43
Kinek, mit, hol, milyen alkalomra...stb
  • orsi871106
    #43
    nézzétek milyen jó sapit találtam, nem rég vettem egy fehér kabátot, pont jó lesz hozzá :) :
  • melcsiw
    #42
    visszaszívom amit mondtam.megnéztem a Merrell honlapját és szuper cuccok vannak.azt hittem,hogy javarészt bakancsokat találok majd,de láss csodát csini kabátok és sapik is vannak!
  • tarus21
    #41
    úgy tudom van még hó a Bükkben,az egyik ismerősöm arrafelé lakik és ő mondta :)
    a túracipő nem árthat jobb,ha abban indultok útnak!
  • zsoflas
    #40
    Szentléleken mi is voltunk már,de Lillafüred kimaradt bár azóta én is bánom,mert sok szépet hallottam róla.A Bükkben van még hó ilyenkor?Oda is túracipőben mentek?
  • melcsiw
    #39
    Mi is voltunk tavaly Szentlélek felé,mondjuk mi Bükkszentlászlóra mentünk utána,de Lillafüredet semmiképp se hagyjátok ki!Nagyon szép ilyenkor!
    Nekem is inkább Teva,mint márka:)
  • Viola77
    #38
    Mi is tervezünk túrát a Bükkben,ti merre voltatok?Mi Bükkszentkereszt vagy Szentlélek felé gondoltuk,de ha már ott vagyunk Lillafüredet is megnéznénk.Mit ajánlasz?A Merrellek tényleg jók,de nekem most egy Teva túracipőm van és nekem ez jobban tetszik.
  • orsi871106
    #37
    A remek idő egészen máig kitartott hálistennek:) Mi is voltunk ám kirándulni a hétvégén a Bükkben és képzeljétek még egy kis hó is esett,meseszép volt!
    Nekem is Merrell bakancsom van,szerintem neked sem fog csalódást okozni;)
  • zsoflas
    #36
    én is nagy kiránduló hírében állok,most egész szépen süt a napocska,ha így marad akkor bizony én felavatom a karácsonyra kapott Merrell bakancsomat:)
  • melcsiw
    #35
    így a nagy karácsonyi bevásárlások után ideje másra is koncentrálni,én már alig várom,hogy jöjjön a jó idő és mehessek végre a szabadba,tipikusan kirándulós-természetjárós típus vagyok,úgyhogy el sem tudok képzelni jobb ajándékot pl egy teva szandinál...nyilván nem mindenkinek jó ajándék,de aki hasonló mentalitású mint én,az garantáltan értékelni fogja
  • fann
    #34
    A Klimt kiállításra elővételben: 2 400 Ft; Botero elővételben: 1 600 Ft;Hervé elővételben: 1 400 Ft
    A másik kérdésedre pedig a válasz, hogy igen még adhatod ezeket ajándékba, csak gyorsan használják fel,mert január 23.-án bezár mind a három kiállítás...
  • mogyi33
    #33
    Nekem lenne kérdésem a kiállítással/okkal kapcsolatban. Mennyibe kerül a belépő (2 felnőtt kéne nekem) és meddig van nyitva. Aktuális-e még vennem ajándék belépőket? kössszi
  • dzsonny6
    #32
    Ajándék ötlet: Sörnyitó gyűrű
  • zsoflas
    #31
    igazat adok,tényleg jó a Klimt kiállítás érdemes megnézni,meg le lehet vele nyűgözni a barátnőket(igaz inkább azokat,akik kicsit művészi beállítottságúak).mi is voltunk már többször együtt kiállításokon és mindig jól éreztük magunkat.és nem egy arany nyaklánc :D
  • melcsiw
    #30
    Én tavaly a páromtól kiállításjegyeket kaptam és nagyon örültem neki.Ha szereti a művészetet,akkor lepd meg pl.egy jeggyel a Klimt kiállításra,vagy a Botero-ra,mindkettő a Szépművészetiben van.Eddig csak a Klimtet láttam,azt tudom ajánlani,igaz hogy nem kézzel fogható ajándék,inkább eszmei értéke van,de maradandó élmény:)
  • Katica01
    #29
    Sziasztok! Van egy nagyon klassz hely, amit ismerek, mindig innen szoktam rendelni kézi készítésű szappanokat. Www.ballmerszappan.com - nézzétek meg, nálunk az egész család tőlük vásárol. Egyrészt árban is nagyon jó, másrészt miőségben is szuper dolgokat árulnak! Tavaly vettem náluk karácsonyra uncsitesómnak egy spéci holttengeri iszap szappant, mert mondták, hogy nagyon jó az ekcémás és pattanásos bőrre. Na unokatesómnak mind a kettőből kijutott :( Szóval amióta használja sokkal jobb tőle az ekcémája is, meg apattanások is sokkal kevésbé gyulladnak be az arcán. Amúgy teljesen úgy néz ki mint egy beton tömb, ilyen nagy kocka formában árulják, és levágják neked amekkorát kérsz. Szerintem állati, de van tök sok színes, illatos szappanuk is, meg valami luffás- azt én testradírnak használom heti egyszer és azóta a férjem is mondta, hogy puhább a bőröm, ami nem hátrány több év házasság után :) Amúgy vannak férfi illatok is, szoktam neki is venni, ő is használja és azóta nincs gond a száraz bőrével.
  • jimySz
    #28
    Ajándék ötletek:
    http://ajandek.uhh.hu
  • pasquale
    #27
    Neocube

    Én itt vettem ajándékot! Egész sok mindent ki lehet rakni belőle
  • Narusco
    #26
  • Narusco
    #25
    barátnőmnek karácsonyra azt találtam ki, hogy gravítroztatok neki valamit. de még nem tudom mire, és nem tudom mi legyen a szöveg. ötleteket szeretnék kérni, vagy esetleg más ajándék ötleteket, ti mit vesztek? (2 hete vagyunk együtt szóval ne gondoljatok aranynyakláncra)
  • The Protector
    #24
    Magamnak karácsonyra
  • Nem3sis At Work
    #23
    egesz jo otlet
  • EmThor
    #22
    gravírozott kulcstartó, 2-3eFT
  • Nem3sis At Work
    #21
    evfordulora csajnak milyen ajandekot?
  • ranGer2
    #20
    jaja... próbálnál örömet szerezni dehát mind1... mert ugyse fog sikerülni!
  • Mike at home
    #19
    bünöző
  • Mike at home
    #18
    en iden olcso ajandekokat vettem
    ugyis kidobjak :(((

    vagy szarnak ra

    (persze nem mindenki)
  • The Garrett
    #17
    ezaz, amikor kérdezem minek örülnének mondják hogy á mindegy stb aztán mikor megveszem a mindegyet, elkezdik fikazni.
  • ranGer2
    #16
    Én kérdeztem anyámékat h mit vegyek azt mondták nem kell semmi... mondom ok nem kell 2x mondani :DDD
  • The Garrett
    #15
    nadejo megveszem az ajandekokat erre lebasznak miert ilyet veszek miert ezt miert azt. GG basszak emg a karacsonyt ott ahol van.
  • Lacc
    #14
    DVD, CD, bizbaz diszek, könyv, ezek mindig bejönnek :)
  • antijedi
    #13
    és amikor majd a családot emg téged is lecsuknak illegalitásért nézhetek majd nagyokat, akkor menyire fog mindenki örülni
  • #12
    Kezd erősen aktuálissá válni a téma, gondoltam felhozom, hátha elhangzik néhány használható tipp.

    Kezdem is az enyémmel, ami évek óta ugyanaz :) A jelmondat: "Másolt Dvd filmet, nyomtatott borítóval, a család apraja-nagyjának!" :)))

    Persze ezt csak kiegészítésként, de mindenki nagyon szokott örülni :)
  • shaba23 #11
    ha te minden alkalomra ugyan azt kapnád, akkor nem unnád meg egy idő után?
    bár több tonna virágot kiosztottam ajándék gyanánt:)
  • kiserik
    #10
    szvsz a nőknek elég egy szép virág. Azt minden nő szereti, szép, mutatós. Amúgy is nem az a lényeg, hogy mit adsz, hanem, hogy adsz, és nem felejtetted el.
  • Glpetyus
    #9
  • shaba23 #8
    ezzel az a gondom, hogy a nővérem ezzel foglalkozik profi szinten, így a lakásba már nem nagyon férnek ezek a dolgok:)

    de ezt a sajátmagam csinálom az ajándékot télleg érdemes tovább fejleszteni
    bár én idő hiányában jobban szeretem megvenni a dolgokat:)
  • kiserik
    #7
    Férfiaknak borotvahab, nőknek szappan
  • Dzsini
    #6
    akkor nem értem mi a gondod :)
  • shaba23 #5
    kreatívhobby-s dolgokat már gyártottam anyámnak.
    azok egyszerűbbek voltak, mint saját ötlet alapján megcsinálni valamit a nulláról:)
  • Dzsini
    #4
    pl lehet fúvóshangszert gyártani 1 műanyagcsőből aztán azt beborítod valami rendes kinézetűre, lehet valami egyszerűbb pengetős hangszert csinálni... egy picit keresgélve a neten (google) nagyon jó leírásokat lehet találni :)
    de azért ez sok meló (viszont akinek csináltam nagyon örült :) )