10262
  • Hellsing47
    #8462
    igen :D
  • Neogan
    #8461
    ilyenkor feketefehérnek kell lennie a háttérnek?
  • Broafka
    #8460
    nem lehet bemenni a controls-ba
  • Hellsing47
    #8459
    mi itt a probléma??
    vagy csak én nem látom??:DD
  • Neogan
    #8458
    Van még1 problem. A menüben miért jön ez elő ha a spec effecteket fullra tolom? GeForce 4Ti. Próbáltam drivert frissíteni, régebbire tenni, de ugyanez. Ja továbbra is kilép loadingnál :( A poén az hogy GF 2-vel semmi baj nem volt nem lett fekete fehér :)
  • ffxi
    #8457
  • Broafka
    #8456
    :D
    de ha megmered kérdezni, hogy mit kell csinálni... :D
  • ffxi
    #8455
    törölt hozzászólás
  • Broafka
    #8454
    csak egyszerűen menj végig a játékon úgy, mint amikor Shahdee-t üldözted, bejutottál egy terembe, Shahdee átmegy a kapun, gúnyosan mosolyog ránk, majd lezárul mögötte az ajtó! és innen menjél végig úgy, mintha ki akarnád nyitni a kaput, és akkor meglátod majd a rácsot...
  • szoli91
    #8453
    menj a legelejére, és nem tom hol les zegy olyan hely aho lfalfutással fel tudsz menni, utána pedig magától értetődő az egész
  • ffxi
    #8452
    Hát így szöveggel nem ugrik be naon semmi:(
  • Hellsing47
    #8451
    1. Shahdee megsemmisülése után. A "trónt" előre kell húzni = kinyílik a mögötte lévő ajtó.

    2. A második Dahaka-s üldözés után (amikor a vízfüggönyön nem megy a Herceg után). Itt teleport a múltba. Át a termen,(ahol fent falon futással ajtókapcsoló, le zászló)de nem kell bemenni a csapdás folyosóra, hanem baloldalt fel, innen a fenti tetőre, majd tovább, a lépcső mellett kapcsoló (idő lassítással fel a lépcsőn),ahogy felérünk szemben be kell gurulni alul a kicsi rácsoson.

    3. Központi terem, miután meg van a kulcsnak használható kard, ill. forgatható a kar. Itt 180 fokkal forgatni a kart (a kert és víz oldal, de alsó ajtó is megjelenik). A kard/kulcs foglalatánál kell leugrálni, a párhuzamos falakat használva. Falon futás, végén felfele ugrálás, ismét falon futás, végén lefele ugrálás az ajtó melletti peremig.

    4. Kert és víz. Ahol az őröket + a késdobáló homokszellemeket legyőztük. Itt a bejárattól balra, a sarokban kell a peremnél leereszkedni. Egy kis teraszra, majd a szembe levőre futni, ahol az ajtó van.

    5. Az a romos hely (nevét nem t.), ahol piros turbános + áttetsző csajszik leverése után fent, letöredezett oszlopokon lévő karokat kell elforgatni úgy, hogy azokon átjussunk a kert túlsó felébe lévő karhoz (jobbra forgat 90fok). Innen falon futás, kötél, sarokban lévő kis terasz, falon perem, innen oszlop, oszlopról a lenti töredezett oszlopra, amit ha jól forgattad el az utolsó kart, akkor át tudsz ugorni a falhoz. Innen fel kell kapaszkodni, begurulni a bejáraton, bent fel kell mászni a bejárathoz, át a csapdákon.

    6. Második toronyban. Ahol a gólem robbanó vmiket dobál. A bejárattól balra saroknál ki kell robbantatni vele a falat, itt kell végigmenni a csapdákon.

    7. Kaillena könyvtára. Az életenergia csíkos gólem legyőzése után egy létra ereszkedik le, ezen fel, a tetején hátra ugrás. Falikapcsoló nyit egy ajtót. Bent a harcosok legyőzése után a Scorpion Sworddal szét kell ütni a rozoga falrészeket, az egyik mögött egy kapcsoló van. Idő lassítással át lehet futni a másik kitört bejáraton, itt az ajtó.

    8. Miután a könyvtárban a két kihúzott polc segítségével feljutottunk, és a kinti kör alakú káván legyőztük a csajszit, ugrás át a másik kör alakú kávára, majd innen a falhoz. Oda kell araszolni a falon lévő bejárathoz. itt ugrás a fal felé, majd lefelé kapaszkodás. Tovább és le a bejáraton, majd csapdákon.

    9. Az alternatív befejezéshez. Miután a maszk levált a hercegről a központi teremben úgy kell elforgatni a kapcsolót, hogy az erkélyre átjussunk. CSapdák után, a teremben (miután mindenkit legyőzünk)oda kell feljutni, ahol a kapcsoló van fent. Fenti erkély rozoga ráccsal, szét ütni, benti láda/kőkocka ki a falhoz. falra felfutni, majd felfele ugrálni. itt falon kapcsoló időlasítással.



    ezt még innen vettem az oldalrol ;)
  • ffxi
    #8450
    Télleg! Merre van pontosan az a rács?
  • OhMyGod
    #8449
    Így kapásból nem tudom őket. (főleg jelek alapján beazonosítani)De mikor azt a nőt kellett megölni akivel az elején harcoltál a hajón, abban a teremben az oltárt arrébb kell húzni és ott is van egy, de már nem emlékszem pontosan. Vagy amit Broafka is írt, hogy a rácsot be kell törni ami mögött van egy kis doboz, és arról lehet eljutni egy lifeupgrade-hez.

    Az én problémámra nem tud senki se megoldást?
  • ffxi
    #8448
    törölt hozzászólás
  • OhMyGod
    #8447
    Sziasztok!
    Lenne egy problémám. Most vettem meg a Prince of Persia Warrior Within-t és a T2T-t. A WW-el van a gond. Szépen feltelepíti, de mikor el akarom indítani a következő üzenetet kapom:
    PackedAllocator:: Malloc(): Unable to find a suitable page for allocation! Size: 827422465. Returning NULL.
    Filename: \Builds\pop5_v189\pc\sources\Jade\Extern\Base\common\src\base\memory
    \packedallocator.cpp
    LineNo:121
    Press 'Retry' to debug

    Ha ilyenkor rányomok az ismétre akkor ezt írja:
    The game ended unexpectedly.
    Please see Readme.txt file for technical support.

    A konfigom:
    AMD AthlonXP 2200+
    2*256 RAM
    GeForce 6600 256 megás vga

    Légyszi segítsetek! Nem tudom mi lehet a baj. A Readme-ben nem találtam semmi használhatót. (vga drivert most tettem újra de nem megy...)
  • Neogan
    #8446
    Már próbáltam.
  • szoli91
    #8445
    indítsd újra a gépet vagy rakd újra a játékot
  • Neogan
    #8444
    Mit tegyek ha a game loading után kilép, hogy The game stopped responding. Please view Readme for troubleshooting vagy mivel. A karim geforce 4 Ti mi lehet a gond? Már újraraktam a gammát is.
  • Broafka
    #8443
    gondold végig az egész játékot, hol, mikor, és hogyan tudsz ahoz a portálhoz visszajutni..., de segítek neked egy kicsit, menj a központi tekerős terembe, és amikor legelőször beléptél a terembe, abba az irányba menjél visszafelé, és akkor kijutsz oda... (múlt)

    de van még egy tippem melyiket nem szedted össze, amikor dhahdeet üldözted, akkor az egyik terembe (amikor bezárult mögötte a kapu és azt ki keleltt nyitni) ott az egyik terasznál volt egy repedt rács, azt ki lehet törni a legújabb karddal, és ott is van egy!
  • ffxi
    #8442
    Ott az elején, ahol le kell lassítani az idő és be kell gurulni, na oda hogyan juthatok vissza? Asszem az az 1ik, mert nem emléxem, hogy ott be mentem vóna.
  • ffxi
    #8441
    Könyvtár meg volt és a tekerős is. Nekem van egy tippem, de nemtom hogyan juthatok el oda a ízé, tudod....?!
  • Looooser
    #8440
    szentem Kaileena könyvtára és ami vagy a tekerős teremben van vagy az utolsóamiért vissza kell menni egy kicsit...
  • ffxi
    #8439
    törölt hozzászólás
  • Looooser
    #8438
    :) akkor örülök
  • szoli91
    #8437
    de nekem ilyen még nem volt, de szerencsére már eltűnt xD
  • Looooser
    #8436
    benne van a pakliban hogy letzöltesz vírusokat is :D
  • szoli91
    #8435
    aki talál egy ilyen evű codecet, hogy iVideocodec, azt ne tölts le senki, mert azzal jött le az a xar trójai, és emiatt ficánkolt az óra mellett egy kérdőjel, eg egy X és egy bünti pont felkiálltójel
  • Looooser
    #8434
    essse egy rossz....
    codec: Codecs lite letöltés.com-on fenn van asszem :)
  • szoli91
    #8433
    itt a legegyszerűbb megoldás, vagy rakd újra a gémet, vagy a zegész kócerájt
  • Broafka
    #8432
    pedig a klcodec az egyik legjobb kodek szvsz

    valami mással lehet akkor a gond, nem a kodeckel, próbálj valami mást, nem tudom
  • Neogan
    #8431
    Hát nemigen vált be a codec :(
    Próbáltam felbontással variálni, nem netezek közben, és mégis szaggat.
    A hangkártyám integrált ez nem lehet gond? Próbáltam a hardveres gyorsítás csúszkáját állítgatni a dxdiagban, de semmi változás :(
  • szoli91
    #8430
    huh én már azt sem tudom milyen codecem van de annyit tudok, hogy mindent lejáccik mindenem
  • Neogan
    #8429
    Kösz a tippeket, megpróbálom!
  • Broafka
    #8428
    klcodec272f

    én ezt használom, van hozzá Classic Win Media Player mindent lejátszik, és nálam a videók is jól mennek...
  • Looooser
    #8427
    figy ez nállam is para néha szakadj le a netről vagy vedd vissza a felbontást 1024 ről 800-ra segíteni fog nállam ment
  • Neogan
    #8426
    Akiknek jól mennek, a videk elárulnák milyen codec van fenn? Szaggatnak, akadozik a hang, visszakersetem a fórumban de egyik kodek amit leírtatok sem segített.
  • Looooser
    #8425
  • Looooser
    #8424
    Á Lol gyerekek mondom felmegyegy a WW offic oldalára erre a gógliban mit találok közvetlen az offic oldal alat :D hár nem a bemutatkozó szövegem vagy mim.
  • szoli91
    #8423
    nekem 2.61 GHz