Miután egy orvosi vizsgálatot követően nem sikerült megszerezni Aly Cissokhót a Portótól, a Milan Domenico Criscitot, a Genoa játékosát szemelte ki.
A balhátvéd ebben az idényben a Genoban játszott kölcsönben, és tagja a Svédországban játszó olasz U21-es válogatottnak is.
Korábban már megegyezett egymással a Genoa és a Juventus (ez a két klub közösen birtokolja a játékos jogait), hogy egy 8 millió euró körüli összeg esetén megválnának tőle.
A goal.com arról ír, hogy Adriano Galliani, a klub alelnöke Svédországba utazik, mert személyesen szeretne beszélni a tavaly 35 meccsen pályára lépő játékossal. Criscito roppant sokoldalú, játszott ebben a szezonban balhátvédet, baloldali középpályást, végül pedig kipróbálták a védelem közepén is.
Ezek szerint mégis lehet, hogy le tudjuk igazolni. Jöjjön ő is, meg Cissokho is! Nem árt, ha van verseny...