Eurobarca | Hivatalos honlap

El Classicó OFF/FLAME/Vita Topik


  • bakkerman
    #33317
    Dehogynem,a 80. percbe bekuldte Andre Gomest!!! Es jott is a Roma gol 2 perc mulva. Tavaszra en vegeztem a csapattal,mostmar ha behuzzuk a bajnoksagot akk jo,ha nem akkor se megyek a falnak. Fel kell ebredni a rozsaszin köd alol,es belatni hogy Messi FC vagyunk. Ez akkor latszik nagyon latvanyosan amikor neki nem megy a foci,vagy nem tud ervenyesulni az ellenfel miatt. Ha ot levesszuk akkor kb egy Atletico es Sevilla szint kozott vagyunk. Suarez oregszik,lassu,es szerintem van rajta felesleg is mostmar,a robbanekonysagat elhagyta. Kozeppalyan Rakitic hangulat ember,van hogy hoz egy Modric szintet,van hogy egy lead komplett meccsseket. Meg mindig Iniestatol varjuk a bamulatos labdakat,az inditasokat,a passzsavok lekoveteset,es hogy fusson vegig 90 perceket 34 evesen...meg mindig ra akarunk epiteni. Vedelemben Pique evek ota a nevebol el,Puyol mellett lett alapember de amiota nincs a Kapitany,egy alibizos bumburnyak lett...Alba,Umtiti,Busi azok akikre nem lehet panasz,bar neha Albanak is vannak kilengesei de rajta meg latom hogy meg akar halni ezert a cimerert. A legnagyobb problema hogy nincsen mar tüz,a mindenaron nyerni akaras,az egesz csapat Messitol fugg,de ezt kurva szar belatni. Es ki jonne utana? Dembele? Coutinho? Hat nem tudom...Kapuban talan megvagyunk 10 evre,MATS neha egesz komoly csodakra kepes es o meg fog erni fejben. Ha a tegnap tovabbjutunk en akkor se latnam pozitivabban a jovot de nyilvan most a csalodottsag ratesz de ezek valos problemak,amik nem szuntek volna meg egy tovabbjutassal se