• Sheva
    #2764
    Az Atletico Madrid spanyol csatára, Fernando Torres kijelentette: büszke arra, hogy egy vezércikkben hírbe hozták a Milannal. A támadót nemrégiben már megemlítették a klubbal kapcsolatban, és a neve ismét felmerült a következő nyári átigazolási időszakra vonatkozóan.

    Jóllehet a játékos örül, hogy kapcsolatba hozták a piros-feketékkel, de most más dolgok foglalkoztatják.

    „A Milan akar engem? Ez jó hír, de most csak a világbajnoki selejtezőre koncentrálok,” – jelentette ki a válogatott mérkőzés előtt.

    A 21 éves csatár magasan jegyzett játékos a spanyol bajnokságban, és az Atletico a hírek szerint kész eladni őt. Torres ára 20 millió font, és ez még valószínűbb lehet, ha Christian Vieri és Pippo Inzaghi nem nyeri vissza régi formáját.