkiismerete, és készen áll arra, hogy még erősebben visszatérjen,felemelt fejjel, erősebben, mint bármikor. Önérzetesen mindent megtett a hazájáért. Vagy talán, ahogy ti mondjátok, nem vagyok olasz. Az afrikaiak sosem bánnának így a saját testvérükkel. SOHA. A négerek, ahogy ti hívjátok őket, fényévekkel előrébb vannak nálatok. Nem az a szégyen, ha valaki kihagy egy ziccert, vagy kevesebbet fut. EZEK A DOLGOK SZÉGYENLETESEK. Igaz olaszok! Igaz?