• ximix #36866
    Nem semmi, ha a fuvaros maszek maszek volt, akkor itt lehet vége is a dalnak, ha csak nem volt valami szuper biztosítása.
    Érdekesség, hogy a pálya szakaszt 24 óra alatt helyreállították, valószínűleg egy fontos szállítási útvonal.

    carscoops




    timesfreepress.com






    This is what before and after looks like for a train derailment in a 24 hour time span.
    More info in comments. (Dec 20, 2022)
    reddit

    "NSOS_throwaway
    ·
    7 napja

    Ó igen, gyorsan megoldjuk ezt a szart.

    A vonatok felelősek a mozgásért. Amikor a vasúton dolgoztam, az átlagos vonathosszunk körülbelül 12 000 hüvelyk volt. Ez olyan 2,25 mérföld.

    Intermodálisan dolgoztam, ami azt jelenti, hogy minden autón volt legalább egy 52 hüvelykes konténer, a legtöbben kettő.

    Vagyis nem tudom talán 200 autó, egyenként 2 konténerrel?

    Tehát egy vonat körülbelül 400 holmival teli kamionnak felel meg. Ez bármi lehet, az élelmiszertől az autóalkatrészeken át a mikrochipen át a tornacipőkig az Amazonon megrendelt véletlenszerű szarig. Bármi lehet ezekben a tartályokban.

    Naponta 8-12 darab lenne belőle.

    Tehát napi 4800 „kamionnyi” áru.

    Ez egy csomó dolog. Ezeket a pályákat mihamarabb kijavítják, hogy megbizonyosodjanak arról, hogy az emberek dolgai mozognak.

    Nem sokat gondolkodunk rajta, de ez az ország még mindig nagyrészt vonatokon közlekedik."