• csabush
    #36164
    Tök mindegy, hogy hányszor nézel körbe, itt is lehet, hogy a nő látta, hogy jön 200 méterre egy autó, és? Ha te látsz balra nézve egy autót 1-200 méterről közeledni, akkor jéggé dermedsz vagy visszaszaladsz, vagy mi? Én speciel arra számítok, hogy megáll, de ha nem áll meg, akkor bőven elég neki az az idő amíg elnézel jobbra is, hogy eléd érjen, és már csak pillázzál, hogy majdnem elbasztak. Ahogy a videón is látszik a külső sávos autó is még mozgásban volt, mikor elkezdtek átmenni, ilyen erővel akkor már azt is meg kellett volna várja, hogy az megálljon, mert ugye kitudja. Sokszor igazad van egyébként, a legutolsó videóban is amit beszúrtál, millió ember volt akinek nem volt kedves az élete, mert nyílegyenesen kirohant takarásból, vagy simán lelépett a vizes úton jövő, 20 méterre lévő autó elé, de szerintem az a rolleres videó nem ez a kategória volt, látszik, hogy valamilyen szinten résen voltak mindketten, mert a kiscsaj is és a nő is megállt, ahogy látták, hogy a belső sáv nem áll meg. Az már megint más kérdés, hogy a kislánynak szerencséje volt, hogy az agyhalott bmw-s legalább annyira figyelt, hogy kikerülje. Annak ellenére egyébként, hogy én belém is belém nevelték, hogy nézzek körbe többször, akkor is ha zöld van, kétszer előfordult már velem is, hogy majdnem bazdmeg lett a vége. Az egyik még gimiben volt, 15 éve, akkor a zene miatt majdnem besétáltam egy alig használt vágánynál a vonat alá, de szerencsémre rám dudált még mielőtt beléptem volna a sínekre. A másik esetnél csak a gondolataimban merültem el, se zene, se telefon, körbe is néztem, de csak "rutinból" és ha csilingelés nem "ébresztett" volna fel, akkor most nem szájalnék itt veled. :D