• DONGUBA
    #349
    Ha a Chelsea botlik mi ott leszünk

    Ez volt a véleménye Wayne Rooney-nak a city elleni győztes meccs után.

    "Azzal, hogy a Chelsea tegnap nyert, mi tudtuk, hogy meg kell verni a City-t, hogy versenyben maradjunk."

    "Nehéz mérkőzés volt, és türelmesnek kellett lennünk, mert a City betömörült és jól védekezett."

    "Amikor 1-0 lett biztosak voltunk benne, hogy nem fogunk gólt kapni, és a meccs egészét nézve jól játszottunk."

    "Meg kell nyernünk a mérkőzéseinket és reméljük, hogy a Chelsea botlik majd. Erősnek tűnnek jelen pillanatban, de ha elcsúsznak, akkor miénk lehet a bajnoki cím."

    Rooney a gólját a 68. percben szerezte, és a másodikban is benne volt, amikor az ő beadása után Dunne a saját kapujába talált bele.

    "Mindkettő az én gólom volt!" - viccelt Rooney. "Nem voltam a legjobb az első félidőben, de mindig várok a lhetőségre, és amikor megjött a második félidőben, akkor betaláltam."

    "Ma egyedül játszottam elől, ami a kedvelt helyem, de nekem bárhol megfelel, ameddig a csapatban vagyok."

    "Tudom, hogy Ruud és Alan Smith hamarosan visszatérnek, ezért keményen kell dolgoznom, hogy a csapatban maradjak."