• Zenszkij
    #34949
    3-0...ez egy oltári hulladék meccs volt. Semmi keresnivalónk a BL-ben. Egy ilyen Bayern, Real laposra verne. Szerintem a Juve is kitömne. Mivel a bajnoki cím nem lesz meg, ezért oltári mindegy, hogy második vagy negyedik a csapat, ez meg is látszik. Sose fogjuk hozni a Real szintjét, mivel sajnos már itt is igaz, ha valaki világsztár lesz, akkor elviszik a spanyolok. Angol utánpótlás meg sajnos gyengébb mint a német vagy spanyol, ezért akik legalább klubhűek lennének se növik ki árnyékukat, főleg ha eladjuk őket (Welbeck). De Gea szerintem lelép (kár volt kinevelni egy spanyolt a Madridnak, most majd küzdhetünk kapusgondokkal is), Falcao is viszlát. Smallingokkal, Fellainikkel meg Januzajokkal nem lehet BL nyolc közé se jutni. Mária is nagy mellényúlás volt. Nincsenek igazi játékmesterek, mint anno Scholes vagy Giggs (ők ugye britek) akik némi színt vinnének a játékba. Röhej, hogy egy komoly igazolás, mint Pogba pl szóba se jöhet, majd jön valami hulladék holland. Ezt a Neymart is miért nem a MU igazolta le? Megmondom, mert Manchesterben szar az idő, Barcelonában meg tengerpart van. Ide briteket, északiakat kéne hozni, lásd anno Zlatant kellett volna, vagy most mondjuk ez az Odegard jöhetett volna ide. De nem. A középpályánk egy hulladék a top csapatokhoz képest (nem a Chelseat meg a Cityt értem ezalatt). Félek, hogy megragadunk ezen az Arsenal, Liverpool szinten. Pedig van megoldás....Ezt a negyedik helyet jó képességű angol játékosokkal is lehetne hozni, egy Evertontól azok se kapnának ki többel. A dél-amerikaiaknak itt nem megy, nem kell eröltetni. Ha menne úgyis a Madridba mennének.