Street Hacker - jobb-e az Uplink-nél?
  • via_mala
    #28
    Én is csak az első 2 küldetést vittem még végig, a 3-ikhoz még meg kell csinálnom a vírust. Idáig kb. mint az UPLINK.

    Néhány dolog:
    1. Nekem nem játsza le a zenéket, mit telepítsek? Nincs otthon net, ezért valami letölthető installer kellene flash-hez. Linket pls!
    2. Nekem beragadtak az alkalmazások, és nem tudtam őket a taskbar-ról felhozni, csak ha az aktuális alkalmazást minimalizáltam, és utána bal oldalról szedtem elő pl. az email alkalmazást. Eleinte ment, de aztán nyomtam egy F1-et, utána már nem működött.
    3. Nincs valalmi automatikus parancskiegészítő funkció, mint pl. a bash-ban a TAB billentyű?
    4. Honnan lehet tudni, hogy a Solid Software-től letöltött utility fut-e? Konkrétan a brute-force password kereső-t leszedtem, ott csücsül a download könyvtárban, de honnan lehet azt tudni, hogy feltelepedett-e? Most még csak v1.0, de ha lesz 2.0 stb, akkor nyilván upgrade-elni kellene.
    5. Hogy lehetne az email-eket időrendbe szedni? Nekem valahogy kuszának tűnik a sorrendjük. Van valami Syncronize, de az nem egészen azt csinálja.

    Ja egyébként (rot13.com): uggc://serr.fei.uh/t/b/tbyqznghfxn/ivrjgbcvp.cuc?g=3296