Avagy az nVidia NV4X
main_6800_header.jpg
  • CsabiDuke
    #7801
    Sziasztok!

    Remélem még nem volt ilyen hsz, nem volt időm végigolvasni közel 8000 hsz-t.
    A problémám az lenne, hogy van nekem kb másfél éve egy MSI NX6800GS-TD256e kártyám. Úgy fél éve észrevettem, hogy nem akar menni a tv-out. Talán mikor az első RTM vista megjelent, én feltettem, és abban nem volt jó (driver is beta volt még csak). Előtte rendszeresen használtam, de mivel azt hittem hogy jólesz a vista egyszer, addig vettem egy asztali dvd-t és nem folgalkoztam a tv-out-al.
    Visszadobtam egy ideje az XP-t, megjelent néhány HD-s film, és gondoltam kiteszem a tv-re, mert az asztali lejátszóm azt a formátumot nem szereti, és láttam csodát nem jó a kimenet még mindíg. azóta több kipucolás, reinstall is történt már, de semmit nem javult.
    A napokban kérdeztek 1-2 adatot a kártyámról, és mikor everesttel rámentem volna a GPU-ra, egy nagy szürkeség jobboldalt, mintha le lenne tiltva valami. Másik videókártya jó a gépemben, biztos hogy másnak a gépemben semmi baja. Firmware-t keresgettem, de nem találtam hozzá, és persze azt sem tudom hogy kell frissíteni, vagy hogy érdemes-e.
    Esetleg valaki tud nekem a problémámban segíteni?
    Köszönettel:
    Csabi