10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • bela30
    #36430
    Na felraktam a legújabb qbittorrentet a 4.1.6 64 bitet,és furulya hegyek!Ugye írtam hogy nekem kb. 2000 torrentet kellene áthozni.Aztán egyszer csak mp-ként elkezdtem kapni I/O-hiba értesítéseket a Win 10 (64 bit)-től,amivel teljesen ellehetetlenült minden további gép használat.

    Amúgy néztem a kliens naplóját,és mindegyiknél az a baja hogy a mappa vagy a fájl nem található.Hát persze hogy nem,mert azokat annak idején az utorrenttől nem is kértem hogy töltse le,hanem csak a torrent bizonyos fájljait.De az a fura az egészben hogy két ilyen I/O üzenetes torrentnél is megnéztem hogy a qbit képben van-e hogy az a fájl amit nem talál az nekem nem is kell.És igen,írja is a fájl neve mellett hogy mellőzve vagy mi.De akkor miért keresi?Szóval mit csináljak?

    A HDD-im biztos nem lehetnek ludasak semmiben,mert mindegyik 100%-os.

    Tudtam én hogy nem lesz ez egy séta galopp :-( Pedig amúgy egy nagyon friss,még alig egy hetes módszert használtam rá,ezt: https://logout.hu/bejegyzes/empower/koltozes_utorrent-bol_qbittorrent-be.html Vagy lehet pont ezzel rontottam el?

    Ja és az egyik friss letöltésre,kb. 99%-nál meg aszongya elakadt,miközben ott figyel továbbra is rá a 4 seeder.

    Harmadik,ebben a kliensben nincs torrent elérhetősége oszlop?

    Amúgy végül is nem lenne rossz,sőt egy-két a 2.2.1-hez képest új de hasznos funkcióját gyorsan meg is tudnám szokni,de ha a fentieket nem lehet megoldani,áthidalni akkor hiába minden :-(