Kinek, mit, hol, milyen alkalomra...stb
  • Katica01
    #29
    Sziasztok! Van egy nagyon klassz hely, amit ismerek, mindig innen szoktam rendelni kézi készítésű szappanokat. Www.ballmerszappan.com - nézzétek meg, nálunk az egész család tőlük vásárol. Egyrészt árban is nagyon jó, másrészt miőségben is szuper dolgokat árulnak! Tavaly vettem náluk karácsonyra uncsitesómnak egy spéci holttengeri iszap szappant, mert mondták, hogy nagyon jó az ekcémás és pattanásos bőrre. Na unokatesómnak mind a kettőből kijutott :( Szóval amióta használja sokkal jobb tőle az ekcémája is, meg apattanások is sokkal kevésbé gyulladnak be az arcán. Amúgy teljesen úgy néz ki mint egy beton tömb, ilyen nagy kocka formában árulják, és levágják neked amekkorát kérsz. Szerintem állati, de van tök sok színes, illatos szappanuk is, meg valami luffás- azt én testradírnak használom heti egyszer és azóta a férjem is mondta, hogy puhább a bőröm, ami nem hátrány több év házasság után :) Amúgy vannak férfi illatok is, szoktam neki is venni, ő is használja és azóta nincs gond a száraz bőrével.