• Ram Abbalah
    #122428
    Ami a játékot illeti, annyira nem hiányzik. Szerettem nagyon, meg tényleg páratlannak tartom a mai napig, de szerintem ez 3/4 részt a társaságnak köszönhető és 1/4 részt a játék volt ötletesen kialakítva (az npc-kel beszélgetés, a hatalmas játékterület stb.). Azért kétlem, hogy sok játék köré alakul olyan közösség amilyen a mienk (volt). Még emlékszem a legelső tibia talira =) a sok rémisztő vadidegen között... :D mint Zak meg Shaman meg Bobber meg Catti és a többiek :D
    De a viccet félretéve, a tibia találkozók és a közös játék, vagyis amit mindannyian hozzáadtunk egymás játékélményéhez, az az ami a tibiát különlegessé tette.
    A játék önmagában.. hát elég volt csak ránéznem a játékosok számára és látszott, hogy elég rendesen elvesztették az embereket vagy lehet, hogy csak jobb az eloszlás a több szerver miatt, nem tudom. De anno ugye 800-1000+ játékos tolta Securán nap, mint nap, ahhoz képest a mostani 450 nem sok.