846
  • Brolly
    #486
    Pl. 2002
  • Messi6502
    #485
    Ebben nagyon tévedsz.Azér mer a Brazil játékosok hiába jók külön-külön de csapatban nudlik.Nézzük pl:. a VB-t mikor voltak olyan jók mintha tényleg egy sztárokból álló csapat lennének?
    Külün-külön szeretem öket(kivéve Ronaldot)de eggyütt nagyon rosszak voltak a VB-n.
  • Brolly
    #484
    Aha, nagyon LOL vagy, és szted miben lennének jobbak mint a Brazilok, bár hülyeség feltenni a krdést többet úgyse fog ide jönni, ezeket bírom, beírnak vmit egy oylan csapat topicjába akit nem szeret, és többet nem is néz vissza.
  • Viktorio
    #483
    Én még soha nem írtam ide, ezért elsősoron köszöntenék minden kedves BRASIL FAN-t!

    Másodsorban annyit mondanék, hogy szvsz egyáltalán NINCS IGAZAD és BÁRMELYIK BRAZIL VÁLOGATOTTRÓL azt állítani, hogy "kurva szar", nemcsakhogy nevetséges, de elképesztő, óriási nagy baromság is, még annak ellenére is, hogy ezen a vb-n nem ugy jött ki a lépés a CSAPATNAK, mint ahogyan azt elvárták tőlük!Én úgy gondolom h a mezre nem véletlenül került fel az az 5csillag!Tudod mik azok???Tudsz még olyan válogatottat akinek 5csillag van a mezén?Ha az általad említett 3csapatét összeadod akkor nem kapsz 5öt!!(kis túlzással)'58,'62,'70,'94,'02!!!Nézz utánna ezeknek a számoknak és utánna mond azt amit leírtál!

    A BRAZILOK ezt a FOOTBALL nevezetű játékot valóban JÁTSZÁK, és ez az amely megkülönbözteti őket más országok válogatottjaitól és CSILLAGÁSZATI MAGASSÁGOKBA EMELI EZT, AZ ISTENI TEHETSÉGGEL MEGÁLDOTT EMBEREKBŐL ALLÓ BRAZIL VÁLOGATOTTAT!
    Többek között ezzel indokolom azt, hogy a BRAZIL VÁLOGATOTT VOLT ÉS LESZ IS A VILÁG LEGJOBB NEMZETI 11E!

    Még annyit mondanék neked "jobarát", hogy szabad elmondani a véleményed, de ha épp a kritizálni kívánt csapat topikjában teszed akkor megkérlek, hogy finomabb szavakkal próbáld, mert biztos vok benne h ugyis megfogja érteni mindenki!Ellenkező esetben ne csodálkozz azon, h ha vki, hozzám hasonlóan személyes sértésnek veszi mélyenszántó szavaidat, és arra kér h a prostituált szininímáját leközelebb csak édesanyukád vonatkozásában használd!!!


  • horpeti
    #482
    lol. sok köze van a barcának az országválogatotthoz.

    Főleg hogy brazil is van benne, de szar :P
  • R10
    #481
    oké gyorsan hozzá egy tejet a boltból
  • Kanál
    #480
    ugyes vagy bye
  • Messi6502
    #479
    Brazília kurva szar!!!
    Argentinok,Spanyolok és az Olaszok a legjobbak!!!

    De főleg a Barca.
  • tormy
    #478
    Nem nem...o VOLT a legjobb, mar nem az. Oreg, lassabb es korulmenyesebb mint par evvel ezelott. Nem valo mar egy "brazil valogatottba", ahogyan Cafu sem [na o aztan foleg nem]. De meg van ott par masik nev is.
    Bar ha ronaldinho igy jatszik valogtott szinten, akkor rola is nyugodtan lemondhatnak.
  • faláb
    #477
    valszeg Gustavo Nery lesz helyette,bár ő se valami fiatal már...
    esetleg majd Maxwell ha felépül és jól fog teljesíteni...
  • Brolly
    #476
    Köszi szépen. Aham csak kíváncsi lennék melyik fiatal tud olyan munkát végezni mint Carlos. Azért a tapasztlat is sokat számít, nem beszélve arról hoyg ő a világ legjobb hátvédje.
  • tormy
    #475
    Mar ideje volt. Itt a fiatalitas ideje.
  • faláb
    #474
    most hirtelen itt egy forrás
    http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=116873&
  • flippy
    #473
    mi?????? Télleg hol van erről több infó?????
  • Brolly
    #472
    Komolyan???????
    Hol van erről több infó??
  • R10
    #471
    :(((

    RC >>> egy legenda vonult vissza :(((
  • faláb
    #470
    Juninho után Roberto Carlos is lemondta a válogatottságot...
  • The FlashBack
    #469
    ja. Lehet, hogy elkapkodtam!
    Ok, akkor a háttér mehet!
  • R10
    #468
    gratulálok nektek
  • flippy
    #467
    A franciák is jook, az tény! S engem is idegesít, h a "nah a brazilok kikaptak" dumával jön mindenki!!! s szertintem is alapból jobbak a brazilok, csak most nem úgy sült el, s franciák jobban teljesítettek...de remélem, h 4 év múlva a brazilok majd tényleg bebizonyítják, h mikre képesek igazából! ( mint eddig is:) )
  • Brolly
    #466
    én meg azt utálom, hogy mindeki jött hogy aki nem nekik szurkolt, hogy "nah a nagy brazilia kikapott,na mi van braziliával..." úgy fel tudnak idegesíteni. Most konkrétan ez a mecsc, de sztem alapból jobbak, jó jó kikaptak, de pl. egy francia csapat nem képes olyanokra mint egy Brazil csapat. Sztem.
  • EmIn3m02
    #465
    hát márpedig nagyon nem ugy tünt hogy jobbak lennének a brazilok :P
  • flippy
    #464
    jaja:D Télleg joo lenne:D
  • tormy
    #463
    Hu de rohadt messze van a 2010-es VB...eskuszom minden evben jo lenne 1 VB-t nezni. :D
  • Csabesz6
    #462
    csatlakozok
  • flippy
    #461
    Azt hittem, csak én sirattam meg őket! Még most is nyomaszt, h a franciák nyertek:((( Egy darabig nem is nézek focit!!!! Utálom hallani, h a franciák legyőzték a Brazilokat bla bla! A brazilok akkor is jobbak!!!!!!! De majd 4 év múlva!!!

  • R10
    #460
    háttér az jó
  • R10
    #459
    el nem tudom mondani h mennyire csalódott vagyok :(
  • Subtitle
    #458
    megis érdemelték azt hiszik övék a világ.Hát most jól pofára estek ,egész wb-n kényelmesen játszottak,na majd négy év múlva megnyerik!
  • Kanál
    #457
    hatter
  • banok
    #456
    hát szomorú vagyok, hogy kiestek a brazilok....
  • R9
    #455
    háttér mehet
    banner sztem ez jobb
  • Brolly
    #454
    sztem faxa!!
  • The FlashBack
    #453
    Üdv!

    Csináltam egy bannert
    Hátérnek pedig ezt gondoltam!

    Mit szóltok?
  • Csabesz6
    #452
    én is sírtam....ez traumaletéptem az összes **/*****onris poszteremet...egyet elis égettemnem hiszem el...
  • Kanál
    #451
    en is.. de ah nem tom leirni mit erzek...
  • Brolly
    #450

    De akkor is Brazilia a világ legjobb csapata,akárki akármit is mond.
    Bazzzz, de sajnálom őket, még sírtam is meccs után.
  • flippy
    #449
    Én akkor sem hiszem el:((((((((
  • DjDano
    #448
    ez van... sajnos el kell ismerni hogy gyengén játszottunk és ezzel naggyá tettük a franciákat :((
  • flippy
    #447