• DONGUBA
    #994
    Ricardo: Sir Alex tönkretett engem!
    A United volt kapusa most kifakadt a sajtónak és kifejtette, hogy mennyire rossz volt neki a United kapusának lenni úgy, hogy nem is kapott lehetőséget...

    A spanyol kapus elmondta, hogy a United-béli 3 éves pályafutása alatt Ferguson nem adott neki rá esélyt, hogy megmutathassa milyen jó is valójában.

    Edwin Van der Sar-nak, a legújabb kapusnak is figyelméül adta, hogy az a 3 év egy rémálom volt számára...

    "Spanyol válogatott kapusként jöttem ide annak reményében, hogy ezt az eredményt is felönmúljam. És ami a legjobban fájt nekem az ittlétem alatt, hogy Fergie nem adott lehetőséget nekem"

    "Elvette az álmaim, kettétörte a karrierem, mindamellett mérges vagyok rá, hogy ilyen szinten hogy tehette ezt -ez üzletileg is rossz"

    "Én nagy álokkal jöttem a Unitedbe és minden magyarázat nélkül ezek már tovaszálltak"

    "Ha esélyt kaptam volna, mondjuk védhettem volna 10 meccset sorozatban és a teljesítményem nem lett volna meggyőző, akkor befogom a számat. De ez a lehetőség sajnos nem adatott meg nekem"

    "Ferguson nem volt fair velem. Pedig megmutattam, hogy milyen jó kapus vagyok ez előző csapataimban: Atletico Madrid, Valladolid, Racing Santander és még a spanyol válogatottban is, de hiába"

    "Nagyon jó dolog, hogy ilyen sok pénzt kerestem, de fele annyival is beértem volna egy másik csapatban, ha játszhattam volna. Nem tudom, hogy akkor minek igazoltak le engem"

    "Míg a többi kapus (főleg Roy és Tim) egymást váltogatták a kapusposzton, addig én nem juthattam szóhoz és nem értem, hogy miért"

    "Egy edzőnek lehetőséget kéne adnia az egész keretnek és velem nem így tett"

    "Attól félek, hogy az emberek úgy gondolják rólam, hogy nem voltam elég jó, hogy védhessek, pedig ez nem igaz, egyszerűen mellőzött voltam"

    "Egyetlen egyszer kaptam lehetőséget Fergietől, hogy bizonyítsak, a Blacburn elleni meccs második félidejében, akkor ki is védtem Dunne 11esét, és ez volt nagyjából a Unitedes karrierem"

    "Egyre keményebben és keményebben dolgoztam azon, hogy bizonyítsak, de mind hiába, az edző oda se figyelt rám. Rengeteget sírtam otthon és nem értettem, miért nem kapok lehetőséget arra, hogy bizonyíthassak"

    "Mindent megpróbáltam, szóltam is az edzőnek utoljára a Milan elleni meccs előtt, hogy kész vagyok megmérettetni magam, de nem figyelt rám"

    "Mit tehettem volna még? Nem nyomhattam pisztolyt a fejéhez és fenyegethettem meg, hogy játszasson már végre!!!"

    "Fergusonnak vannak hibái, köztük az én esetem, vagy gondoljunk csak Forlán eladására is, aki idén aranycipős lett"

    "Egyszerűen nem értem Fergusont és amit csinált. Ez nevetséges. Sok spanyol csapattól kaptam ajánlatot, de én maradtam a Unitedben várván, hogy egyszer csak kapok egy lehetőséget, de nem így lett....

    Akárki akármit mond, én egyetértek Ricardo-val, és sajnálom is. Amikor a kapusaink sorra hibáztak, akkor mindig a másik került sorra és őt sosem kezelték úgy, mint egy lehetséges megoldást. Ez elszomorító. Remélem, hogy Spanyolországban több szerencsével jár és lesz még pár jó éve.... (szerk.)