• deyo
    #42
    Én tisztában vagyok azzal, hogy mi is történt és miért (mármint azzal amit 'oktattak' nekem)... én azt kérdeztem, hogy miért kell ennyire súlyosan és minden apró részletről 'megemlékezni'??
    Hihetetlen, hogy mennyi mazochista ember él a földön... lehet, hogy egyeseket az 'szórakoztat', ha arról olvashat, hogy mennyire szenvedtek akkoriban az emberek:-(((

    Nemtom, hogy az a 'fanyalgás' nekem szólt-e, de ha igen akkor te baromira el vagy tájolva... és jobb ha észbekapsz, mert nem igazán szeretem, ha ok nélkül csesztetnek:-PP

    Nemtom, hogy miért kellene jobban érdeklejen, hogy volt 600 ezer elhurcolt MAGYAR... épp ez a baj... nem azt hangoztatják sokan, hogy minden ember egyenlő, stb... bla-bla-bla... akkor ezek szerint ugyanannyira kellene törődjünk a világ másik végén levő emberekkel is... nem????

    Itt jöhet be az a filozófiai kérdés... ha választanotok kellen, hogy vagy megölik az egész családodat VAGY a világ másik végén több ezer emberrel végeznek (köztük gyerekek), akkor vajon melyiket választanátok?? Úgy őszintén...:-PP