Dragon Age banner kép
Megrendelhető magyarul: 576KBYTE és a CD GALAXIS

Ha a patch után nem indulna, KATTINTS IDE

| SPECIALIZÁLÓDÁS | AJÁNDÉKOK |
  • Andule
    #18456
    Csak ez megint olyan, hogy fantasztikus játék az, ahol egyféleképpen lehet győzni. Megnéztem YT videón ezt utólag, más is így gyakta le. Csak akkor ez megint olyan, ha nem erre fejlesztem Shale-t, ha nem íjász Leliana akkor ezt hogyan csinálod meg? Én úgy látom, hogy sehogy...
    itt magyarazza mar neked egy ideje par ember h vannak mas lehetseges megoldasok is jatekstilusra, harcokra, etc. jatszd ugy ahogy tetszik ofc csak nem igazan az jon at h tetszik.
    a runas trukk az a varazslatkombinaciok egyike, 2 runat egymasra dobva (paralysis + repulsion) letrejon egy 'egyszerhasznalatos' paralizisrobbanas ami viszont sokkal erosebb, tovabbtarto es iszonyat nagy teruletu. talan az egyik legjobb varazslat az egesz jatekban leven mar alacsony szinten is elerheto es az egesz jatek alatt, vegig hasznos marad. sarkanyok ellen kisebb sajna a hatoideje de meg igy is absz hatasos, nagyobb tomegek ellen pedig ubertap. varazslatkombok
    ha ez a resze kimaradt volna a jateknak eddig akkor erdemes atfutnod a linkelt oldalt. pl nekem ezzel elegge easy mode volt (hardon) a mocsari banya rogton miutan feldobta a kuldit Morri. (lvl9 kornyeke tan) kicsit tanulni kell a hasznalatat annyiban h kb mi az a tav amire illik helyezkedni a kozelharcosokkal de lehet trukkozni vele boszen. (pl szimpla sarga ellenfelekkel megtuzdelt nagyobb tomeg ellen kezdeni vmi folytoponton egy repulsion-nel majd amikor osszert a banda vagy vki netan megdobna a mentot es atjutna azon radobni a masik glyph-et aztan mar csak le kell vadaszni a tavolabbi ijszokat meg az egy helyben allo sleppet. annyiban ra kell keszulni az ilyenekre h erdemes mindenkit manualisban iranyitani mert az AI valoban suta hisz mindig reflexbol fut az ellenfel fele.)

    Utoljára szerkesztette: Andule, 2019.06.17. 11:43:09