36663
  • LasCar16
    #36222
    Lopezre annyira nem haragszom, erős volt a haza tett labda meg pattogott is ha nem húzódik meg akkor szerintem kivédi :D Ménez meg hihetetlen eddig, legpozitívabb csalódás, elől jónak tűnünk, hátul kell még stabilizálódani, Juve ellen ez még kevés lesz, bár tuti lesz sok gól :D
  • szucsy89
    #36221
    Jesszusom milyen meccs volt ez, 5-4re nyertünk, volt itt minden :D Bonera hálistennek pirosat kapott, nem lesz jövő héten a juve ellen, Lopez meg megint akkora potyát kapott hogy beszarás

    Menez viszont kibaszott nagy igazolás, most is milyen gólt sarkazott :D
  • szucsy89
    #36220
  • LasCar16
    #36219
  • LasCar16
    #36218
    Nem, mert koncepció nélküli szurkolóhülyítés az egész. Két éve ráfogták a fiatalításra, aztán Atletico Madrid a példa meg Barbi az elnökségben, Casa Milan, jajj de szép! Közben meg negatív rekord a bérleteseknél.. Milan mint brand fejlesztése stb, bullshit.. Mindez tényleges befektetések nélkül.. Egy normális magasan jegyzett játékost nem tudunk leigazolni, maradnak a formán kívüli, lejárt szerződésű vagy kombinálva, szar forma plusz ingyen van kategóriájú spílerek... Miközben a szemetet nem vagy alig lehet eltakarítani, köszönhetően a magas fizuknak, semmi tudatosság nincs, Balo bevétele is elmegy kb Juvénak(Matri) és a Citynek(Balo törlesztő) :D. Berlusconi meg szarik az egészre amíg aktív volt a politikában addig jó volt neki a csapat. Bekaphatják.
  • szucsy89
    #36217
    nem örülsz?
  • LasCar16
    #36216
    Torres az új igazolás Balo helyettese!

    1-2 napon belül hivatalos lehet, az ügynöke holnap egyeztet a Chelseavel a végső dolgokról.

    milannews

  • LasCar16
    #36215
    legalább legyél pontosabb: 10 éve már top csapat!
  • szucsy89
    #36214
    na megjött a cselzis :D:D

    noname 2 éve alakult csapat drukkereivel nem tárgyalunk itt :D
  • Oziris666
    #36213
    Rémálmát:) Mondjuk nyert egy EB-t VB-t BL-t meg Europa Ligát :P
    Sokan tuti adnák ez a Rémálmot:D
  • limperatore
    #36212
    mondjuk én nem tartom kizártnak h olaszországban megújul...más környezet itt van szurkolás is meg elfelejti az elmúlt évek rémálmáét
  • LasCar16
    #36211
    mér, a Poolban jó volt
  • limperatore
    #36210
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • szucsy89
    #36209
    Meytar Zeevi ‏@RossoneriBlog 1h
    Mediaset is reporting that Torres is very close to Milan.
  • limperatore
    #36208
    persze és a top 3 helyért küzd a milan :D
  • szucsy89
    #36207
    Lopez potyával nyitott, kikaptunk a Valenciától, eddig ez nem a legsikeresebb nyári felkészülés :D


    intert még igy is verni fogjuk mondjuk
  • szucsy89
    #36206
  • LasCar16
    #36205



    :DDDDDDD
  • LasCar16
    #36204
    Armero és Diego Lopez is hétfőn jelentkezik orvosira, a kapus 4 évre írt alá évi 2,5 millióért.
  • szucsy89
    #36203
    Milan-Chivas 3-0 niang balo pazzo

    balo szabadbol geci nagy golt vágott :D
  • szucsy89
    #36202
    Armero jön a Napoliból, elvileg holnap lesz hivatalos, végre egy minőségi igazolás :)
  • limperatore
    #36201
    MILAN–MANCHESTER CITY 1–5 (1–4)
    Gólszerző: Muntari (42.), ill. Jovetics (12., 53.), Sinclair (14.), Jesús Navas (23.), Iheanacho (26.)
  • Shep
    #36200
    Hát ez lassan már gombócból is sok.
  • szucsy89
    #36199
    Lehetséges jelöltek Mister X-re:

    Ricardo Alvarez, 26 anni, Inter
    Hatem Ben Arfa, 27 anni, Newcastle
    Joel Campbell, 22 anni, Arsenal
    Alessio Cerci, 27 anni, Torino
    Giovani Dos Santos, 25 anni, Villareal
    Douglas Costa, 23 anni, Shakhtar Donetsk
    Balazs Dzsudzsak, 27 anni, Dinamo Mosca
    Nicolas Gaitan, 26 anni, Benfica
    Antoine Griezmann, 23 anni, Real Sociedad
    Lewis Holtby, 23 anni, Tottenham
    Josip Ilicic, 26 anni, Fiorentina
    Erik Lamela, 22 anni, Tottenham
    Gaston Ramirez, 23 anni, Southampton
    Xherdan Shaqiri, 22 anni, Bayern Monaco
    Carlos Vela, 25 anni, Real Sociedad
    Kevin Volland, 22 anni, Hoffenheim
    Andriy Yarmolenko, 24 anni, Dinamo Kiev
  • limperatore
    #36198
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • szucsy89
    #36197
    Na jó, én most fostam össze magam Balon :ASDADS:ASDSA:DSAASD
  • szucsy89
    #36196
  • limperatore
    #36195
    haha
  • szucsy89
    #36194
    A Tuttosport (egy torinói lap, amelyik nem a Milan-szimpátiájáról híres) azt állítja, hogy Balotelli felhívta Allegrit és gratulált neki a kinevezéséhez. És megkérdezte, hogy beférne-e a csapatába...
  • szucsy89
    #36193
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:D:D:D:D

  • wright
    #36192
    Allegrit hogyan sikerült elüldözni?Szeretnénk felkészülni rá :D :D
  • szucsy89
    #36191
    aztakurva:D
  • holeee
    #36190
    Akit érdekel egy teljesen új, magyar fejlesztésű játék, esetleg elmondaná a véleményét az írásomról:)

    http://holeee.blog.hu
  • szucsy89
    #36189
  • szucsy89
    #36188
    Kaká távozik a nyáron, ő erősítette meg.
  • szucsy89
    #36187
    Áll a bál Itáliában Balotelli körül. Két mérvadó sportnapilap is azt állítja, hogy a csatár nem várta meg a doppingellenőrzésre siető Pirlót, aki szeretett volna néhány szóval elköszönni a társaitól a válogatottól való búcsúja apropóján. Mindenki csendben ült az öltözőben, 2 órán át várták Pirlót, kivéve Balót, aki felszállt a csapatbuszra, faképnél hagyta a csapatot. Többen ettől az ügytől függetlenül is bírálták őt, mert szerintük lélektelenül játszott a vébén. A csatár az Instagrammon keresztül válaszolt a bírálóinak.
    " Mario Balotelli vagyok, 23 éves, és nem én választottam, hogy olasz legyek. Azért akartam olasz lenni, mert OLASZORSZÁGBAN születtem, és mindig is OLASZORSZÁGBAN éltem. Fontosnak tartottuk ezt a világbajnokságot, és ugyanolyan csalódott, fáradt, dühös vagyok. Igen, talán hibáztam, gólt lőhettem volna Costa Rica ellen,ebben igazatok van, és? Mi a probléma? Talán az, hogy mindösszesen ennyit akartatok mondani? Nem csak én hibáztam, mert Mario Balotelli mindent megtett a válogatottért, és semmiben sem hibázott. (A viselkedést tekintve.) így próbáljatok bocsánatot kérni, mert Mario Balotellinek van lelkiismerete, és készen áll arra, hogy még erősebben visszatérjen,felemelt fejjel, erősebben, mint bármikor. Önérzetesen mindent megtett a hazájáért. Vagy talán, ahogy ti mondjátok, nem vagyok olasz. Az afrikaiak sosem bánnának így a saját testvérükkel. SOHA. A négerek, ahogy ti hívjátok őket, fényévekkel előrébb vannak nálatok. Nem az a szégyen, ha valaki kihagy egy ziccert, vagy kevesebbet fut. EZEK A DOLGOK SZÉGYENLETESEK. Igaz olaszok! Igaz?
  • limperatore
    #36186
    Sokba kerülhet még a Milannak Seedorf menesztése


    A Gazzetta Dello Sport szerint Clarence Seedorf nem enged az igazából és kész kiállni az őt megillető nagyjából 10 millió €-ért, amit a Milan egyelőre nem hajlandó kifizetni, holott a holland egyoldalúan felbontott szerződése ezt egyértelműen kimondja.

    A fennmaradó két évben ugyanis bruttó 10 millió €-t keresett volna a Rossoneri kispadján Seedorf, ám ettől az összegtől menesztését követően elesett.

    A milánói lap szerint a holland legenda nem rest jogi útra terelni az ügyet, amennyiben záros időn belül nem történik változás, ám ekkor már nem csak a 10 millió €-ra fogja perelni egykori klubját, hanem plusz anyagi és erkölcsi kártérítést is követelni fog.

    Valahogy így kell elcseszni egy éveken át tartó kivételes kapcsolatot klub és legenda között. Taps.
  • szucsy89
    #36185
    Wenger Brazíliában találkozik Raiolával, hogy leboltolják Balotellit. A Milan várja a hivatalos ajánlatot, ami 25 millió eurót meg kell haladja - áll az acmilansport.net hírében. A cikk szerint Inzaghiék komoly ajánlatra számítanak, mert kész a forgatókönyv az eladás utánra: Mandzukic az álom, de Giroud is befuthat.


    jézusom
  • szucsy89
    #36184
    van azért jó hír is :)

    Állítólag Carlo Ancelotti és Pippo megbeszélték Casemiro átigazolását. Kölcsönbe érkezne és 5-6 millió eurós opciós joggal rendelkeznénk -írja a milannews.it.
  • LasCar16
    #36183
    így van hadd nyerje a teret Barbi :D Casa Milan, csak a gazdasági stabilitás + költségek visszaszorítása! Milan család :DD