• Shion
    #1231
    Nem tudom ti milyen gépen játszotok, de az én középkategóriás gépemen P4 2.8 4MB, 7600GT, 2GB DDR-II) Balanced felbontásban 15-40 fps-el tolom mindenhol. 15 fps, amikor 2-3 csapat öli a mobokat egymás mellett, vagy a városban a zsúfolt krafterzónában mozgok. Ha lenne egy gyengécske Core2 procim (1.83, 2.13), akkor a fenti fps-t max felbontás mellett tudnám élvezni, erős Core2-vel pedig még az fps is bőven emelkedne. Tapasztalat. Akinek nincs ilyen gépe még, az örülhet, mert most jönnek az új procik amik jóval erősebbek és jóval olcsóbbak (kb. fél ár) a mostani Core2-nél. Guild társam minap vett is már ilyen procit, átlagos 10 fps-e gagyi felbontás helyett most 20-40 fps max felbontás mellett :) Tehát aki 2007-es kiadású játékkal szép grafika mellett játszani akar, az időnként (5 évnél azért sűrűbben) fejlesszen a gépén. Vagy játszon régi játékokkal Én 20+ éve számítógépezem, ez mindig is így volt, nem tudom, ez most miért divat, hogy neeem meeegy :S

    Bugok vannak, sok dolog még nincs a játékban, de élet van (Gelenián tuti), igaz nem a nap 24 órájában, hanem elsősorban esténként, amikor a többség ráér. Én csapatot mindig találok 15 percen belül. A játék szerintem jelenlegi állapotában is sokkal jobb, mint sok más MMO és rengeteg potenciál van benne, amihez idő kell. Tehát türelem rózsát terem ;)

    EQ2: 2004 évben kidobott játék (EQ1 folytatása más kiadóval és más programozó gárdával, míg a Vanguard-ot az EQ1 főprogramozója csinálta), de kiforrott, sok kiegészítője van és sok content van benne (1.5 évig toltam, jól ismerem). Gépigénye nem sokkal kisebb, mint a Vanguardé, kb. 20-30%-al. Tehát aki abban reménykedik, hogy na ez majd milyen szuper lesz, meg gyors, csalódhat. Pláne WoW-ból átugró emberkék, mert a wow-nak szinte semmi gépigénye nincs, az irodai gépemen röhögve elfutna.

    Ha EQ2-t kipróbálod és ott ragadsz, indíts karit a Runnyeye szerveren és keresd a Sidhe magyar guildet (a legjobb guildek közé tartoznak). Sidhe Fórum

    Csapat invitálási bug: sajnos jelenleg csak egyféleképpen működik 100%-osan, ha egy zónában vagytok. Ez annyira nem zavaró, ha már úgyis együtt mentek el valahova. A Sigil tud a problémáról, a legelső helyen szerepel, mint javítandó bug.

    Lotto loot crash: sajnos ez az egyetlen loot opció, ami be szokott crashelni, ráadásul ez lenne a leghasználhatóbb. Érdekes módon az összes többi gond nélkül működik :S

    Trial key nincs a játékban, max. a CE vásárlók kaptak 10 db buddy keyt, de szerintem azok többsége mind szét lett már osztva. Nekem sincs már :(