• Petyus_
    #122
    Háááát. Sajnos már eléggé előrehaladtam, és a kezdeti pozitív benyomások után csalódott vagyok. A tuningfelhozatal nem bővül, egyfajta bodykit van minden autóra. Ugyanazok a festések, ami már az elején is. Nagyon gizdák egyébként a verdák (szebbek, mint NFSU-ban), na de ez kevés. Másik: európai autó kimerül a Golfban/Borában. Amerikai nuku, semmi Ford, semmi Corvette, Camaro, Pontiac GTO. Egy BMW M3 nem igaz, hogy nem férne be. De nem, Skyline, Skyline, Skyline. Tököm a Skyline-ba. :P Meg ha japán verdák vannak csak, legalább lenne Honda. Ha jól tudom, nem lehet unlockolni, csak Evo VII-et és ennyi. Suprát le kellett cserélnem egy Evo VIII-ra, mert irányíthatatlan. Másik: alkatrészek.. ha megveszek egy felnit, utána le akarom cserélni, az előzőt kihajítom a kukába, elvész az ára, utána veszek egy újat... ugyanígy, van "gyorsuló", meg "tapadó" gumi, és mindig ki kell fizetni a teljes árát. A versenyek már izgalmasak, sajnos az AI is köcsögöl a játékban előrehaladva, mindg jól belédpukkan hátulról, ha kicsit megcsúszol, tipikusan zsinóron húzzák. Na majd NFSU2.