34414


asdad.png




Grazie di tutto 23... per sempre un mito per me!
  • Garcia
    #55
    tessék a bayernes:

  • Garcia
    #54
    thx.. amugy suliba járok tehát van idöm föleg péntek délután :) ha akarod csinálhatok bayernest is...
  • Matthewpamer
    #53
    May. 14. 14:31 -Milánó,London- Eldőlt.
    Amiről már hetek óta beszélnek immár készpénznek vehetõ, nevezetesen Juan Sebastian Veron a jövő szezonban kékfeketében fog játszani. Az Inter és a Chelsea megegyeztek egymással, hogy Veron a következő egy évet Milánóban tölti és amennyiben beválik, a szezon végén Morattinak opciós joga lesz az argentin megvásárlására.
    A hír még nem hivatalos mert az Inter (a játékos kérésére) megvárja a szezon végét.
  • Buddy
    #52
    ráérő ember lehetsz....:)

    de ha ennyire tetszik, csinálhatnál egy FC Bayernest is :)

    amúgy tényleg szépek lettek, gratula
  • Garcia
    #51
    jaja kieály a banner... szívesen csinálok ilyeneket, amugy most cseréltem a real madrid fan club-ban is.

    (egyébként ha érdekel régebben alákat csináltam az fh fórumra magamnak: "Aláírások"
  • Matthewpamer
    #50
    na király a banner,hála garciának
  • Matthewpamer
    #49
    05/08/2004. Juan Sebastian Veron hasn't had a convincing season with Chelsea and it looks like the midfielder's spell with the blues is over.

    Inter have always been interested in the Argentine since his Lazio days and now it looks like he will be wearing a nerazzurro shirt next season. The player and the club are in talks and they are close to closing the deal.

  • Matthewpamer
    #48
    na,nyertünk.adriano bombagóljával.
  • Matthewpamer
    #47
    sorry,22-es keret.
  • Matthewpamer
    #46
    itt a felállás a Parma ellen

    Goalkeepers: Alberto Fontana (12), Francesco Toldo (1)

    Defenders: Fabio Cannavaro (17), Ivan Cordoba (2), Carlos Gamarra (24), Thomas Helveg (13), Marco Materazzi (23)

    Midfielders: Emre Belozoglu (5), Francisco Farinos (14), Giorgos Karagounis (19), Cristian Kily Gonzalez (18), Okan Buruk (22), Dejan Stankovic (11), Cristiano Zanetti (6), Javier Zanetti (4)

    Strikers: Adriano (10), Julio Cruz (9), Mohamed Kallon (3), Obafemi Martins (30), Alvaro Recoba (20), Andy van der Meyde (7), Christian Vieri (32)
  • Matthewpamer
    #45
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    legrosszab hír
  • #44
    állítólag Helveggel hosszabbitott az Inter
  • Matthewpamer
    #43
    May. 4. 14:02 -Milano- A Lecce elleni szégyenteljes vereség után felmerült a kérdés magasabb körökben is: valóban Zaccheronira kellene bízni jövőre is a csapatot? A lehetséges alternatívákról már sokat hallhattunk. Moratti első számú kedvence Roberto Mancini lenne, de a Fabio Capelloval kapcsolatos ötlet sem tűnik elképzelhetetlennek.
    Az Inter háza táján immáron 15 éve vár mindenki a scudettora, de csak nem akar eljönni a hőn áhított bajnoki cím. Igaz a Capello által irányított Roma 18 év után lett újra bajnok, éppen ezért nem lehetetlen hogy a Milannal sikert sikerre halmozó edző lehet a befutó a végén. Persze Rómában hallani sem akarnak Capello távozásáról, de mint tudjuk Moratti -ha igazolásról van szó- néha csodákra képes...
  • Matthewpamer
    #42
    remélem.
  • #41
    hát jah. zacch idény végeztével sztem csomagolhat is.
  • Matthewpamer
    #40
    basszameg.2:1 a leccének.kibaszott zaccheroniból elegem van már.össze-vissza varjál.
  • Matthewpamer
    #39
    zaccheroni megen varjált.ki kéne baszni a picsába
  • Matthewpamer
    #38
    0:0 lett :(
  • Buddy
    #37
    Lazio grande Lazio

    remélem nyernek
  • Matthewpamer
    #36
    tegnapi edzésen 1:1 lett a meccs,ahol az egyik csapatnál vieri,másiknál adriano lőtte a gólt.íme a lazio elleni keret:
    Goalkeepers: Alex Cordaz (71), Alberto Fontana (12), Francesco Toldo (1);

    Defenders: Daniele Adani (15), Fabio Cannavaro (17), Ivan Cordoba (2), Carlos Gamarra (24), Thomas Helveg (13), Marco Materazzi (23);

    Midfielders: Fabrizio Biava (29), Emre Belozoglu (5), Francisco Farinos (14), Cristian Kily Gonzalez (18), Giovanni Pasquale (26), Sabri Lamouchi (8), Okan Buruk (22), Dejan Stankovic (11), Javier Zanetti (4);

    Strikers: Adriano (10), Julio Ricardo Cruz (9), Mohamed Kallon (3), Obafemi Martins (30), Andy van der Meyde (7), Christian Vieri (32).
  • #35
    szerintem valami edzőmeccs :)
  • Matthewpamer
    #34
    ez milyen meccs?
  • #33
    INTER 13-0 GALBIATESE (félidőben: 3-0)

    Gólszerzők: Adriano 9', Kallon 24', 28', Cruz 42', 46', 63', van der Meyde 43', 48', Martins 50', 62', 67', Biava 51', 65'



    Vieri nincs sehol

  • Matthewpamer
    #32
    ½Végre sokkal jobban érzem magam!½ kezdte a mondanivalóját Fabio Cannavaro aki a Bologna meccsen ismét azt hozta amit várunk tőle. ½Gólt lőttem, már alig fáj a bal lábam, reméljük minden így fog folytatódni. A hátralévő 4-5 meccsen jól akarok játszani mert a mostani szakaszt én már az EB felkészülésnek tekintem. Az öt győzelem zsinórban semmit nem ér ha kikapsz a egy hónapon keresztük minden meccsen. Éppen ezért a célunk ennek a szép szériának a folytatása.½
  • Matthewpamer
    #31
    A mai nap megérdemelt pihenőjét töltötte az Inter a tegnapi győzelmet követően. Javier Zanetti az Inter Channelnek nyilatkozott délután. ½Fontos győzelem volt a tegnapi. Ezúttal arra törekedtünk hogy a labdát a földön járassuk, szerencsére a csatárok jó játékának köszönhetően eredményesek is lettünk. Még négy meccs van hátra, de nekünk mind olyan lesz mint a mostani. Győzni kell, mert innen csak rajtunk áll minden. Készen állunk a végső sprintre!!!
  • Matthewpamer
    #30
    Adriano ugyan nem lőtt ma gólt de a játékára nem lehet panasz. Ő így vélekedett a Vieri-ügyről. ”Megértem azt aki mindig játszani akar és ha nem így van akkor kicsit elveszíti a fejét. Szerintem tudnánk együtt játszani, ehez dolgozni kell és az edzőnek úgy dönteni. A meccs? Elégedett vagyok azzal hogy a szurkolók velem bántak ma, pedig nem is lőttem gólt bár jól ment a játék. De azért sokkal szabadabban érzem magam egyedül, nekem ez jobban fekszik.”
  • Matthewpamer
    #29
    dede :D
  • #28
    remélem nem hozzánk (juve) jön
  • Matthewpamer
    #27
    hát ja.jó lenne ha elmenne
  • #26
    Vieri nem ment el a csapattal
    Apr. 18. 15:24 -Milano- Megdöbbentő híreket hallhattunk percekkel ezelőtt. Christian Vieri -miután megtudta hogy nem lesz kezdő- úgy döntött nem megy el a csapattal a San Siroba, hanem inkáb edz, mivel neki 10-15 percet játszani egy meccsen nem motiváció... Aztán a körkapcsolásban azt láthattuk hogy Vieri a lelátón nevetgél Materazzival még a többiek játszanak...
    A döntést Vieri a következőképpen magyarázta a Telelombardiának. ½Engem nem érdekel az hogy 15 percre beállhatok a végén és talán lőhetek egy gólt. Én nem ilyen karakterű játékos vagyok, inkább itt maradon Pinetinában és edzek, majd a következő meccsen ha számítanak rám ott leszek. Nincs semmi bajom az Interrel, év végén úgyis leülünk Morattival beszélni. Zaccheroni? Nem vesztünk össze.


    szerintem nála már csak az a kérdés, h hova megy jövőre

    --A szurkolók Vieri ellen
    Apr. 18. 16:37 -San Siro- Az Inter szurkolóinak elegük lett a sokadik Vieri ügyből. Miután megtudták hogy Bobo nem ment a csapattal (hiába várt rá a busz ő nem szállt fel), de a tribünön megjelent, csináltak egy hosszú feliratot ami nem volt éppen barátságos hangvételű. Ezek után elkezdték szídni a támadót, még Adrianot és Zaccheronit ünnepelték. Egy történet véget ért...




  • Matthewpamer
    #25
    Az Inter szurkolóinak elegük lett a sokadik Vieri ügyből. Miután megtudták hogy Bobo nem ment a csapattal (hiába várt rá a busz ő nem szállt fel), de a tribünön megjelent, csináltak egy hosszú feliratot ami nem volt éppen barátságos hangvételű. Ezek után elkezdték szídni a támadót, még Adrianot és Zaccheronit ünnepelték. Egy történet véget ért...


    asszem vieri jövőre már nem a san siroban lesz
  • Matthewpamer
    #24
    2:0 Cannavaro
  • Matthewpamer
    #23
    Megdöbbentő híreket hallhattunk percekkel ezelőtt. Christian Vieri -miután megtudta hogy nem lesz kezdő- úgy döntött nem megy el a csapattal a San Siroba, hanem inkáb edz, mivel neki 10-15 percet játszani egy meccsen nem motiváció... Aztán a körkapcsolásban azt láthattuk hogy Vieri a lelátón nevetgél Materazzival még a többiek játszanak...
    A döntést Vieri a következőképpen magyarázta a Telelombardiának. ½Engem nem érdekel az hogy 15 percre beállhatok a végén és talán lőhetek egy gólt. Én nem ilyen karakterű játékos vagyok, inkább itt maradon Pinetinában és edzek, majd a következő meccsen ha számítanak rám ott leszek. Nincs semmi bajom az Interrel, év végén úgyis leülünk Morattival beszélni. Zaccheroni? Nem vesztünk össze.
  • Matthewpamer
    #22
    vezetünk 1:0-ra recoba 33.percben lőtt góljával!!
  • Matthewpamer
    #21
    ok,köszi
  • gercse
    #20
    nekem bejön
  • Matthewpamer
    #19
    valakinek bejön az interhonlap-jánál a fórum?plíz nézze meg valaki,mert nekem: a lap nem jeleníthető meg
  • Matthewpamer
    #18
    jaja.azért ne nézd :DDDDD
  • Buddy
    #17
    teljesen véletlenül egyébként, amikor úgy jobban megnézem, mit játszanak, az általában otthon van és kikapnak......lehet én vagyok az oka :)
  • Matthewpamer
    #16
    akkor ne nézd őket! :D