AVAST! Antivirus
  • Szolgálat 467
    #594
    Töröld le, nem jó ez az avast, először nekem is az volt fenn az elején nagyon elégedett voltam vele, hétvégén bekaptam egy Trojan Malware férget az avast össze vissza szarakodott vele hogy így meg úgy nem találja azt a nyomorék fáljt és nem tudja törölni, a nála primitívebb Trojan Remove simán letörölte a vírust amit az avast nem tudott, utána sorozatba jöttek a vírusok összesen 20(!) jött fel a gépemre kölünféle Tórjaiak amik még módosítják is magukat, az avastnak állandóan frissít az adatbázisa de szart sem ér, kiírja hogy vírus törlése utána rá 2 percre megint kiírja hogy Trojan Fake alert és képtelen törölni és még karanténba sem képes berakni, fogtam töröltem ezt a szart, felraktam a Nod32-tőt lefutattam egy csomót amit az avast nem tudott berakta a karanténba a másik felét meg törölte a nod, kb ennyit a 4.8 avastról. Az 5.0-ás is volt fenn a gépen az amikor megtalálja a vírust, berakja a karanténba ha rendeszerfálj ha nem, akkor is törli és a rendszerfájlokat egyátalán nem szabad törölni. Ennyit tud az avast sajnos, pedig először jó volt!