• DONGUBA
    #116
    A Milan egy izgalmas mérkőzésen, vert helyzetből fordítva győzte le a Lazio csapatát. Ezzel a 2-1-es győzelemmel a piros-feketék kihasználták a Juventus palermoi vereségét és 2 pontra megközelítették a torinoiakat.

    Milan 2 - 1 Lazio
    Vezette: R. Rosetti
    Gólszerzők: Oddo 56 (11-esből), Shevchenko 72, Crespo 94
    Sárgalapok: Filippini A. (Laz) 48, Stam J. (Mil) 56, Fernando Couto M. (Laz) 79, Dabo O. (Laz) 84, Fillipini E. (lLaz) 89, Rocchi T. (Laz) 93.

    Milan: Dida; Stam, Nesta, Maldini, Kaladze (Serginho 59); Gattuso, Pirlo, Seedorf (Cafu 62); Kakà; Tomasson (Shevchenko 57), Crespo

    Lazio: Peruzzi; Siviglia, Giannichedda, Couto; Oddo, A Filippini, Dabo, E Filippini, Cesar (Liverani 32) (Seric 59); Pandev (Di Canio 76), Rocchi

    Gólok:

    56. perc: Rocchi fordult kapura, Stam a 16-oson belül, belerúgott a csatárba, 11-es! Oddo volt az ítéletvégrehajtó, Dida jó irányba mozdult, bele is ért a labdába, de nem tudott menteni, 0-1

    72. perc: A nemrég beállt Sevcsenko 27 méterről, szabadrúgásból védhetetlenül csavart a Lazio kapujának jobb felső sarkába, 1-1.

    94. perc: A Milan nyomásának meglett az eredménye. Kaká 16 méterről a jobb kapufát találta telibe, a kipattanót Crespo 4 méterről kapura lőtte, a labda a bal kapufát is érintve pattant be a kapuba, 2-1