• Viktorio
    #483
    Én még soha nem írtam ide, ezért elsősoron köszöntenék minden kedves BRASIL FAN-t!

    Másodsorban annyit mondanék, hogy szvsz egyáltalán NINCS IGAZAD és BÁRMELYIK BRAZIL VÁLOGATOTTRÓL azt állítani, hogy "kurva szar", nemcsakhogy nevetséges, de elképesztő, óriási nagy baromság is, még annak ellenére is, hogy ezen a vb-n nem ugy jött ki a lépés a CSAPATNAK, mint ahogyan azt elvárták tőlük!Én úgy gondolom h a mezre nem véletlenül került fel az az 5csillag!Tudod mik azok???Tudsz még olyan válogatottat akinek 5csillag van a mezén?Ha az általad említett 3csapatét összeadod akkor nem kapsz 5öt!!(kis túlzással)'58,'62,'70,'94,'02!!!Nézz utánna ezeknek a számoknak és utánna mond azt amit leírtál!

    A BRAZILOK ezt a FOOTBALL nevezetű játékot valóban JÁTSZÁK, és ez az amely megkülönbözteti őket más országok válogatottjaitól és CSILLAGÁSZATI MAGASSÁGOKBA EMELI EZT, AZ ISTENI TEHETSÉGGEL MEGÁLDOTT EMBEREKBŐL ALLÓ BRAZIL VÁLOGATOTTAT!
    Többek között ezzel indokolom azt, hogy a BRAZIL VÁLOGATOTT VOLT ÉS LESZ IS A VILÁG LEGJOBB NEMZETI 11E!

    Még annyit mondanék neked "jobarát", hogy szabad elmondani a véleményed, de ha épp a kritizálni kívánt csapat topikjában teszed akkor megkérlek, hogy finomabb szavakkal próbáld, mert biztos vok benne h ugyis megfogja érteni mindenki!Ellenkező esetben ne csodálkozz azon, h ha vki, hozzám hasonlóan személyes sértésnek veszi mélyenszántó szavaidat, és arra kér h a prostituált szininímáját leközelebb csak édesanyukád vonatkozásában használd!!!