Ulead GIF Animator



Faq

  • KIERTI
    #515
    Üdv
    Látod hogy én csak lefotózni tudom a táblázatokat. Hogy csinálod Te?
    Én ugyanazt a képet küldtem el! Az elsö ulead nem foglalkozott az opti....! Nekem sem kellene ez a lehetöség. Két dolog miatt zavar,1., időigényes,2., ezeken a képeken átlátszóság van, az első ablakban beixelem a no-t és oké ,oké....sajnos az átlátszoságot nem egyformán kezeli/peddig semmit nem állítok/ néha olyan mintha a ps-be a lágy peremet állítanám.ezt a képet mindkét helyen megnyítja.
    Nincs olyan lehetöség hogy ezt az opt... eleve kikapcsolni? Mert eleve baj van. az elsö uleadnál az opti..ablakban két kép volt /"ilyen,és az ilyen lessz!/itt már eleve egy ablakba van a kép, másik üres!! Ugy érzem hogy talán be lehetne állítani hogy automata?? és látszodna egyböl? sajnos nem tudok angolul, de ezekben az ablakokban nem lehet beállításokkal variálni hogy többet ne akarjon opt..álni?vagy atomatikusan ad egy képet/variációt/ amit ha akarok változtatok. én nagyon meg lennék nélküle.509: csak akkor látszik igy ha ezeket a táblákat végig csináltam. Valami a program beállításával lehet a gond, mert már 2 db
    nem egy helyről kapott uleaddal is ugyanaz. üdv