Segiítsetek lécci nem megy a hálóm!
  • Hixer
    #233
    Szia!

    Valószínűleg a hálózati kártyáddal van probléma. Ugyanis a rendszer automatikusan csinál minden hálózati csatlakozó hardware-nek egy hálózati kapcsolatot, és így lennie kell, azt nem tudsz csak úgy csinálni.

    Javaslatom a következő, nézd meg a Vezérlőpult->Rendszer->Hardwar fül->Device Manager, vagy nemtudom mi a neve magyarul, hogy a géped felismer-e hálózati kártyát egyáltalán Hálózati Adapterek csoportban kéne lennie. Ha nem akkor kapcsold ki a gépet, húzd ki a hálózati kábelt, ha kártya van benne mozgasd meg a kártyát, esetleg szedd ki, fújj bele a csatlakozójában az alaplapon, ha intergrált a kártya akkor dugb bele a hálózati kábelt és azt kezdd el mozgatni kicsit. Kapcsold be a gépet és nézd meg, hogy van-e most hálózati adaptered.

    Ha nincs akkor sajnos hardware-es a probléma, leggyorsabb ha keríesz egy hálókártyát és bedugod a gépbe és oda kötöd a hálózati kábelt. Nekem is volt ilyen, az integrált hálókártyám ugyanígy eltűnt a rendszerből, vettem egy hálókártyát a gépbe, azon ment a net, majd olyan 6 hónap után magától mágikusan visszajött, most két hálózati adapter van a gépemben. Ez még jó is kissebb LAN-partiknál.