36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • lac coo
    #36446
    Jah igen, bocs, én bénáztam :) Működik arányt nem jelez ha jól látom ... Mindegy m jó arányaim voltak, pont letojom, ez így marad :)
  • ToCsEk
    #36445
    oda kell letöltened ahol jelenleg a gépeden van, így csak végig ellenörzi és beáll a seedbe
  • lac coo
    #36444
    De nem , elkezdi letölteni újból .... !
  • Carmang
    #36443
    Betallózod a torrent file-t, a program észreveszi, hogy már le van töltve a cucc, ellenőrzi és utána elkezdi seed-elni.
  • lac coo
    #36442
    A torrent file is megvan és a filmek is ....
    Nem tudom kire gondolsz :))
  • NB2
    #36441
    Most mid van meg? A torrent file-ok is vagy csak maguk a filmek?
    (te az vagy akire gondolok?:) )
  • lac coo
    #36440

    Hello !

    Biztos volt már róla szó, de nem találom ... Váratlanul behalt a rendszerem, újra kellett telepíteni ....a meglévő torrentjeimet hogy tudom visszaállítani, hogy seedelni tudjam aminek alacsony az aránya...Köszi ! :) Boldog Karácsonyt !

  • piamania
    #36439
    Aszfalttal mi történt?Feltörték?
  • ToCsEk
    #36438
    valami ötlet, hogy miért ukmukfuk egyik napról a másikra qtorrent behalasztja az internetet fullra, semmit nem tölt be err connenciton timed out hiábal semmi oldal nem töltődik be minden torrent piros, 2.2.1 verzió 185 torrnet, telekom 30/5
  • SLICK
    #36437
    így már megvan! Köszi mindkettőtöknek!
  • [HUN]FaTaL
    #36436
    Keresőbe vagy win+r-hez diskmgmt.msc.
  • Blekk Síp
    #36435
    Akkor így próbáld:
    Vezérlőpult - Rendszer és biztonság - Felügyeleti eszközök - Partíciók létrehozása és formázása a merevlemezen
  • SLICK
    #36434
    Nem tudom mit csinálok rosszul, tuti balfasz vagyok.
    Ha a Start menü keresőbe írom a disk managementet semmit nem hoz ki. Kliensen belül pedig kereső sincs.
    Saját gépen belül ugye megjelennek a meghajtók, de ott ha jobb klikkelek csak a szokásos menü jön be, az Átnevezésnél meg csak a meghajtót nevezhetem át, a betűt nem. Mit csinálok rosszul?
    Bocs az idétlenkedésemért
  • Blekk Síp
    #36433
    Keresésbe beír Disk management, ott látni fogod a meghajtókat és partíciókat az adott betűjellel. Átnevezni kívánt partíción jobb klikk majd "Meghajtóbetűjel és elérési út modosítása"
  • SLICK
    #36432
    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni.

    Qbit klienst használok. Filmeket töltöttem le a hordozható winyómra. Az történt, hogy a meghajtók jelölései elállítódtak (nekem jelen esetben “F” volt a külső winyó, most meg “I”), mivel a daemon tools betett néhány másik virtuális meghajtót. Ezeket lekapcsoltam, tehát ha újra bedugom, akkor elvileg F-ként kéne jeleznie. Viszont hiába nincsenek ott a virtuális meghajtók, a winyót továbbra is “I”-ként kezeli, ezért a kliensem I/O hibát jelez, nem találja az eredeti letöltés helyét, tehát nem tudom visszatölteni a filmeket. Hogy tudnám megoldani, hogy a kliens újra elérje az adott mappát ahová a filmeket töltöttem? Nem szeretnék Hit’nRun-olni, meg hogy kitiltsanak az oldalról.

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • [HUN]FaTaL
    #36431
    A költözésben nem tudok segíteni, én üres klienssel váltottam.

    A 4 seederes cuccra: Nézd meg mennyi a max engedélyezett torrent a beállításokban, lehet hogy átlépted és szünetel. Ha nem, akkor nyomj rá egy kényszerített újraellenőrzést. Igazából, ha mindegyikre nyomsz, akkor lehet hogy az összes problémád megoldódik.
  • bela30
    #36430
    Na felraktam a legújabb qbittorrentet a 4.1.6 64 bitet,és furulya hegyek!Ugye írtam hogy nekem kb. 2000 torrentet kellene áthozni.Aztán egyszer csak mp-ként elkezdtem kapni I/O-hiba értesítéseket a Win 10 (64 bit)-től,amivel teljesen ellehetetlenült minden további gép használat.

    Amúgy néztem a kliens naplóját,és mindegyiknél az a baja hogy a mappa vagy a fájl nem található.Hát persze hogy nem,mert azokat annak idején az utorrenttől nem is kértem hogy töltse le,hanem csak a torrent bizonyos fájljait.De az a fura az egészben hogy két ilyen I/O üzenetes torrentnél is megnéztem hogy a qbit képben van-e hogy az a fájl amit nem talál az nekem nem is kell.És igen,írja is a fájl neve mellett hogy mellőzve vagy mi.De akkor miért keresi?Szóval mit csináljak?

    A HDD-im biztos nem lehetnek ludasak semmiben,mert mindegyik 100%-os.

    Tudtam én hogy nem lesz ez egy séta galopp :-( Pedig amúgy egy nagyon friss,még alig egy hetes módszert használtam rá,ezt: https://logout.hu/bejegyzes/empower/koltozes_utorrent-bol_qbittorrent-be.html Vagy lehet pont ezzel rontottam el?

    Ja és az egyik friss letöltésre,kb. 99%-nál meg aszongya elakadt,miközben ott figyel továbbra is rá a 4 seeder.

    Harmadik,ebben a kliensben nincs torrent elérhetősége oszlop?

    Amúgy végül is nem lenne rossz,sőt egy-két a 2.2.1-hez képest új de hasznos funkcióját gyorsan meg is tudnám szokni,de ha a fentieket nem lehet megoldani,áthidalni akkor hiába minden :-(
  • Malakai
    #36429
    qBittorrent esetén győződj meg róla, hogy Options > Advanced > Coalesce reads & writes be van pipálva, egy ideje most már alapból be van kapcsolva, de azért érdemes ránézni, ha emiatt aggódsz.
  • bela30
    #36428
    "De nem olyan agyatlan módon, mint az utorrent, hogy 0-ra esik a sebesség. Ilyen szempontból sokkal jobb a disk kezelése"

    OK,elárulom miért forszíroznám annyira a lemez kezelés témát.Ezért,emiatt a topik miatt:

    https://qbforums.shiki.hu/index.php?topic=3953.0
    +
    https://itcafe.hu/tema/bittorrent_topik_mielott_kerdezel_olvasd_el_az_1_hozzaszolast/hsz_20059-20059.html

    Kiemelhetnék belőle részleteket,de inkább annak örülnék,ha te vagy valaki aki jó angolból (tehát nem úgy mint én) átolvasná azt az eszme cserét,és az alapján mondana egy ha szükségesnek látja módosított véleményt,hogy akkor most

    1. a qbit mégis csak tényleg sokkal jobban gyilkolja a hdd-t,már csak azért is,mert hogy

    2. a libtorrent alapú kliensek 16-64 KB kiírásokat használnak?

    Mert kb. ennyi amit értettem belőle,már ha ezeket is jól értettem.

    Vagy már ez is megváltozott,ill. megoldották?Ezt nem mi?
  • Jim Morrison
    #36427
    amit mondani akart, hogy az éppen említett okok miatt sem érdemes már uTorrentet használni. Ha nem akarod, hogy jelezzen kapcsold ki az ESETet. vírusos lesz a géped, de legalább menni fog :)
  • lck
    #36426
    Szívesen !
  • TomBond
    #36425
    Nem számít mi illik, és mi nem. Én is ezt használom, és ő is! Ennyi! Segítséget kértem, nem b@sztatást! Ha tudsz segíteni, akkor megköszönöm!
  • lck
    #36424
    Évek óta nem illik utorrentet használni. Helyette qbittorrent, esetleg tixati az ajánlott.
  • TomBond
    #36423
    Nemrég raktam újra a gépet egy ismerősömnek, és azóta a uTorrent futtatásakor az ESET kb fél óránként hibát jelez, hogy ilyen-olyan vírus van, meg, hogy az uTorrent ki szeretne menni a netre egy vírust tartalmazó oldalra. Másnál is csinál ilyet? (nálam a saját gépen nem) Hogyan lehetne megoldani?
  • [HUN]FaTaL
    #36422
    Természetesen ha gyorsan töltesz le terheli a lemezt. De nem olyan agyatlan módon, mint az utorrent, hogy 0-ra esik a sebesség. Ilyen szempontból sokkal jobb a disk kezelése, én egy ideje már váltottam.

    Az importhoz esetleg nézd meg ezt, hátha működik.
  • bela30
    #36421
    Sziasztok!Engem az érdekelne,hogy a qBittorrent mennyire nyüstöli a HDD-t egy uTorrent 2.2.1-hez viszonyítva?

    Sőt erről esetleg készült-e valami teszt is?Ha igen,belinkelnétek?Köszi.

    Azt még esetleg tudni érdemes rólam,hogy nálam már kb. 2000 torrent volt a kliensben,amiket még ha váltok is qBittorrentre,azokat át is kellene mind egy szálig hozni,a folyamatban lévő letöltéseket is,még hozzá lehetőleg pontosan úgy,ahogy az a 2.2.1-ben álltak.Ez is menne?Vagy legalábbis elvileg?

    Ja és nekem csak HDD-im vannak,tehát kettővel fentebb az a kérdésem,hogy a qBittorrrent mennyire bánik kesztyűs kézzel a lemezekkel azt tényleg csak HDD-kre értettem.Amúgy ez a kérdés nekem még tényleg fontos lenne,hiszen nyilván nem akarom hogy esetleg az új kliens 1-2 év alatt leamortizálja a HDD-imet,miközben a 2.2.1-gyel előtte hosszú éveken keresztül egyetlen %-os kondíció romlás nélkül képesek voltak együtt működni.

    Üdv,Béla
  • broman191
    #36420
    Ja, általában pár hónap egy HDRip, fél éven belül pedig jön a tisztességes HD, BD50...egyik sem sok idő, főleg a mai filmekkel, amelyek egyszer nézhetőek, de holnapra már felejtősek.
  • NB2
    #36419
    Én is ezt akartam írni, hogy egy fajta igénytelenség vagy szarrágás ez. Ha ennyire érdekel megnézem moziban, de simán ki lehet várni azt az 1-2 hónapot is és akkor megoldom virágboltosan!
  • kjhun
    #36418
    Ezek szerint. :D Én is az 1 kezemen meg tudom számolni, amennyit meg néztem, az elmúlt 3-5 évben.
  • acsati
    #36417
    Ilyenekre még van kereslet? Mindig is irritáltak a kamerás filmek engem. :D Ha vmit annyira meg akartam nézni, akkor inkább elmentem moziba.
  • kjhun
    #36416
    Ha, valaki még kamerás filmeket letöltöget, a kissebb oldalakon: Hamarosan számíthat rá, hogy ott is tiltva lesznek az ilyen feltöltések. Legalábbis a Majomparádén biztosan, a közeli napokban/hetekben és lehet máshol is.

    Majomparádé: Megszűnnek a kamerás filmek
  • ToCsEk
    #36415
    ssd hiba, mármint náluk
    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2019.02.01. 09:38:08
  • suba53
    #36414
    Tudja valaki, hogy mi történik a maggal? Állnak a seedek, az oldal nem jön be.
  • broman191
    #36413
    Évekkel ezelőtt volt szó róla hogy megpróbálják feléleszteni, de erős a gyanúm hogy eltaláltad. Vagy ha lenne is, soha nem fogja ugyanazt képviselni mint régen...
  • ViniSoundz
    #36412
    Demonoidról tud valaki valamit? Nem lesz má soha? :)
  • Munkas
    #36411
    Kösz! Az még jobb. E szerint a meghívóra nem is lenne értelme szégyent hozni, hiszen előbb úgyis a meghívottat tennék ki.
    Utoljára szerkesztette: Munkas, 2018.12.26. 04:03:20
  • kjhun
    #36410
    Munkas: A magon, már jó ideje nincs seed-arány követelmény, csak minimális seedidő, ami 48+ óra, a letöltött torrent méretétől függően.
    Inkább, kérj meghívót valakitől, a megfelelő helyeken (nem itt) és ne hozz szégyent, a meghívódra ha kapsz.
  • Munkas
    #36409
    Mondjuk valami jó aránnyal. Persze jöhetnek privátban is a tippek :)
  • Munkas
    #36408
    Hátha van valakinek eladó?
  • TomBond
    #36407
    sehogy