• SHARK13
    #568
    Aki UFO-t akar látni az fog is. Annyi mindent lehet látni,amikre így hirtelen a földi halandó nem talál magyarázatot. Légköroptikai jelenségek,repülőgépek,ipari tevékenység hatásai,meg persze az emberi képzelet. Pl:van egy teljesen új,forradalmi technológiával álcázható repülőgép. Persze,hogy bejelentés nélül próbálod ki,nem? Véletlenül valaki mégis észleli és hoppá,UFO. Ilyen egyszerű. A Foo fighter-eket észlelték német oldalon is. Sőt a Csendes-óceáni harctéren is észlelte mindkét fél. Még Dél-Afrikában is. Lehet,hogy a németek is kísérleteztek valami hasonlóval,de akkor tuti,hogy megsemmisítettek minden dokumentációt. Én amondó vagyok,hogy az USA repülőgépfejlesztői valami nagyon nagy technológiai ugrást tettek,már sok-sok évvel ezelőtt és azóta sikerült titokban tartani a fejlesztéseket. Azokat látták az emberek folyamatosan azóta. Persze van egypár eset,ami ezzel sem magyarázható,de a kis zöld emberkék tézise nevetséges. Szerintem szupertitkos katonai dolog van az UFO-kérdés mögött. Nem elképzelhetetlen hogy van földönkívüli kapcsolat,de a nagyja(90-95%) földi eredetű.