• Hellsing47
    #8451
    1. Shahdee megsemmisülése után. A "trónt" előre kell húzni = kinyílik a mögötte lévő ajtó.

    2. A második Dahaka-s üldözés után (amikor a vízfüggönyön nem megy a Herceg után). Itt teleport a múltba. Át a termen,(ahol fent falon futással ajtókapcsoló, le zászló)de nem kell bemenni a csapdás folyosóra, hanem baloldalt fel, innen a fenti tetőre, majd tovább, a lépcső mellett kapcsoló (idő lassítással fel a lépcsőn),ahogy felérünk szemben be kell gurulni alul a kicsi rácsoson.

    3. Központi terem, miután meg van a kulcsnak használható kard, ill. forgatható a kar. Itt 180 fokkal forgatni a kart (a kert és víz oldal, de alsó ajtó is megjelenik). A kard/kulcs foglalatánál kell leugrálni, a párhuzamos falakat használva. Falon futás, végén felfele ugrálás, ismét falon futás, végén lefele ugrálás az ajtó melletti peremig.

    4. Kert és víz. Ahol az őröket + a késdobáló homokszellemeket legyőztük. Itt a bejárattól balra, a sarokban kell a peremnél leereszkedni. Egy kis teraszra, majd a szembe levőre futni, ahol az ajtó van.

    5. Az a romos hely (nevét nem t.), ahol piros turbános + áttetsző csajszik leverése után fent, letöredezett oszlopokon lévő karokat kell elforgatni úgy, hogy azokon átjussunk a kert túlsó felébe lévő karhoz (jobbra forgat 90fok). Innen falon futás, kötél, sarokban lévő kis terasz, falon perem, innen oszlop, oszlopról a lenti töredezett oszlopra, amit ha jól forgattad el az utolsó kart, akkor át tudsz ugorni a falhoz. Innen fel kell kapaszkodni, begurulni a bejáraton, bent fel kell mászni a bejárathoz, át a csapdákon.

    6. Második toronyban. Ahol a gólem robbanó vmiket dobál. A bejárattól balra saroknál ki kell robbantatni vele a falat, itt kell végigmenni a csapdákon.

    7. Kaillena könyvtára. Az életenergia csíkos gólem legyőzése után egy létra ereszkedik le, ezen fel, a tetején hátra ugrás. Falikapcsoló nyit egy ajtót. Bent a harcosok legyőzése után a Scorpion Sworddal szét kell ütni a rozoga falrészeket, az egyik mögött egy kapcsoló van. Idő lassítással át lehet futni a másik kitört bejáraton, itt az ajtó.

    8. Miután a könyvtárban a két kihúzott polc segítségével feljutottunk, és a kinti kör alakú káván legyőztük a csajszit, ugrás át a másik kör alakú kávára, majd innen a falhoz. Oda kell araszolni a falon lévő bejárathoz. itt ugrás a fal felé, majd lefelé kapaszkodás. Tovább és le a bejáraton, majd csapdákon.

    9. Az alternatív befejezéshez. Miután a maszk levált a hercegről a központi teremben úgy kell elforgatni a kapcsolót, hogy az erkélyre átjussunk. CSapdák után, a teremben (miután mindenkit legyőzünk)oda kell feljutni, ahol a kapcsoló van fent. Fenti erkély rozoga ráccsal, szét ütni, benti láda/kőkocka ki a falhoz. falra felfutni, majd felfele ugrálni. itt falon kapcsoló időlasítással.



    ezt még innen vettem az oldalrol ;)