WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • Anubys
    #39934
    Én valami kemény tokot vennék, a régi pufi PSP-mhez egy Genius műanyag tok van, aminek a belseje gumi. Nagyon masszív cucc. Ebay-en most nem láttam olyat, ami E1000-hez lenne (ugye más a mérete minden PSP-nek), de valami ilyesmi jó lehet.

    Ami a játékokat illeti, inkább it válaszolok a 3DS topicban feltett kérdésedre, igen, ha emulátorozni akarsz rajta, akkor flash-elni kell.
    Vannak kisebb játékok is PSP-re, főleg pakkban (pl. Capcom arcade remix), de inkább a 3D-s csili-vili cuccok jellemzőek a gépre, így nem sok Mario / Zelda-szerű dolog van rá (látod, ezért is írtam, hogy gopndold át, mivel szeretnél játszani).

    Hirtelen javaslatként Zelda-szerű a Final Fantasy (de vigyázz, csak az I és a IV, a többi az ebből is 3D-s csudajáték), Mario-szerűnek a Mega Man-t javaslom (nem annyira platformer, mint inkább shoot-er, de nézz róluk pár videot, 2 része van PSP-re, Mega Man Maverik Hunter X és Mega man Powered Up)