35610




  • Paranoia
    #34968
    ILYEN LESZ A MANUTD ADIDAS MEZE!

    böööhh....
  • Darthmushroom
    #34967
    1. tapasztalt védő, nekem mind1 h ki de a tapasztalat hiányzik hátulról. lehet Hummels, Otamendi vagy akárki
    2. egy Carrick utód még most h tudjon tanulni is Tőle. nálam Clasie lenne az első de minimális az esély h Ő jöjjön
    3. egy csatár, főleg ha RvP is megy. Álom Müller vagy Lacazette lenne.
    4. egy normális jobb hátvéd, ha már Rafaelt nem játszatjuk. Clyne lenne az álom.

    +1 ha De Gea akkor nálam Lloris az első számú utód.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.05.29. 08:04:21
  • pilboy
    #34966
    ki, milyen posztra és kiket igazolna nyáron?
  • Jim Morrison
    #34965
    Pályán sincs a MU
  • Darthmushroom
    #34964
    Ha menni akar akkor menjen.. Felesleges maradnia ha nem akar. Mióta erőssebbek a pletykák több a hibája is.

    (ha az kell neki h egy rossz meccs miatt is kifüttyüljék...)
  • Zenszkij
    #34963
    PFFFF Nagyban erősítik a csapatot.
  • Tyler1
    #34962
    Ehh...Evrát kis túlzással kidobták nyáron a csapatból, azóta olasz bajnok, és BL döntős :D
    Eljött az idő, mikor a trófeákért már nem a Unitedbe éri meg igazolni. Marad a zsold...
  • pilboy
    #34961
    piqué, evra, tevez, pogba, ronaldo, chicharito
    mi a közös bennük, azok kivül, h játszottak nálunk? :)
    (micsoda névsor...)
  • Zenszkij
    #34960


    Utolsó a legjobb!
  • Magic Boy
    #34959
  • Magic Boy
    #34958
    Nagyon örülök, hogy Van Gaal közbelépet és így nállunk kötött ki nem a PSG-ben.



  • Tyler1
    #34957
    Ez a szezon egy szar volt, kuka az egész ismét, arra ment el, hogy az új menedzser berendezkedjen, ami a játékos teljesítményeken abszolút meglátszódott. Épp ezért nem neveznék befürdésnek senkit, najó talán Falcao-t, nála látszik, hogy elég idegen neki az angol terep. DM viszont a szezonkezdésnél már húzóember volt, tudásában semmiképp nem lóg ki, úgyhogy várjuk meg a következő szezont, amikor már várhatóan Van Gaal is értelmes munkát tud majd végezni a játéksokkal.
  • pilboy
    #34956
    én meg annak örülök, h érte adtunk 25öt és nem bale-ért 100at
    egyébként játékosságban is szimpatikusabb, mint bale
    már csak azon izguljunk, nehogy befürödjünk vele, mint dm-mel. habár a holland és az argentin stílus teljesen más
  • Darthmushroom
    #34955
    Depay megvan!!! fuhh.. örülök h róla nem maradtunk le!
  • Zenszkij
    #34954
    Ez sajnos Mu szurkolóként mondhatom, hogy ütött. A Chelsea célfocit játszik, a MU meg semmit.
  • contraste
    #34953
    Egesz biztosan a Chelsea a szar es van a WBA szintjen :D A lenyeg, hogy ti mar keszultok a foci uj erajara, amikor is majd nem golra jatszak a meccseket, es nem pontokra a bajnoksagot, hanem labdabirtoklasra meg szepsegre:D

  • pilboy
    #34952
    egyébként kísértetiesen hasonlított a chelsea elleni meccshez
    nálunk volt a labda, ők meg a semmiből gólt rúgtak
    döntse el mindenki, h a wba van a chelsea szintjén avagy fordítva
  • Paranoia
    #34951
    de tényleg
  • ReszegKoldus
    #34950
    ez egy vicc :D
  • Zenszkij
    #34949
    3-0...ez egy oltári hulladék meccs volt. Semmi keresnivalónk a BL-ben. Egy ilyen Bayern, Real laposra verne. Szerintem a Juve is kitömne. Mivel a bajnoki cím nem lesz meg, ezért oltári mindegy, hogy második vagy negyedik a csapat, ez meg is látszik. Sose fogjuk hozni a Real szintjét, mivel sajnos már itt is igaz, ha valaki világsztár lesz, akkor elviszik a spanyolok. Angol utánpótlás meg sajnos gyengébb mint a német vagy spanyol, ezért akik legalább klubhűek lennének se növik ki árnyékukat, főleg ha eladjuk őket (Welbeck). De Gea szerintem lelép (kár volt kinevelni egy spanyolt a Madridnak, most majd küzdhetünk kapusgondokkal is), Falcao is viszlát. Smallingokkal, Fellainikkel meg Januzajokkal nem lehet BL nyolc közé se jutni. Mária is nagy mellényúlás volt. Nincsenek igazi játékmesterek, mint anno Scholes vagy Giggs (ők ugye britek) akik némi színt vinnének a játékba. Röhej, hogy egy komoly igazolás, mint Pogba pl szóba se jöhet, majd jön valami hulladék holland. Ezt a Neymart is miért nem a MU igazolta le? Megmondom, mert Manchesterben szar az idő, Barcelonában meg tengerpart van. Ide briteket, északiakat kéne hozni, lásd anno Zlatant kellett volna, vagy most mondjuk ez az Odegard jöhetett volna ide. De nem. A középpályánk egy hulladék a top csapatokhoz képest (nem a Chelseat meg a Cityt értem ezalatt). Félek, hogy megragadunk ezen az Arsenal, Liverpool szinten. Pedig van megoldás....Ezt a negyedik helyet jó képességű angol játékosokkal is lehetne hozni, egy Evertontól azok se kapnának ki többel. A dél-amerikaiaknak itt nem megy, nem kell eröltetni. Ha menne úgyis a Madridba mennének.
  • Darthmushroom
    #34948
    ejj de sz@r meccs volt a mai is..
  • Tyler1
    #34947
    A kettő közül inkább ő, én Gündogant olyan felesleges, és rizikós üzletnek tartom, hogy csak remélni tudom, hogy nem igazak a hírek. Depay jó játékos, viszont nagyon nem vagyok híve ennek a játékos importálásnak sem, főleg, hogy az angol focinak jelenleg nagyon fontos lenne a saját tehetségeik felfuttatása.

    Ha jól számolom 6 játékos jött VG óta, abból csak Shaw angol egyedül.
  • Darthmushroom
    #34946
    akkor én rossz forrást néztem, mert én mindenhol az ő nevét találtam. mind1 is a lényeg h róla nem kéne lemaradni.
  • Tyler1
    #34945
    Kees Ploegsma Depay ügynöke, ő intézi az átigazolási ügyeit.
  • Darthmushroom
    #34944
    igen egy ügynökség, DE Carl Thomas képviseli Depayt, és Kees Vos RvP-t. És előbbi tette fel a képet.
  • Tyler1
    #34943
    Nem Depay ügynöke volt, Van Persie-t is az az ügynökség képviseli, akinek régóta dolgoznak már az új szerződésén.
  • Darthmushroom
    #34942
    Érdekességek:
    -Gündogan nincs nevezve a Frankfurt ellen, és nem mellékesen az angol és a német SKY is lehozta h közel az átigazolása a Unitedbe. (azért komolyabb források mint a Sun, Daily Mail stb..)
    -Depay ügynöke twiterrén feltett egy képet magáról amint Carringtonba van, amit utána gyorsan le is vett (héten már sok helyen írták h jön/jöhet tárgyalni)
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.04.25. 15:50:28
  • 6unn3r
    #34941
    Smalling 2019 júniusáig hosszabbított.
  • Magic Boy
    #34940
    Hagyd fáj neki, hogy jól játszik a csapat és könnyebb neki, ha baromságokkal indokolja, hogy miért.
  • attiGT
    #34939
    1 volt les
  • pilboy
    #34938
    nem láttam az egész meccset, de aki a citynek 4-et rúg, lefocizza többnyire, az megérdemli, h nyerjen és előkelő helyen legyen a tabellán - akármilyen formában is legyen az arabos csapat
  • ffxi
    #34937
    Inkább úgy, hogy szerencsénk volt, mert akkor lesek voltak mint a ház.
  • Paranoia
    #34936
    jó a játék. mata ,young jól játszanak
  • Jim Morrison
    #34935
    Nézem, 0-1... ez is jó meccs lesz.
    Aztán hazaérek, bekapcsolom a streamet és pont látom a 4. united gólt. Na erre nem számítottam.
  • Darthmushroom
    #34934
    MANCHESTER IS RED!!!
  • ReszegKoldus
    #34933
    hehe ez milyen gól volt :D
  • pilboy
    #34932
    azt hiszem a chelsea ezzel az utolsó percekben szerzett góllal lett bajnok...
    ugyanis, ha a köv. 2 meccsünket (mai city, jövő héten chelsea) megnyertük volna, akkor 3 pontra csökkenhetett volna a különbség - úgy, h egy meccs mínuszban lettek volna... de akkor is!

    na mind1!
    jó lenne az a 2. hely. és az is, ha csakazértis megnyernénk ezt a 2 rangadót!
  • Tyler1
    #34931
    Elvehetik a 99-es BL serleget (ami a Bayernhez kerül), illetve 5 évre eltiltják a csapatot minden nemzetközi tornáról, ha bebizonyosodik, hogy a 99-es BL elődöntő visszavágója a Juve ellen előre le volt pacsizva. Várhatóan jövőre lesz ítélet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerk: nem esett le, hogy ápr. 1 van :DD

    Utoljára szerkesztette: Tyler1, 2015.04.01. 17:35:58
  • Tyler1
    #34930
    Tényleg érdemes kirakni a csapatból és kockáztatni, hogy eligazoljon. Csak a PL legeredményesebb kp-ja....

  • pilboy
    #34929
    ismét csak az 1. félidőben voltunk jók. a kiállítás minket zavart meg
    a lényeg, h ott vagyunk a city és arsenal seggében