• mama2
    #4031
    Köszi, de így se jó:P. Megírnád pontosan hogy is kell a kódokat aktiválni? Én úgy csinálom hogy: elindítom a trainert, a traniernél rányomok a launchre, elindul a game, új játékot kezdek, ott van a hajóm minden, és beakarom irni pl. azt hogy: Kapitány vagyona 100 millió, de a bill. kombinációját, nem tudom, ezért a billentyűn megnyomom a zászlót, akkor ugye visszadob az asztalra,megnézem mi a kód "hotkeye", majd vissza lépek a gambe úgy, hogy rányomom alula a sid maier's feliratocskára. Vissza visz a játékba, ekkor menyomom, egyszerre, a ctrl-t és a nyolcat, olyan hangot hallok, mint mikor a billentyűzeten, kétszer nyomok le valamit( a hang így hangzik:tü:D), megnézem a pénzem, de nincs egymillióm, csak annyi amivel indultam. Megyomom újra a zászlót a billentyűn, megnézem a trainert, és az derül ki, hogy a "kapitány vagyona egymillió" piros lett. Gondolom ez azt jelenti, hogy aktiváltam a kódot. De ugye nem lett egymillióm. Próbáltam úgy, hogy ctrl és f8, de úgy se jó, probáltam, a numerikus billentyűn, de ott se jó, mert adatokat hoz be a karakteremröl. Mi lehet a hiba? Én csinálok valami rosszul? Talán nem a launchrol kéne indítani, hanem csak simán ikonrol? Vagy mi?