• remark #20238
    Engem érdekel a hozzászóló személye, azaz aktivitása. Ha valaki akkora marha, hogy nekiáll kozmetikázni a statisztikáit, akkor kozmetikázzon - egymás statisztikáinak kozmetikázását most is elvégzik páran egymás között. Ezt úgyse tudod megakadályozni és majd úgyis megunja mindenki.

    Én egyébként alapvetően a saját adataimra lennék kíváncsi. Teljesen mindegy hogy brahiból pontoznak fel/le vagy sem, érdekes látni a pontokat. Magamat meg nincs értelme becsapnom, én azt akarom látni, hogy én eddig hányszor tartottam értékelésre érdemesnek egy hozzászólást, akár negatív, akár pozitív irányban.

    Az oda nem illő témák eltűnésében meg ne bízz. Lehet pont az derülne ki az új rendszer által, hogy azok a témák igenis oda illenek. A lényeg az, hogy kiderülne végre. Ezért támogatom azt, hogy a hozzászólásnál azonnal jelenjenek meg az értékelések. (Segítség lenne az egyébként kapacitáshiánnyal küzdő moderátoroknak is - vagy ők azonnal látják az értékelést?) De ez attól független, amit én javasoltam.