• [HUN]PAStheLoD
    #81
    igen van benne valami , de sajnálatosan ha lenne is mire költeni .. most nincs :/
    mit vegyek meg ? a vadiúj szuper híró 3 utolsó mészárlás 12edik epizódjának kiegészítőjét amivel már lila fénykardod is lehet meg dupla minigunod .. vagy az ilyen ultra nóném fércmunkákat ? amiket még ingyen se szedek le a netről .. ezekért biztos nem adnék pénzt .. a másik meg az az 1-2 játék amikkel elvagyok 1 hétig napi 1-2 órát .. de ezek többsége azért tart ennyi idejig mert meghal a karakter , elfogy a pénz .. nincs kedvem befejezni a pályát hagyom a p!csába majd holnap ...

    a nagy csalódás a rise of nations T&P volt , olyan bugos hogy elmondani is nehéz ... mindig kiakad , nem várt hiba .. bla bla bla .. lehet hogy már van peccs .. de ha ígyis fejlesztették 1 évig igazán megcsinálhatnák bug mentesre ... a public beta intézménye ismert .. biztos éltem volna vele .. biztos nem aztmondanám hogy ez egy szar játék VOLT hanem hogy most még ezt kell KIJÍVÍTANI hogy JÓ legyen ...


    a kiadók szükségtelensége:
    nyit a fejlesztő cég 1 weblapot feldobja a gamet és hitelkártyával lehet fizetni .. MMORPG-knél műxik is .. ha esetleg a sávszél túl kevés .. ott a fileplanet , fileshack , gamershell , ign , filefront .. a p2p lehetőségek a torrentek .. etc etc .. és "jó bornak nem kell cégér" ez mostmár szerintem megállja a helyét .. mivel a neten annyi a gamer magazin hogy a dunán 30 vizlépcső is kijönne belőlük .. az offline terjesztés meg egy olyan dolog hogy ott se olyan nagy probléma üzletelni az USA beli nagyobb boltokkal .. szal a kiadóknak lőttek .. csak a golyó még nem ért oda :]

    huhh mennyit írtam .. sok sületlenség .. nem olvastam L nem (vagyok cikkíró , meg hivatásos .. de kirtizálni őket azt tudom , persze :D)