• Petyus_
    #108
    Egész állat a cucc, összességében jobb az NFSU-nál szerintem. Hálistennek az AI normálisabb, és nem az oldalirányú forgalmon múlik 98%-ban a verseny kimenetele. Az NFSU-ban talán többet lehet buzizni a verdákat, de itt összességében ízlésesebb összhatást lehet elérni, fasza manga csajos festések vannak. =) Verdák közül még nagyon keveset unlockoltam, az alapvetések (Supra, Skyline) széles modellválasztékban figyelnek a szalonban. Honda nincs!! =( Ami nagy pozitívum, a város nyitott (a la GTA), lehet kocsikázni, de ha akarod, rögtön odatesz a versenyek helyszínére. Ami kicsit hiányzik belőle, az az adrenalin.. az irányítás szerintem jófajta arcade, azzal meg vagyok elégedve. Jah, és van benne egy csomó ex-Playmate (asszem) bula, akiket fel lehet szedni ha teljesítesz risztekpa csellindzseket, és vannak róluk videók, ahogy egy homogén háttér előtt riszálják magukat a soundtrack (amúgy elég gyengusz) nótáira. =) Legnagyob előnye az NFSU-val szemben, hogy a szépen felbuzizott verdádat meg tudod csodálni visszajátszás során, meg van kocsikázó mód, ahol a verda gurul a városban, te meg forgatod körülötte a kamerát, ahogy akarod. Ezzel lett értelme az optikai tuningnak, NFSU-val ellentétben.

    Na megyek vissza játszani, eddig nagyon pozitív a játék.