asdad.png




Grazie di tutto 23... per sempre un mito per me!
  • #26
    Vieri nem ment el a csapattal
    Apr. 18. 15:24 -Milano- Megdöbbentő híreket hallhattunk percekkel ezelőtt. Christian Vieri -miután megtudta hogy nem lesz kezdő- úgy döntött nem megy el a csapattal a San Siroba, hanem inkáb edz, mivel neki 10-15 percet játszani egy meccsen nem motiváció... Aztán a körkapcsolásban azt láthattuk hogy Vieri a lelátón nevetgél Materazzival még a többiek játszanak...
    A döntést Vieri a következőképpen magyarázta a Telelombardiának. ½Engem nem érdekel az hogy 15 percre beállhatok a végén és talán lőhetek egy gólt. Én nem ilyen karakterű játékos vagyok, inkább itt maradon Pinetinában és edzek, majd a következő meccsen ha számítanak rám ott leszek. Nincs semmi bajom az Interrel, év végén úgyis leülünk Morattival beszélni. Zaccheroni? Nem vesztünk össze.


    szerintem nála már csak az a kérdés, h hova megy jövőre

    --A szurkolók Vieri ellen
    Apr. 18. 16:37 -San Siro- Az Inter szurkolóinak elegük lett a sokadik Vieri ügyből. Miután megtudták hogy Bobo nem ment a csapattal (hiába várt rá a busz ő nem szállt fel), de a tribünön megjelent, csináltak egy hosszú feliratot ami nem volt éppen barátságos hangvételű. Ezek után elkezdték szídni a támadót, még Adrianot és Zaccheronit ünnepelték. Egy történet véget ért...