• FlatlineHun
    #41844
    Szerintem ő ezzel arra akart célozni, hogy eddig nagyon aránytalanul erős volt a BH, és a flaghopping miatt iszonyat pontokat lehetett összeszedni vele, és ezen sokat javított a patch.
    Eddig mastuur cityn rendszeres volt, hogy BH zászló fölé száll, 3mp alatt elfoglalja és repül is tovább, és senkit nem érdekelt, hogy 5-en elbújtak a bázison (mert BH ellen nem sok mindent tehetsz, ha nem AT vagy) és azonnal visszafoglalják. Ilyen nem lesz többet itt, mert ha nem szállnak ki, akkor nem 3 mp, ha kiszállnak, akkor meg lőni lehet őket (+közben nem tudnak helit javítani).
    Az is kicsit durva volt Songhua-n, hogy amcsi BH 7 mp alatt leszedi a kínai APC-t, kínai csapatszállító nem is bírja sebezni az amcsi APC-t.
    Szerintem Zero hozzászólása arra akart elsősorban rámutatni, hogy a fent változtatások jót tettek a játéknak, az egyensúlynak.