52
Street Hacker - jobb-e az Uplink-nél?
  • zpeti
    #52
    Halihó! Játszik még vki ezzel a játékkal? Kijött hozzá egy újabb javítás amitől nagyon tuti lett a játék, és sokkal kevesebb bug van benne... Csak egy gondom van... A verzió: Full 1.1.7. Crackelve van. Játszok vele és kb 8-10 perc után mindig kiláp a játék és kidob a Win aztalra... Semmi hibaüzi, semmi jelzés... Vkivel fordult még elő ilyesmi? Ha tudtok megoldást segítsetek plz! Egyébként szrintem nagyon jó játék, kipróbáltam már egy párat, mind közzül ez volt a legtutibb... szóval HELP valaki!!!
  • Toomyka15
    #51
    na egy olyan kérdésem lenne hogy amikor a elején megszerezük a cuccost hogy kell elküldeni!! pls irjatok :D
  • unit22
    #50
    Az uplink inkább szórakoztatóbb,ez viszont sokkal komolyabb.Nekem crack verzióm van,98-on alapból, ment XP-hez meg letöltöttem a NET.framework 1.1-et meg Macromedia-t(a zenéhez kell) és ment.Tutorial(3 assigment küldi és a Real Deal,ha sikerül ha nem börtönbe kerülsz igy kezdődik az éles játék).
    Először is a Solid Software-től kapott üdvözlő levelet küld vissza(reply messg.)Kapsz 2 levelet egyikben a szerverre való csatlakozáshoz szükséges infók(IP,felhasználónév) a másikban az ott található,a játék folyamán létfontosságú szoftverek.connect:IP:21(általánosságban legtöbbször müködik a 21-es port /File Transfer Protokol/ igy nem kell a pscan.El ne felejtsd soha a ":"-ot:).A belépésnél nem kell a login parancs csak ird be a felhasználoneved.Nem kell keresgélni a fájlokat egyszerüen csak töltsd le (download:) a könyvtárakat.Menj be a saját downloads mappádba és katt a programokra.Van amelyik megvan de azért ird felül.A generate(force.gen) és library(foce.lib) parancssorból tudod majd használni.A script fájlokat meg run: parancsal.
    Ha Brute Force-al törsz fel valamit akkor nem kell a login:
    Az eleje nem kihivás, ha valaki tudja hogyan kell folytatni a tutorial után az segitsen.
  • Laky
    #49
    hát ez nekem nagyon nem megy :\

    már Solid Software-ek letöltésénél elakadtam...
    név? jelszó?
    megadtam a karakter keszítésnél beírt nevemet és jelszavamat, de nem fogadta el...
    utána néztem a Street Hacker Suppert-ban, de semmi...

    az első feladatot megcsináltam...

    a Solid Software-ekből kifolyólag a második feladatot se tudtam megcsinálni, mert nem tudtam letölteni a scripteket...

    a harmadik feladatnál Brute Force-al feltörtem a felhasználó nevet és a jelszót:
    login:név:jelszó

    nem engedi, helyette ezt írja ki:
    ABORT // Connection Terminated
    ERROR // You are not remotely connected.


    valaki segítsen, mert nagyon tetszik a játék, köszike :)
  • Laky
    #48
    force.lib:
  • circa
    #47
    Hogy kell használni a bruteforcot?
    Láma vok, de ez az első ilyen játékom.
  • Lord Silver
    #46
    hellooo mindenkinek!!!
    segitségeteket kérném! nem indul a játék! ezt a hibaüzenetet adja ki:

    Microsoft .NET Framework
    An unhandled exception has occured in your aplication. If you click Continue, the application will ignore this error and attempt to continue. If you click Quit, the application will be shut down immediately.
    The type initializer for "Street_Hacker.Form_Operator" threw an exception.

    crackel, patchel, nélkülük, mindenhogy próbáltam...felraktam a .NET Framework-ot is...sehogy se indul...
    előre is köszi a segitségeteket!!!
  • via_mala
    #45
    Elvileg igen. Mert ott van nekem a telepítő mellett, de nincs hozzá crack, anélkül meg nem megy...
    Neked sikerült?
  • Zsoldos
    #44
    patchet felraktatok a jatekhoz? (1.1.3)
  • via_mala
    #43
    lsd. #39-es hozzászólásom
  • joiner
    #42
    Hmmm... Lehet, hogy csak jobb dolguk akad, mint, hogy ide írjanak....
    Nah mind1, a kérédsem az, hogy mennyiben különbözik sh az uplinktől.
    Előre is thanx.
    Bye
  • Radek
    #41
    honnan tudom megszerezni a Street Hacker-t?
  • blackgamer
    #40
  • via_mala
    #39
    Tegnap vettem a fáradtságot, és újra leültem hekkerkedni. Sajnos a tutorial utáni küldetést hiába csináltam meg, nem jött a válaszüzenet, csak minden nap egy feladó nelküli üres levél. Valószínűleg hibás a játék.
    Uninstall lett a vége. :(
  • antijedi
    #38
    nem az mert akit nem hagy hidegen pont az nem jáccik iylen gamékal :P
  • via_mala
    #37
    Úgy nézem hidegen hagyja az sg fórumozókat a hacker-kedés ;)
    Ez bizonyos szemszögből tekintve megnyugtató :D
  • via_mala
    #36
    Vannak cheat-ek is: hmm
    pl.:
    Cheat - Effect
    internet fraud rules - Steal 5000 from a random user
    com open - Connect to the internet
    swordfish - Get all login info
    i don't pay for software - Get all Solid Software Products
  • via_mala
    #35
    Megcsináltam a 3 tesztküldetést, és utána a "The Real Deal" küldetést is. 3x megcsináltam 3x lecsuktak. A játék utána megy tovább, csak újra kell boot-olni és nincsenek meg a hacker szoftverek. Ha a játékot úgy indítottam, hogy Skip Demo (vagy Intro mitt'omén), akkor rögtön azzal indult, hogy lecsuktak én meg csak néztem, hogy most mi van, úgyhogy ez a normális menete a játéknak.
    Szóval innentől jönnek a éles utcai hacker-kedések, ami kb. úgy néz ki, hogy bemegyek egy épületbe (Infiltrate) és mindnent csinálok ugyanúgy, mint eddig. Ha ugyanis szimplán az utcáról akarok bejelentkezni a terminálon, akkor a kapcsolat nem jön létre. Ezek után már sejtem, hogy mégiscsak van valami jelentősége a karaktergeneráláskor a Strength értékének, ugyanis minden épületre vannak olyan adatok, hogy hány őr, hány kamera, hány alkalmazott, hány vendég van benne. Biztos a biztonsági őröket is le lehet nyomni vagy valami hasonló. Az utcán el lehet csámborogni kereskedőkhöz, akiknél csúcsgépeket lehet vásárolni, ill. mindenféle megbízókhoz, akik a küldetéseket adják.
    Innentől jönnek majd a kőkemény harcok.
    Most találtam a demóhóz: walkthrough
    Ebből sokat lehet tanulni. Én pl. nem is láttam az smtp.scp exploit script-et, és mindig a 21-es porton mentem be, miközben úgy néz ki a levelezési portok is nagyon jó célpontok.
  • antijedi
    #34
    és az mért baj? engem amugy is az fogad és nem ok nélkül... :)
  • via_mala
    #33
    Sikerült már valakinek a zenéket megszólaltatnia?
    És a küldetésekben hol jártok?

    BTW: A .NET Framework 1.1 telepítése után login képernyő fogad a következő boot-oláskor, ha WinXP van a gépen. Ennek megoldására:
    Harwired Windows Xp topic
    #144 - #149
  • via_mala
    #32
    ott a pont :)
  • antijedi
    #31
    hát azért anyiban realisztikusab hogy itt kezeli portokat meg hasonlokat, igaz a brute forc itt se valóság hű, de azért ez egy szintel már jobb (funkcióilag) mint az uplink... :)
  • via_mala
    #30
    Uplink-nél annyiban több, hogy az IDE szebb-jobb, de funkcióban idáig nem tud többet nála.
    Winamp helyett nálam a rádió szólt ;)
    Az oké, hogy kipróbálom a utility-ket, de attól az még nem írja ki, hogy mi a verziója. Egyébként nekem hiányzik a progress bar. Olyan jó volt látni, hogy hil tart. Most kiírja, hogy 2 perc lesz, aztán vár 2 percet. Realisztikusabb, de szvsz a játékélmény így gyengébb.
  • antijedi
    #29
    hűt nem uplink szvsz, az arról szolt hogy katingatál azt kész :P egy fokkal azért jobb ez :)
    beragadás nekem eccer volt utána megjavult, zene nincs, de van helyet winampom szal nembaj :P
    kieg funkcot nemtok
    onnan lehet tudni hogy kiprobálod :)
    a virus készitése a legkisebb ügy amugy :P
  • via_mala
    #28
    Én is csak az első 2 küldetést vittem még végig, a 3-ikhoz még meg kell csinálnom a vírust. Idáig kb. mint az UPLINK.

    Néhány dolog:
    1. Nekem nem játsza le a zenéket, mit telepítsek? Nincs otthon net, ezért valami letölthető installer kellene flash-hez. Linket pls!
    2. Nekem beragadtak az alkalmazások, és nem tudtam őket a taskbar-ról felhozni, csak ha az aktuális alkalmazást minimalizáltam, és utána bal oldalról szedtem elő pl. az email alkalmazást. Eleinte ment, de aztán nyomtam egy F1-et, utána már nem működött.
    3. Nincs valalmi automatikus parancskiegészítő funkció, mint pl. a bash-ban a TAB billentyű?
    4. Honnan lehet tudni, hogy a Solid Software-től letöltött utility fut-e? Konkrétan a brute-force password kereső-t leszedtem, ott csücsül a download könyvtárban, de honnan lehet azt tudni, hogy feltelepedett-e? Most még csak v1.0, de ha lesz 2.0 stb, akkor nyilván upgrade-elni kellene.
    5. Hogy lehetne az email-eket időrendbe szedni? Nekem valahogy kuszának tűnik a sorrendjük. Van valami Syncronize, de az nem egészen azt csinálja.

    Ja egyébként (rot13.com): uggc://serr.fei.uh/t/b/tbyqznghfxn/ivrjgbcvp.cuc?g=3296
  • antijedi
    #27
    nekem sincs vele bajom, csak bizonyos egyszerübb dolgokra kicsit idegesitő már, sokkal több szarakodás mint amenyi értelme van :)
    mert email nézegetéshez pl full fölös a parancssor :)
  • Lacc
    #26
    Én nagyon szeretem a parancssort, letisztultabb dolog :P
  • antijedi
    #25
    "viszonylag probál közeliteni valósághoz is meg normális kezelőifelülethez is "
    ne csak nézz láss is :)a valóságosab a parancssor, és amiat reálisabb mitn pl uplink, de nem is olyan hogy csak parancssor van amitől az ember idegbajt kap, igy legalább kicsit kényelmesebb is mint a csak parancssoros társai :D
  • Lacc
    #24
    Az mitől valóságosabb, ha van grafikus emil kliens és fájlkezelő? :)
  • antijedi
    #23
    a 3.nál meg bármelyik porton kivéve az elsőn felküldöd a virust (launch parancs ha már bejutottál brute forceal) és egy pici idő mulva kidob egy usernevet meg egy keyt amit eddig még nem tudtam használni :)
  • antijedi
    #22
    ez most melyik küldi is? mert a 2.nál simán brute forcal ment nekem :)
  • Hmuda
    #21
    Csináltattam egy vírust key_keresővel, de szerintem elcseszhettem valamit. Egyszerűen nem akar rátelepedni a pass-os gépre. Lehet hogy túl álmos vagyok most ehhez a gaméhoz? :-)
  • Hmuda
    #20
    Hm. Adtál ötletet ezzel a vírus dologgal de még nem jöttem rá hogyan kéne megcsinálni. Valami tipped van?
  • Hmuda
    #19
    Még a másodikkal szenvedek.
  • antijedi
    #18
    yeah :)
    ha eljutsz 3. proba küldihez szolj, én épp ot tartok és még nem jöttem rá teljesen..., emgvan a kód a sniffervirusal, de egyik porton se fogadja azt el, másik szervert meg nem tok, ha rájössz szólj pls :)
  • Hmuda
    #17
    De az, most mégegyszer megnéztem és télleg kihagytam őket.
  • antijedi
    #16
    tutorialon? a tutor missiokat is vagy csak amikor makog?
    amugy a parancsoknál nem az a gáz hogy lehagyod a végről a kettőspontot?
  • Hmuda
    #15
    Köszi, megvan. Nagynehezen évgigszenvedem magam a tutorialon, de most meg az a gáz hogy hiába írom be a megfelelő parancsokat a terminálba, baszik felismerni őket, pedig helyesen írom be őket.
  • antijedi
    #14
    itt is probáltad már? :)
  • Hmuda
    #13
    Egyszerűen nem tudom megtalálni ezt a framework cumót. Az update oldalon nincs, a keresésnél meg mindent kiad de a progit azt nem.