40034










WAREZ = azonnali BAN!

Infókon és híreken kívül nem kérsz és nem adsz segítséget feltöréssel kapcsolatban, akit érdekel nézegesse a linkeket!
  • Smithie
    #39954
    Sziasztok!

    Egy olyan probléma merült fel a gépemmel(3004), hogy a POWER felirat melleti led nem világít, semmi baja nincs a gépnek, nem gátol a játékban, sőt, ha merül az akku akkor felvillan a led pár pillanatra.
    Mi lehet a gond? Nem szoktam dúrváskodni vele, csapkodni, mindig tokban van.

    Köszi a válaszokat!
  • darkmore
    #39953
    Hát autós játékokhoz ritka béna vagyok, a rainbow six-et megnézem milyen.
  • Jim Morrison
    #39952
    rég játszottam a PSP-mel, de benne vagyok :D nekem még burnout legends, rainbow six játékaim vannak, azóta lement pár év :D
  • Samballah
    #39951
    köszi a helpet
  • darkmore
    #39950
    Esetleg dumálhatunk meg multit, ha van valakinek kedve, én szívesen játszanék Monster Huntert vagy Phantasy Start.
    FPS-t, csak ha lesz 2. analógom :)
  • The Protector
    #39949
    Szia.persze h tudsz multizni,azonban általában konganak a multi szerók az ürességtől.Én bármit próbáltam multiban egy lélek sem volt fent,vagy nem találta őket.És nem is szarokkal próbáltam hanem monster hunter meg a többi.
    Store-ból pedig tudsz letölteni játékokat.De inkább üzletben vagy használtan vedd mert olcsóbb.
  • Samballah
    #39948
    heló!
    szerváltam egy psp 2004 slim-et, az lenne a kérdésem, hogy lehet valahogy multiban online játszani wifi-n keresztül valami játékot? amit esetleg ps storebol le tudok rá közvetlenül tölteni? köszi!
  • darkmore
    #39947
    Bezony, bele kell forrasztani egy 10cm-es drótot, úgy fogja tölteni! :)
  • kalmi91
    #39946
    most nézem a fat 1003 as nem támogatja az usb-s töltést :S
  • kalmi91
    #39945
    oks de hol ? a beálitásokon belül mert nem találok sehol olyat ami erre utal 5.50gen van rajta.
  • The Protector
    #39944
    A beállításokban állítsd be azt h az usb-ről töltsön és akkor menni fog:)
  • kalmi91
    #39943
    sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a Psp Fat 1003 széria az tölthető USB-ről vagy nem? - mert vettem hozzá egy usb-s autós töltöt de nem tölt sajnos. Köszönöm a válaszokat előre is.
  • lipovics
    #39942
    Hát az a program szar, majd keresek valamit!

    Végigtoltam a Silent Hillt, nagyon jó lett. Talán végigtolom mégegyszer, kell az ufo ending :))

    Elkezdtem a Final Fantasyt, nagyon király, pont ilyenre gondoltam. Nagyon hasonló, mint a Zelda link of the past!
  • Anubys
    #39941
    Google, első talált... :)

    PSPVideo

    Nem ismerem, de egy próbát megérhet.
  • lipovics
    #39940
    Tudtok mondani olyan programot, ami egyszerűen konvertál filmeket psp-re?
  • lipovics
    #39939
    Na, tolom a játékokat.
    A gran turissmo nem igazán jön be, nem nekem valók az autós játékok, bár elvagyok vele.

    Megvettem a Silent Hill originst, ez nagyon bejön, nagy rajongója vagyok a sorozatnak. Ez is egy érv volt a Silent Hill mellett. Megvettem még a GTA San Andreast és a Final Fantasy 1-et, ez tűnik olyan Legend of Zelda The link of the past-nak.
  • F1re
    #39938
    nem érdekel valakit egy eladó pufi psp ?
  • xido
    #39937
    jaja..átrágtam magam a beállításokon,aztán már majdnem sikerült is minden,felismerte egyből..csak aztán mégse jött össze,de legalább előbbre vagyok :)
  • Falkon
    #39936
    Milyen secure van a routeren? Rakj rá mást, nekem ez volt a gond.
  • xido
    #39935
    Sziasztok...
    Van egy psp-m,még a régi duci fajta..1004-es széria,bár ha jól tudom ez inkább területkód...
    Kérdésem lenne hozzátok internet beállítás terén...Mikor annak idején próbálgattam több éve,akkor simán összejött emlékeim szerint,aztán most szerettem volna kipróbálni a m.helyem wifijével és az istennek nem tudom beállítani,sőt..a környezetből általában 3 kapcsolatot talál is,értelemszerűen védve vannak...de az enyémet nem is találja,holott él és működik és mindenki okos telefonja,tabletje érzi és kezeli..
    Próbáltam manuálisan beállítani az adatait..a psp ad hoc listájában 1es 6os és 11es portok vannak,míg a wifi 9es...egyszer beugrott scan közben,de ez kb a következő scannig tartott csak ki 30 alkalomból egyszer..
    Tanácsok? :)
  • Anubys
    #39934
    Én valami kemény tokot vennék, a régi pufi PSP-mhez egy Genius műanyag tok van, aminek a belseje gumi. Nagyon masszív cucc. Ebay-en most nem láttam olyat, ami E1000-hez lenne (ugye más a mérete minden PSP-nek), de valami ilyesmi jó lehet.

    Ami a játékokat illeti, inkább it válaszolok a 3DS topicban feltett kérdésedre, igen, ha emulátorozni akarsz rajta, akkor flash-elni kell.
    Vannak kisebb játékok is PSP-re, főleg pakkban (pl. Capcom arcade remix), de inkább a 3D-s csili-vili cuccok jellemzőek a gépre, így nem sok Mario / Zelda-szerű dolog van rá (látod, ezért is írtam, hogy gopndold át, mivel szeretnél játszani).

    Hirtelen javaslatként Zelda-szerű a Final Fantasy (de vigyázz, csak az I és a IV, a többi az ebből is 3D-s csudajáték), Mario-szerűnek a Mega Man-t javaslom (nem annyira platformer, mint inkább shoot-er, de nézz róluk pár videot, 2 része van PSP-re, Mega Man Maverik Hunter X és Mega man Powered Up)
  • lipovics
    #39933
    Ezek közül melyik a legjobb tok?

    ebay
  • lipovics
    #39932
    Dunga!

    Ezt ismerem, 404, de köszi!

    Anubys. Lemezt, memóriakártyát lehet cserélni, ha be van kapcsolva, de nincs írás/olvasás alatt?

    6.6 a legfrissebb fw?

    Van Mario jellegű játék psp-re? (én szeretem az ilyesmit :D )

    Egyelőre ennyi!
  • dunga
    #39931
    Tessék, remélem, jó.
  • Anubys
    #39930
    Lehet, hogy jobban jársz, ha inkább kérdezel. :)
    Nem hiszem, hogy létezne magyar kézikönyv hozzá.
  • lipovics
    #39929
    Megvan, csak pár dolgot szeretnék magyarul elolvasni.
  • Midas
    #39928
    Es engol kezikonyv nem volt hozza? Ott altalaban minden megvan veluk.
  • lipovics
    #39927
    Sziasztok!

    Nem régen lettem egy E1000 tulajdonosa, angliában. Kellene magyar kézikönyv, eddig csak franciát találtam :)

    Tudtok adni valami linket?

    Érdekelne továbbá olyan oldal, ami PSP-vel és játékokkal foglalkozik, vannak ilyen portálok?

    Warezolás nem érdekel, itt 5 font a játék, nem tétel.
  • Commrade85
    #39926
    Hali!

    Vas megyében tudtok flash-re ajánlani valakit?
    Szerintetek ha bemegyek egy konzolos boltba ott megcsinálják ha szépen kérem őket?
  • ironhorses
    #39925
    Sziasztok! Dragon ball tenkaichi tag team nem indul 5.03-alatt nekem. Magsabb cfw kéne, vagy hibás letöltések miatt jártam így?
  • szega96
    #39924
    nekem is 1004-em van, még régen kaptam születésnapomra, van benne wifi
  • szega96
    #39923
    e1004-ben van wifi, psp street-ből szedték ki, 3000 a legjobb választás
  • OptimusPrime
    #39922
    Másrészt ez még itt-ott azért kapható.

    Ez amúgy neked kell eldönteni, a Wi-Fi megléte inkább a multinál előnyös, mert mondjuk a gyári böngésző sajnos egy szemét, azon nem fogsz rendesen netezni, magát a Wi-Fi-t én nem is tudom, hogy mikor használtam igazán.

    Én ellennék most egy E-1000-en is, ha jobban belegondolok, tényleg nem használom a Wi-Fi-t meg a Skype-ot.
  • dragon11
    #39921
    Az E1004-ben akkor nincs Wi-fi.. ergó a 3003 slim a legjobb választás, igaz?:)
  • OptimusPrime
    #39920
    A SONY hivatalos oldala szerint:

    "A PSP-E1000 kijelzője nagyobb, mint a PSP-3000 készüléké, az összes PSP játék lejátszható vele , de nincs benne Wi-Fi. A PSP-3000-hez hasonlóan csatlakoztatható PC-hez az USB kábel segítségével.

    forrás: http://hu.playstation.com/psp/news/psp-e1000/index.html
  • roland4
    #39919
    Erre válaszoljatok létci! #39916
  • szega96
    #39918
    1004 a legelső széria nehezebb, komolyabban összerakott cucc vastagabb. 2003 a slim azthiszem több RAM van benne, de javítsatok ki ha hülyeséget beszélek, ez már vékonyabb és könnyebb is, 3003 a leg újabb slim, talán ebben van mikrofon is, de nem vagyok benne biztos.. szerintem ez éri meg a leg jobban, ez a legjobb. a street egy olcsóbb választás, a wifi-t teljes mértékben kiszedték belőle, így nem tudsz netezni, online játszani stb.
  • dragon11
    #39917
    Hali,

    Új vagyok a témában, így szeretnék segítséget kérni.. ha nem gond(?):)

    Mi a különbség/melyik jobb a következőek közül?:

    -PSP 2003
    -PSP 3003
    -PSP STREET
    -PSP E1004

    Vannak különböző típusok is, SLIM stb.. elmondanátok az előnyöket/hátrányokat?:)

    -Köszi szépen.
  • roland4
    #39916
    Sziasztok.Megszeretném venni a dragonball z shin budokai 2-őt és azt kérdezném hogy E1000 szériás pspn menne a játék?Vagy mindegyik széria viszi a játékot?Köszi előre is a választ!
  • AdamXCX
    #39915
    Sziasztok.

    Eladó egy 1003-as, jó állapotú PSP.

    Leírás és képek róla: itt

    Érdeklődni vagy a fenti link-en lehet, vagy email-ben.

    E-mail: [email protected]

    Az árból lehet alkudni, nem fix: 20000 ft