35610




  • DONGUBA
    #384
    Mit nem ertesz????
    3 csapat a nagy kedvencem MANCHESTER UTD___ FC BARCELONA ____ AC MILAN.... SZOLJ HA NEM ERTED!!!!!
  • Nh Shevits
    #383
    Csak így gyorsba átnézve a topikot ezt a GUBA gyereket nem értem még Milanos címerrel villogva.
  • Nh Shevits
    #382
    Elnézést kérek hogy eddig nem csatlakoztam a topichoz, de ezen hiányosságomat most pótolni fogom. Rólam röviden annyit kib***ott nagy Manchester United fan vagyok és ennek a rajongásnak a kezdete 1998 év elejére datálódik. Egy ki kép csak úgy mutatóba a falamról:


    A Portsmouth elleni meccsről annyit hogy Rooney második gólja hihetetlenül okos volt, szerintem 10 csatárból 9 elsőszándékból eltekerte volna a hosszúba (amit lehet, hogy a kapus számítva rá kifogta volna), ő pont ezzel etette be a kapust és higgadtan lőtt a rövidbe. Nagyon örültem neki, hogy a Milan meccs után újra jól játszott.
    Én pedig Howard-párti vagyok, nemcsak azért mert Caroll-t élből utálom hanem azért mert Tim-nek nagyonjó reflexei vannak, csak olyan mint Barthez: szeret néha hülyeségeket csinálni, amivel el tud ba**ni egy meccset és pontokat. Egyébként szerintem kivételesen jó reflexei vannak... láttam róla pár videót még mielőtt a MU-ba jött miket védett. Caroll helyett tényleg jöhetne már Király! 100x megbízhatóbb mint Roy és most nem hazabeszélek. Ez így van! ÉS sokkal nagyon egyéniség is. Roy nagyon szürke kis ember. Na csöcs!
  • JackDaniels #381
    Caroll vagy Howard? Egyhülyeség. Kellene egy értelmes kapus a csapatba. Ezen fog elmenni a BL-is, attól tartok. Ilyen úttörő gólt, mint a Milan ellen, nem szabad kapni egy ilyen csapatnak.
  • DONGUBA
    #380
    Manchester United 2 - 1 Portsmouth
    Nehéz mérkőzésen egy jól összerakott Portsmouth ellen tudott nyerni a United.


    Manchesternek nem éppen kedvelt csapata a Portsmouth. Mielőtt megkezdődött volna a United veretlen sorozata a bajnokságban ,éppen a vendég csapattól kapott ki. (2-0)
    Ennek ellenére magabiztosan kezdett a hazai csapat, Gary Neville beadása után Rooney lőtt egyből a kapuba 1-0! A percek multával azonban a kényelmes játékba fogott a United. Ennek meg is lett az eredménye.
    A második játékrészben egy eladott labda után a kissé elaludt MU védelmet ONeill egy távoli góllal ébresztette fel. 1-1! Ezután természeteses már teljesen támadó felállásban játszott a csapat. Ruud van Nistelrooy nem jutott gólhelyzethez. Nem úgy, mint megint a fiatal Wayne Rooney aki miután becsapta a kapust nem volt gond begurítani mellette a labdát. 2-1! A Manchester United kapuját egyébként most Tim Howard védte. Nem csak Carollt, Ferdinandot valamint Keane-t is pihentette Ferguson a Milan elleni mérkőzés után.

    Manchester United 2 - 1 Portsmouth

    Manchester United: Howard, Gary Neville (Smith 45), Brown, Silvestre, Heinze, Ronaldo, O'Shea, Scholes (Giggs 65), Phil Neville, Rooney, van Nistelrooy (Fortune 85).
    Cserék: (nem használt) Saha, Ricardo.

    Portsmouth: Chalkias, Griffin, Stefanovic, De Zeeuw, Taylor, Stone, Skopelitis, O'Neil (Kamara 84), Hughes (Mezague 54), Yakubu, LuaLua.
    Cserék: (nem használt) Hislop, Primus, Fuller.

    Gól: Rooney 8, 81., O'Neil 47.

    Játékezető: M Halsey.

    Nézőszám: 67,989 .
    Scholes18


  • Nadi
    #379
    Király Gabi is beszopna 2 potyát és már szar lenne. Amúgy Carroll tényleg egy fos
  • skristof
    #378
    caroll a világ szégyene.. és ezt nem csak ezen meccs alapján mondom!
    helye nincs a keretben sem!
    Király Gabi powa'!!! :)
  • Athletic  Bilbo
    #377
    :)
  • Nyers
    #376
    az
  • Nadi
    #375
    Ezt megszoptuk
    Man.Utd.-Milan 0-1
    Gól: Crespo(78.)
  • sapkafej
    #374
    Az nem a Shannon Doherty?
  • DONGUBA
    #373
    Keane dícséri az új Fergie-fiókákat
    A United csapatkapitánya megdícsérte a fiatal triót, amiért jó teljesítményükkel segítik a csapatot.


    Ryan Giggs, Paul Scholes és Keane gyakran kapnak dícséretet jó teljesítményük miatt. Keano azonban a keret fiatal tagjaira hívja fel a figyelmet.

    "Darren Fletcher, Cristiano Ronaldo és Wayne Rooney sokat segít nekünk, Giggsnek, Scholesnak, és Garynek." - mondta Keane.

    "Az öregebbeknek több a tapasztalatuk, de nekik (a fiatal játékosoknak) óriási a lelkesedésük. Nem kell félteni őket."

  • Magic Boy
    #372
  • Magic Boy
    #371
    Maldini: A United a végső győzelemre is esélyes
    A Maldini név különös jelentőséggel bír az olasz futball kedvelőinek.
    Cesar Maldini a családi tradíciók kezdeményezőjeként már 1963-ban A Milan Benfica felett aratott 2-1-es győzelme után magasba emelhette az Europai Kupát.
    40 évvel később Paolo Maldini sikerei öregbítik már a Maldini nevet. A fiú az apa sikereit is felülmúlta amikor 2004-ben a '63 '69 '89 '90 és '94-es sikerek után az AC Milan hatodszor hódította el az Europai Kupát.
    Ez volt Paolo Maldini negyedik europai kupagyőzelme a Milan csapatában, amellyel beérte a csúcstartó Francisco Gento-t aki a Real Madrid-al 1956-60 között illetve 1966-ban szintén 4 kupagyőzelmet ünnepelhetett.
    Szerda este Paolo visszatér egyik legnagyobb győzelmének színhelyére, amikor a Manchester United az AC Milan-t fogadja a Bajnokok Ligájának következő fordulójában.
    A 36 éves védő ismét kivezetheti csapatát az Old Trafford-ra, hogy folytassák útjukat az újabb europai sikerek felé. Maldini azonban óvatosságra inti csapatát, hiszen, mint mondta, a Milan-nak ezúttal a United személyében egy olyan csapattal kell szembenéznie, amely szintén esélyes akár a végső győzelemre is.
    Mi volt az első gondolata, mikor megtudta, hogy a Milan ellenfele a következő fordulóban a Manchester United lesz?
    - Őszintén szólva magam alá csináltam... Tudja, van az az érzés amikor elkezd reszketni... olyan mintha fázna.. de ez idegi alapon megy... a lába olyan mintha rongyból lenne... az ujjai remegnek.. és azt érzi, hogy mielőbb ki kell találnia a toalettre.. mondhatom borzasztó érzés.

    Milyen csapatnak tartja a United-et
    Jók.. öö jó csapatnak tartom... de. nem lehetne, hogy ne beszéljünk róluk mert éphogy egy kicsit összekaptam most magam erre az interjúra és az orvosom azt tanácsolta, hogy minden United-del kapcsolatos élményt kerüljek..
    Mi lehet a nyerő taktika a United ellen?
    Viccel? Nyerő taktika? Most is hányingerem van ha arra gondolok mit csinál majd velem Ronaldo. Tudja én már nem vagyok fiatal. Nekem nem szabad úgy megerőltetnem magam. Nem foroghatok ide-oda egyfolytában, nekem már meszesek a csigojáim.. érti.. majd lehet, hogy megkérem, hogy néha adja ide a labdát.. de az is lehet, hogy megfogadom az orvosom tanácsát és ki se megyek a pályára...
    Van valami amiben ön szerint javulnia kellene a Milan-nak?
    Nézze.. ez felfogás kérdése.. mi már nem vagyunk fiatalok.. örülünk ha sikerül reggel a gyógyszerért névszerinti sorba állni a pultnál, nehogy Stam kapja az én hasfogómat és én az ő vizelhajtóját... érti.. nekünk nagy kihívás a meccs.. és ha a United sportszerűen játszik.. teszem azt nem rúgja ki a járókeretet Cafu alól akkor van esélyünk arra, hogy élve hazajutunk.

    Mely United játékosokra fordítotok majd különösen figyelmet?
    Hát igazából talán még Carroll-t tudjuk egyedül szemmel tartani... persze ez a United játékosok mentalitásán is múlik.. én figyelnék rájuk de ők se szó se beszéd elhúznak mellettem..
    Mire lesz feltétlenül szüksége a Milan-nak ahhoz, hogy megnyerje a Bajnokok Ligáját?
    Hát nagyon sok szerencse is kell egy ilyen győzelemhez.. egyes szakkönyvek a csoda szót használják, én nem fogalmaznék ilyen sarkalatosan. Tudja, nekem a nyugdíjas klubban mondta szegény megboldogult Kapilov bácsi: Sose add fel a reményt fiam.. sose add fel a reményt.. még ma is élne szegény ha nem tette volna be véletlenül fordítva a fogait és ette volna meg a saját fejét... de én megfogadtam a tanácsát, és sosem feledem...
    ...és most.. felsegítene kérem.. kezdődik az edzés!
    Forrás: Manchester United Official Site / Soccer Digest Extra / Gemma Thompson
    Fordítás: Spender
  • Magic Boy
    #370
    Ebben egyetértünk!
  • skristof
    #369
    mindegyik kurva nagy derbi lesz
    inkább az UEFAnak kellett volna külön napra tennie
  • Magic Boy
    #368
    Rendben, hogy két listavezető csatázik az élő meccsen, na de ez elég indok?

    20.45 FC Barcelona - Chelsea FC (élő)
    22.45 Manchester United FC - AC Milan (felvételről)
  • skristof
    #367
    nice
    kár h csunya kék mez van rajta
  • Magic Boy
    #366
    Ancelotti Rooney-t dicsérte
    Milánó, február 21., 10.25 Lombardiában a héten már mindenki a BL-ről beszélt.
    A Milan szombat este a Cagliarival játszott bajnokit, de a héten már mindenki a Manchester United elleni Bajnokok Ligája mérkőzésről beszélt. Carlo Ancelotti sem ment el szó nélkül a jövő szerdai meccs mellett:
    - Ha Rooney megtalálja az utat, és helyét a világ labdarúgásában, mint ahogy ezt Sevcsenko tette, akkor komolyan a világ egyik legjobb csatára lehet - dicsérte a Milan vezetőedzője csapata ellenfelének angol csatárát. - Biztos nem lesz könnyű, mert még nagyon fiatal, ilyen korban nem nehéz rossz döntéseket hozni. De a tehetsége alapján tényleg sokra viheti.

    Smith motivációja a győzni akarás
    Manchester, február 21., 14.45 A MU csatára BMX-szen is "penge" volt.
    A Manchester United csatára, Alan Smith elárulta, hogy számára minden sportban egy dolog fontos, mégpedig a győzelem. Ezért is szeretne idén mindenképpen nyerni valamit Alex Ferguson csapatával.
    - Amikor hétévesen elkezdtem BMX-ezni, viszonylag gyorsan fejlődtem, és kilencévesen már minden trükköt tudtam, meg is nyertem a brit BMX-bajnokságot - mondta Smith. - Abban az időben is a győzelem volt a fontos, és most, a fociban is csak erre törekszem. Ezért idén mindenképpen nyernem kell valamit a Uniteddel.

    forrás
  • Magic Boy
    #365
  • Magic Boy
    #364
  • DONGUBA
    #363

  • DONGUBA
    #362
    Everton - Manchester United 0 - 2
    Az Everton labdarúgó-csapata nem tudta meglepni a jobban játszó vendégeket így a United örülhetett a továbbjutásnak az FA-kupában.



    Roni is "vágott" egyet


    FA-kupa

    Everton-Manchester United 0-2 (0-1)
    G: Fortune (24.), Ronaldo (58.)
    FeKa


  • Magic Boy
    #361
    A United-nél fejezem be a pályafutásom.
    A Manchester Unitednél akarja befejezni a pályafutását a vörösök csatára Ruud Van Nistelrooy.
    A 28 éves holland ezen a héten tért vissza az edzésekre a 2 és fél hónapos sérülése után, és reméli, hogy az Old Trafford-on maradhat a karriere végéig.
    Van Nistelrooy 2004 januárjában hosszabbította meg a szerződését egészen 2008-ig, amely egy nappal a 32. születésnapja előtt jár le.
    A "Soccer Digest: Best 50 Strikers" című magazinnak adott interjúban nyilatkozta a következőket:
    "Itt otthon érzem magam. Nem is tudom miért ne tölthetném itt a pályafutásom hátralévő napjait."
    "Emlékszem a pillanatra amikor aláírtam az öt éves szerződésemet" - elevenítette fel a multat Ruud - "Martin Edwards bemutatott az igazgatóságnak: 'Uraim, had mutassam be az új közép-csatárunkat Ruud Van Nistelrooy-t.' Mind felálltak és gratuláltak. Mindenkivel kezet fogtam, legvégül Sir Bobby Charlton-nal is, aki ezt mondta nekem: 'Örülök hogy végre itt vagy fiam, nagyon izgatott vagyok.'
    (Igazából szó szerinti fordítás szerint tiszta libabőrös lettem :DDD)"
    A szurkolók hűsége, a legendás játékosokban gazdag történelem és az eddig elért sikerek miatt érzi otthon magát Van Nistelrooy.
    "Ahogy az A56-os úton hajtok az Old Trafford felé, a távolban a két templomtorony között már látom is a legmagasabb lelátókat. Ha becsukom a szemem bármikor bárhol elő tudom hívni magamban ezt a képet."
    "Lefordulok a Sir Matt Busby Way-re, keresztül a téren, amely valahányszor, ha egy játékos autója végighajt rajta megtelik izgatott szurkolók ezreivel. Elhagyva a tömeget megérkezek az Old Trafford parkolójához. A stadionhoz amely minden meccsen újra és újra megtelik szurkolókkal, akik már akkor is ott voltak, amikor olyan legendák futottak ki a gyepre mint Sir Bobby Charlton vagy George Best."
    Van Nistelrooy idén lesz 29 éves, közeledik pályafutása csúcsához. Bár a 44 gólos rekordját - amelyet a 2002/03-as idényben állított fel - azóta sem tudta túlszárnyalni, még egyszer sem teljesített a 30 gólós határ alatt.
    Idén viszont kétséges hogy ezt a tendenciát tartani tudja. A 14 mérkőzésen szerzett 12 idénybeli gólja figyelemre méltó, azonban annak fényében, hogy ki kellett hagynia az idény első hónapját valamint további 12 hetet az utóbbi időben, a 20 gólos határ is nehezen elérhető célnak bizonyulhat.
    "Amikor fiatalabb voltam, mindig gyönyörű gólokat akartam lőni. A szépség fontosabbnak tűnt az eredményességnél."
    "Vicces dolog történt egyzser. Korábba a Heerenven csapatában játszottam. Abban az időben volt Ruud Gullit a csapat edző-gyakornoka (másodedző?). Emlékszem egy lövésemre ami a kersztlécet találta el. Büszkén néztem Gullit-ra: 'Nem rossz, mi?' "
    "Ő csak ennyit mondott: 'Nem volt rossz, de jobb lett volna ha bemegy.' Bár egyszrű válasz volt, igaza volt - tökéletesen igaza!"
    Van Nistelrooy megfogadta Gullit tanácsát: "Ha igazán jó csatár akarsz lenni, minden adandó helyzetet be kell lőni." - és ezt a mai napig szem előtt tartja.
    A csatár hite saját képességeiben nem önteltség, különösen ha ilyen szerényen vélekedik arról, hogy miért tartják a világ egyik legjobbjának.
    "Soha egy pillanatra sem hittem hogy minden magától történik. Számomra biztos nem. Nem tartozom azok közé a kivételes képességű játékosok közé akiknek a sikerhez az is elég ha 100% alatt teljesítenek. Tudom, hogy nekem ez sosem lenne elég."
    "Mindennap ugyanaz az elszántság hajt. Én nem tehetem meg hogy ne teljesítsem a maximumot. Ahogy az évek múlnak egyre komolyabban veszem a futballt."
    "Megpróbálom kihozni magamból a legtöbbet minden meccsen. Keményen dolgozok, edzek, és felkészítem magam minden mérkőzésre. Mindent megteszek, hogy megteremtsem a lehető legjobb körülményeket ahhoz, hogy a maximumot tudjam nyújtani."
    Reméljük hamarosan újra hallhatjuk a "Ruud, Ruud, Ruud" kiálltást zengeni az Old Traffordon. A Bajnokok Ligájának következő fordulójában az AC Milan ellen szükségünk lesz rá.
    Forrás:Manchester United Offical Website / Soccer Digest - Best 50 Strikers
    2005. 02. 17.

    A fordításért Spender21-et illeti a köszönet!
  • DONGUBA
    #360
    Fletcher hetekre kidőlt
    A középpályás még a vasárnapi derby-n sérült meg.
    "Darren Fletchernek a mérkőzés után orvosi kezelésre volt szüksége fájdalmai miatt ahol megállapították, hogy a játékos középső térdszalagjával vannak problémák." -jelentette a Klub szóvivője.

    Alex Ferguson hozzátette, hogy a 21 éves középpályás biztosan kihagyja az AC Milan elleni találkozót, sőt lehet,hogy még az áprilisi Chelsea elleni meccsen sem lehet ott.

    Fletcherre egyébként nem csak a Manchesternek lenne szüksége, hanem a válogatottnak is, hiszen Skócia a jövő hónapban Olaszország ellen csap össze VB-selejtezőn.


    Scholes18


  • DONGUBA
    #359
    Te tudod
  • Magic Boy
    #358
    Nem csak a neten van így,de sajnos egyre kevesebb ember kultúráltsága éri el ezt a szintet!
  • skristof
    #357
    ezzel az ironiával magadat minősíted
  • DONGUBA
    #356
    te meg takarodj innen.
  • DONGUBA
    #355
    jol van mester majd igyekszem
  • skristof
    #354
    mert ugy illik

    publikálni csak saját művet, vagy a forrás feltűntetésével

    nem csak neten van ez igy
  • DONGUBA
    #353
    Majd igyekszem de miert fontos ez?
  • R9
    #352
    csak ctrl+c meg ctrl+v :D
  • skristof
    #351
    nem szokása
  • Magic Boy
    #350
    Azért annyit megérdemelene aki írta,hogy feltüntesd,mint forrás-t!
  • DONGUBA
    #349
    Ha a Chelsea botlik mi ott leszünk

    Ez volt a véleménye Wayne Rooney-nak a city elleni győztes meccs után.

    "Azzal, hogy a Chelsea tegnap nyert, mi tudtuk, hogy meg kell verni a City-t, hogy versenyben maradjunk."

    "Nehéz mérkőzés volt, és türelmesnek kellett lennünk, mert a City betömörült és jól védekezett."

    "Amikor 1-0 lett biztosak voltunk benne, hogy nem fogunk gólt kapni, és a meccs egészét nézve jól játszottunk."

    "Meg kell nyernünk a mérkőzéseinket és reméljük, hogy a Chelsea botlik majd. Erősnek tűnnek jelen pillanatban, de ha elcsúsznak, akkor miénk lehet a bajnoki cím."

    Rooney a gólját a 68. percben szerezte, és a másodikban is benne volt, amikor az ő beadása után Dunne a saját kapujába talált bele.

    "Mindkettő az én gólom volt!" - viccelt Rooney. "Nem voltam a legjobb az első félidőben, de mindig várok a lhetőségre, és amikor megjött a második félidőben, akkor betaláltam."

    "Ma egyedül játszottam elől, ami a kedvelt helyem, de nekem bárhol megfelel, ameddig a csapatban vagyok."

    "Tudom, hogy Ruud és Alan Smith hamarosan visszatérnek, ezért keményen kell dolgoznom, hogy a csapatban maradjak."
  • DONGUBA
    #348
    U18: Blackburn Rovers 2-3 Man Utd
    Sean Evans góljával a fiatal Vörös Ördögök nyertek és a bajnokság élére álltak.

    Sean Evans

    Ritkán adódik egy meccsen annyi izgalom és esemény, mint a United Blackburn elleni 3-2-es győzelmén történt, ahol bajnokság első két helyezettje csapott össze.

    A mérkőzést tarkította havas eső, hó, szél és eső, két kiállítás, öt gól és egy drámai befejezés.

    A United két gólos hátrányból állt fel, két játékosuk kiállításán is felülkerekedtek és átvették a bajnokságban az első helyet észak-nyugati riválisuktól.

    A mérkőzés előtt azonos ponttal állt a két csapat – a Roversnek jobb a gólaránya –, viszont a United négy perccel az első félidő vége előtt már 2-0-ás hátrányban volt.

    A 41. percben Danny Rose szerzett gól, és ezzel újra nyílt lett a mérkőzés. Phil Marsh beadásába Fraizer Campbell fejelt bele és végül Rose fejezte be az akciót, visszahozva ezzel a reményeket.

    A félidő után nem sokkal az időjárás még zordabbra változott, ahogy a United esélyei is az első hely megszerzésére.

    Jonny Evanst és Aaron Burnst is kiállította a játékvezető a második félidő ötödik percében; Evans az asszisztenssel került összetűzésbe, Burns pedig Keith Parkerrel, a Rovers második góljának szerzőjével.

    A Burns és Parker között kialakult incidenst jobban megvizsgálva – a hivatalos indoklás az volt a kiállításra, hogy Burns lefejelte ellenfelét – úgy tűnik a United csatárát hibás döntés következtében küldték le a pályáról.

    A dráma azonban folytatódott. Hat perccel később a United váratlanul egyenlített a balszélső Sean Evans révén.

    Frazier Campbell tört át a Blackburn védekezésén és remekül ugratta ki Evanst, aki a kapuba továbbította a labdát, ezzel már 2-2 volt az állás.

    De a legnagyobb fordulat ezen a parázs hangulatú meccsen hét perccel a vége előtt történt. A nagy formában játszó Evans hihetetlen furcsa gólt szerzett.

    A Blackburn kapusa egy hosszú felívelés után azt hitte, hogy Evans ellen lest ítéltek és elé gurította a labdát, hogy elvégezze a szabadrúgást.

    De a játékvezető valójában nem ítélet lest, mutatta is mehet tovább a játék. Evans köszönte szépen a lehetőséget, elhúzta a kapus mellett a labdát és fantasztikus győzelemhez jutatta a Vörös Ördögöket. Így a United vezeti a bajnokságot három ponttal, igaz a Rovers egy meccsel kevesebbet játszott.

    Az FA Academy Premier League-ben négy területi bajnokság van. Az első helyezettek a négy ligából rájátszásos alapon döntik el, hogy melyik csapat lesz az országos akadémiai bajnok.

    A középpályás Danny Rose, aki a United első gólját szerezte, a következőket nyilatkozta a MUTV-nek: „Minden játékos előtt le a kalappal, de különösen Sean Evans érdemel dicséretet. Egy pillanatra nem állt le, megküzdött a két góljáért, és megmutatta kiváló képességeit.”

    Sean Evans, a győztes gól szerzője: „A partjelző felemelte a zászlaját, de hallottam amint a játékvezető mondta, mehet tovább. Meg kellett nyerünk ezt a meccset, hiszen a Blackburn egy meccsel kevesebbet játszott. Óriási odaadást és összetartást mutattunk ma, és igen jól játszottunk.”
  • DONGUBA
    #347
    Ruud akár már az Everton ellen visszatérhet?
    Egyes források szerint Ferguson már a hétvégén szerepeltetné a csatárt.
    Természetesen nem a kezdőben, hanem a cserepadon ülne, de még így rendívül nagy erőt adhat a csapatnak csupán a jelenlétével is. A sokat sérült játékos, még novemberben sérült meg, azóta Achilles problémákkal küszködött.

    "Elutazott Hollandiába azóta a legjobban haladt a rehabilitáció így már kedden hazatérhet Ruud."

    "A Holland edzéseket személyesen láttam és maximálisan meg vagyok elégedve vele." -tette hozzá Ferguson.

    "Tudom, hogy kockázatos már a hétvégi kupafordulóban bedobni azonban az ilyen játékosok esetében fontos, bemelegítő meccseket biztosítani még az AC Milan elleni mérkőzés elött. Ez a meccs pillanatnyilag a legfontosabb a számunkra." -mondta a mester.
  • Magic Boy
    #346
    Azért,mert Manchester United drukker!
  • akyyy
    #345
    hm..most azért mert fociimádó?:D