• Nenrandil
    #159
    Szerintem sem érdekes vitatkozni.. minden esetre ajánlom figyelmetekbe Nikola Tesla munkásságát... aki a 20 század egyik nagy fizikusa volt és valószínű tv-t és szg-t sem használhatnánk biztonságosan az ő felfedezései nélkül... ellenben kurvára nem tanultam róla közép suliban... de a frissen végzett fizika tanárnőmet is megkérdeztem a témában... ős em emlékezett hogy kmolyabban foglalkoztak volna Teslával... pedig igen érdekes dolgokat tudott...És ő nem ment a médiához... Inkább magával vitte a tudását a sírba... A mostaniak szerintem csak próbálkoznak olyan áttöréseket elérni mint ő... de szerintem egy nyiztott gondolkozású tudos sem olyan felelőtlen hogy egy elhetséáges végtelen energia forrást csak úgy a világ nyakába zúdítson... kicsi gyerekek vagyunk mi még ehhez...csak az a gáz hogy ahhoz túl nagynak érezzük magunkat hogy tönkre tegyük ezt a szép bolygót...És azzal hogy vitázunk kurvára nem változik meg az emberek gondolkodása...Ugyan úgy használják az olaj származékokat szénalapú energiától működik a gép emin pötyögök... naponta az én családom is kilós szemetet halmoz fel... És nem kell tudósnak lennem ahhoz hogy ezt világ viszonylatban tekintve belássam menniyre van elszarva a civünk... És sajna senki nem halgat az okos szóra... Azt nem értem mire várunk?Tetsuonak igaza van... azzal szaródik el az idő hogy új DVD-szabványt házimozi rendszert és mini Winyót találjunk ki amit már lassan az ovodások is használnak az új generációs mobilokban...
    Hol van itt az ésszerűség??? És szerintem igen is vannak dolgok amiket elhallgatnak előlünk...VAgyis az itt fórumozóktól nem...Mert vesszük a fáradságot sé utána nézünk és vitatkozunk... de a többi ember csak fogyaszt... és feldughatjuk magunknak a magvas gondolatainkat!
    Ennyi(szeretem ezta fórumot itt végre kiháboroghatom magam... sajnos ettől sem változik semmi)