• tajfun
    #87
    "Játszani nem létszükséglet."
    Nekem se letszukseglet hogy te levegot vegyel.

    "sokan a játékfejlesztő cégeket hibáztatják, hogy pénzt akanak keresni az általuk megírt programokkal."
    Nem az a gond hogy akarnak, hanem hogy mennyit. Es ha nincs meg az altaluk elvart 99999999999999999%-os uzsoraprofit, akkor megfenyegetnek bilinccsel, torvenyeket hozatnak ellened. Hol mashol divat ez meg? A pe'kek, orvosok, autoszerelok talan megkovetelik toled hogy marpedig igenis 30szoros aron vedd meg a termekuket, szolgaltatasukat? Nem. Ha nem veszik dragan, adjak olcsobban. Ezt kell a kiadoknak is betartaniuk, mert ez a piac torvenye. Ha ezek ugy erzik hogy rajuk nem vonatkozik semmi, akkor miert kene hogy barmi is vonatkozzon a vasarlokra?

    "Nekünk játékosoknak ahhoz semmi közünk, hogy ők mennyit keresnek illetve mekkora árréssel dolgoznak."
    Nekik sincs semmi kozuk ahhoz hogy mi mennyit fizetunk a szajrejukert.

    "Minden vállalkozás célja a profitszerzés, aki ezt vitatja az építsen inkább szocializmust Kubában."
    A Kaiser-Hajdu bankrablo brigad celja is a profitszerzes volt, szal jo gyerekek azok, ugyan engedjuk mar oket szabadon...

    "Az pedig egy hülyeség, hogy a feltört játékokat kipróbálják a játékosok és megveszik ha tetszik nekik. Ugyanis ha megvan ingyen nem fognak ugyan azért fizetni is."
    Szarert nem is. Tessek minosegit alkotni! Ja, hogy az nincs... Hat akkor csodalkozni se kell.

    "Félreértés ne essék: nekem is a Windowsom és az összes programom (beleértve a játékokat is) illegális."
    Nekem nem, rakas jatekot megvettem eredetiben (nem cd mellekletkent), megse rinyalok itt hogy vegye meg mas is, ha mar en is kidobtam ra 1 csomo penzt.