Didier Drogba maradna a Stamford Bridge-en, ezért visszautasította a Manchester City ajánlatát – olvasható a brit lapokban.
A City már a januári átigazolási időszakban is tett egy 18 millió fontos ajánlatot az elefántcsontparti támadóért. Abban az időszakban még úgy tűnt, hogy Drogba is hajlandó lenne a távozásra, de Carlo Ancelotti érkezése után meggondolta magát.
- A City mindig is érdeklődött Drogba iránt, de úgy tűnik, hogy a csatár maradni szeretne Londonban. A Chelsea indul a Bajnokok Ligájában, ilyesmit a City nem tud kínálni, és ez fontos lehet egy idősebb játékosnak – nyilatkozta egy manchesteri illetékes a 31 éves csatárról.
Mindeközben a londoni kékek továbbra sem tettek le Alexandre Pato megszerzéséről. Az AC Milan a napokban bejelentette ugyan, hogy a brazil nem eladó, ennek ellenére könnyen lehet, hogy 42 millió fontért mégis megválna tőle a klub – ez az összeg négy millióval több, mint a korábbi Chelsea-ajánlat.