Sabotain
  • Antiga
    #24
    TIPP: Az Űrkikötőben menj el egy földbesüllyeszett kapuhoz! Ott kiír vmit sárgával (nyomd meg a használ gombot a szállító megnyitásához)lenyomod az ENTERt (alapbeállítás) akkor kjön egy térkép... a ball alsó sarokban van egy sárga gömb és egy hold...katt a holdra és utánn addig vidd az egeredet a területek közt amíg meg nem találod: (angol) Tired Guns (fáradt fegyverek) megnyitod és vagy M vagy V-vel megnyitod a térképet és látod a térképet...lesz egy zöld pont amiben villog egy sárga pont..juss el oda.Amikor oadérsz világoskék fényoszlopok lesznek és kiírja hogy nyomj ENTERt ha be akarsz menni. Élj a lehetőséggel és törj be. FONTOS: amikor az utcán vagy a Q-val minídíg rejtsd el a fegyveredet és nem lőnek rád (kivéve az ellenség) harcnál vagy ismét Q vagy a tüzelő gomb és előveszi a Gunt.
    Nos ha bent vagy ne vedd elő a fegyveredet hanem csak menj...irány a pult ( egy nagy narancssárga paca elött megy egy ventinllátor) a pult mögött a haverod (de csak ha a pasival mész) Rod vár. Ő elondja neked hogy elrabolták a lányát és, hogy mentsd meg neki. A Fura Angyalok-ban van a liba. Én nem mentettem meg mert..(ezt a történetet leírtam)
    Az igazi feladat az,hogy a Szivattyűk körzetében ( a szivattyúk angol nevét nem tom, de a helye a legesleges-legjobb oldalon egy hosszú terület...) Amikor ott vagy menj egy kicsit, csak egy ellenség lesz aki csajozik...(remélem nem problémás leszedni, csak pisztolya van, fejlövéssel le lehet kapni) Utánn a játék jó kidolgozáttságának köszönhetően több táblát fogsz látni. Nos, nos mejik is kell....Hungary? Ja, az Hungry.Hungry Bullents.Éhes töltények?.NEM!Bulls=Bika.Éhes Bika ez kell nekünk.Kövesd a Hungary Bulls feliratú táblákat(Hungary Bulls Factory) amikor odaérsz akkor vagy fel kell robbantani vagy be kell jutni. De, bemenni nem lehet felrobbantani-nincs gránátom-a qrva életbe...Na mostmár unom a játéko kilépek...

    Egy jó tipp: Ha sok fegyver vagy pénz kell akkor menj éjszak, mert akkor több az ellenség..az éjszaka módot a terület kiválaszátsa mellett ball oldalon állíthatod be (ha jó hejre klikkelsz akkor harangozást hallasz)....JÓ gyilkolást....(és küldjétak a szerelmes leveleket és a bon-bon-okat a [email protected]....

    Anti-ga