1270
  • Fefe
    #141
    Ja nekem is bejön a gamma :)
  • JohnnySmith
    #140
    Ja Ps2-re.
  • JohnnySmith
    #139
    Ma kaptam meg és nem rosz lassab mint NFS:U de ettől függetlenűl állat.
  • DannyL
    #138
    na ez odabasz
  • ranGer2
    #137
    ÚÚÚÚÚ ez nagyon durva... csak a hangja legyen pont ilyen a skyline-nak már akkor kurva jó lesz... :)
  • grebber
    #136
    Ja remélem még ebben a hónapban.
  • DJ Skyline
    #135
    csak jönne már ki!:D
  • DannyL
    #134
    7up!
  • Caterpillar
    #133
    Up!
  • Tom3 #132
    Dreamcast-re csinálnak még játékot?
  • DJ Skyline
    #131
    valahol a bolt és a kiadó között!:D
    nem tudom valamikor csak megjön!
  • Torry
    #130
    PS2-őn XBOX-on és Dreamcast-on is kint van már.

    HOL A PC?????
  • Caterpillar
    #129
    UPPPPPPPP!
  • arty
    #128
    egyébként, a vice cityt láttam ps2ön a minap, és akadt... finoman lasan ment, de ahogy a nap szembesütött, kb. 20 fps-el ment :(

    en azt hittem a konzolokon minden nagyon jol megy ....
  • Petyus_
    #127
    Azért PC-n kormánnyal multiban remélem nagyon jópofa lesz, már ha az engine is korrekt lesz alatta (Xboxon szaggat a drága...).
  • grebber
    #126
    Nem baj attól még leszedem majd.
  • DJ Skyline
    #125
    ja...modnjuk skylinet ne izéljük!:DD de az tényleg igaz hogy az ilyen játékokba kevés az európai kocsi,és sok a japán...álá NFS U...volt 2 eus kocsi a többi japó,meg amcsi...
  • DannyL
    #124
    Azé próbáljuk má ki aztán bebetonozhatjuk. :D
  • CSOCSO
    #123
    RIP SRS:(
  • Petyus_
    #122
    Háááát. Sajnos már eléggé előrehaladtam, és a kezdeti pozitív benyomások után csalódott vagyok. A tuningfelhozatal nem bővül, egyfajta bodykit van minden autóra. Ugyanazok a festések, ami már az elején is. Nagyon gizdák egyébként a verdák (szebbek, mint NFSU-ban), na de ez kevés. Másik: európai autó kimerül a Golfban/Borában. Amerikai nuku, semmi Ford, semmi Corvette, Camaro, Pontiac GTO. Egy BMW M3 nem igaz, hogy nem férne be. De nem, Skyline, Skyline, Skyline. Tököm a Skyline-ba. :P Meg ha japán verdák vannak csak, legalább lenne Honda. Ha jól tudom, nem lehet unlockolni, csak Evo VII-et és ennyi. Suprát le kellett cserélnem egy Evo VIII-ra, mert irányíthatatlan. Másik: alkatrészek.. ha megveszek egy felnit, utána le akarom cserélni, az előzőt kihajítom a kukába, elvész az ára, utána veszek egy újat... ugyanígy, van "gyorsuló", meg "tapadó" gumi, és mindig ki kell fizetni a teljes árát. A versenyek már izgalmasak, sajnos az AI is köcsögöl a játékban előrehaladva, mindg jól belédpukkan hátulról, ha kicsit megcsúszol, tipikusan zsinóron húzzák. Na majd NFSU2.
  • grebber
    #121
    Ja az majd ha lesz PC-re addig SRS :))
  • DJ Skyline
    #120
    Burnout3-at lefosom...ez kell nekem SRS!:D
  • Petyus_
    #119
    A kritikák nagyon lehúzzák, de szvsz azért, mert most jött ki a Burnout3 is, és arra van mindenki rányomulva. Meg ugye az NFSU kiadója az Electronic Arts khmm.

    Megnyugodhat mindenki, aki rá van mozdulva erre ez utcai versenyzés témára: imádni fogja az SRS-t.
  • Petyus_
    #118
    Tudnék nem sékikemet is, csak kellene egy firewire kártya meg valami tömörítő codec, és mindkettő beszerzéséhez lusta vagyok. :D
  • Petyus_
    #117
    Sajnos sok! A Skyline kb. egy F1 gép tapadásával rendelkezik, a Supra meg csúszik a "taknyon" (itt is olyan este az út, mint NFSU-ban), mintha tényleg takony lenne. Szóval elég gázul lehet kezelni, nagyon érezni kell a csúsztatásokat.
  • CSOCSO
    #116
    amugy milyen a supra?? jol lehet vezetni?? sok kulonbseg van a supra es a skyline kozott vezethetosegben?
  • CSOCSO
    #115
    dejo neked:)))))))))) kabbe!:)
  • arty
    #114
    sékikem videot nem tudnál csinálni ? :)
  • Petyus_
    #113
    "Screenshot" a verdámról. =)



  • Petyus_
    #112
    Na megvan a Suprám, unlockolva a Skyline is, 400 paci felett már sokkal izgalmasabb a dolog. =))
  • DJ Skyline
    #111
    nah akkor mikor is jön PC-re?:DDDD
  • Tom3 #110
    Várom már!
  • grebber
    #109
    Kira várjuk bőszen a PC-set.
  • Petyus_
    #108
    Egész állat a cucc, összességében jobb az NFSU-nál szerintem. Hálistennek az AI normálisabb, és nem az oldalirányú forgalmon múlik 98%-ban a verseny kimenetele. Az NFSU-ban talán többet lehet buzizni a verdákat, de itt összességében ízlésesebb összhatást lehet elérni, fasza manga csajos festések vannak. =) Verdák közül még nagyon keveset unlockoltam, az alapvetések (Supra, Skyline) széles modellválasztékban figyelnek a szalonban. Honda nincs!! =( Ami nagy pozitívum, a város nyitott (a la GTA), lehet kocsikázni, de ha akarod, rögtön odatesz a versenyek helyszínére. Ami kicsit hiányzik belőle, az az adrenalin.. az irányítás szerintem jófajta arcade, azzal meg vagyok elégedve. Jah, és van benne egy csomó ex-Playmate (asszem) bula, akiket fel lehet szedni ha teljesítesz risztekpa csellindzseket, és vannak róluk videók, ahogy egy homogén háttér előtt riszálják magukat a soundtrack (amúgy elég gyengusz) nótáira. =) Legnagyob előnye az NFSU-val szemben, hogy a szépen felbuzizott verdádat meg tudod csodálni visszajátszás során, meg van kocsikázó mód, ahol a verda gurul a városban, te meg forgatod körülötte a kamerát, ahogy akarod. Ezzel lett értelme az optikai tuningnak, NFSU-val ellentétben.

    Na megyek vissza játszani, eddig nagyon pozitív a játék.
  • DannyL
    #107
    És most jött ki az X-Box-os is.
  • ranGer2
    #106
    #92 senki nem monta hogy kamu....
  • Akuma
    #105
    PS 2-re már fel is van törve a játék.
  • CSOCSO
    #104
    az a leggazabb dolog ami a kecsap utan johet
  • DJ Skyline
    #103
    mind1 az AI a lényeg...nem kell az NFS U féle civil kocsi,meg ellenfél style...az hogy PONT az ideális íven jön a civil kocsi,meg az ellenfél nitrózik a 180 fokos kanyarban...NA NEEEE......habár ha nincsen sebesség érzet akkor nem nagyon jó...
  • DJ Skyline
    #102
    reméljük a legjobbakat!