4192
  • Diodi
    #4032
    Az a trainer az 1.0 verzióhoz jó csak.
    De ott használva és kimentve a játékhelyzetet,
    használható lesz majd az 1.0.2.0 patch feltelepítése után is.

    Van trainer az 1.0.2.0 patch-es változathoz is
    innen lehet letölteni.
  • mama2
    #4031
    Köszi, de így se jó:P. Megírnád pontosan hogy is kell a kódokat aktiválni? Én úgy csinálom hogy: elindítom a trainert, a traniernél rányomok a launchre, elindul a game, új játékot kezdek, ott van a hajóm minden, és beakarom irni pl. azt hogy: Kapitány vagyona 100 millió, de a bill. kombinációját, nem tudom, ezért a billentyűn megnyomom a zászlót, akkor ugye visszadob az asztalra,megnézem mi a kód "hotkeye", majd vissza lépek a gambe úgy, hogy rányomom alula a sid maier's feliratocskára. Vissza visz a játékba, ekkor menyomom, egyszerre, a ctrl-t és a nyolcat, olyan hangot hallok, mint mikor a billentyűzeten, kétszer nyomok le valamit( a hang így hangzik:tü:D), megnézem a pénzem, de nincs egymillióm, csak annyi amivel indultam. Megyomom újra a zászlót a billentyűn, megnézem a trainert, és az derül ki, hogy a "kapitány vagyona egymillió" piros lett. Gondolom ez azt jelenti, hogy aktiváltam a kódot. De ugye nem lett egymillióm. Próbáltam úgy, hogy ctrl és f8, de úgy se jó, probáltam, a numerikus billentyűn, de ott se jó, mert adatokat hoz be a karakteremröl. Mi lehet a hiba? Én csinálok valami rosszul? Talán nem a launchrol kéne indítani, hanem csak simán ikonrol? Vagy mi?
  • Diodi
    #4030
    Trainer program a gyakorláshoz ad segítséget.
    Angol és magyar nyelvű verzió is van.

    letöltési oldal





    Teljes játékélményt trainer program nélkül lehet szerezni... :)
  • Dzsotin
    #4029
    programok a játékhoz
  • gabo91
    #4028
    szerintem a hajó mind1 hogy milyen, bár a második nekifutásnál már tudtam hol keressem a kalozokat igy egyből megöltem morgant és meglett a nehézfregatt...
    azzal is leht szépen anőverezni igy nemsérül... a pénz pedig lényegtelen, mert nem vásárolok, max eladok (jó kocsmában térképet gyűrüt meg holmit veszek de mást nem)
    egyetlen csítet használnák azt, hogy bármedig lehessen játszani vele, viszont akkor megunnám és nem kezdeném újra a játékot, meg azért elöbb utobb vége kell hogy legyen...
    igy jó ahogy van.
    Osztozkodáskor ugyis lehet szintet változtatni.
  • Wreck86
    #4027
    Úristen van csít ehhez a tök jó game-hez.mi a kihívás ha egyből egy armadával indulsz kezdő kapitányként.amgy nem ismerem a csíteket.most hallom először,hogy van ilyen.
  • mama2
    #4026
    Van Problémám: Letöltöttem innen:http://www.gameburnworld.com/gp/trainers/sidmeierspirates.shtml
    ezt a:SID MEIER'S: PIRATES! +41 TRAINER (714KB) trailert. Fel is telepítette megnyitottam, játékot elindítottam, de csak az a kód működik, hogy ne sérüljön a hajó a csatákban(No Damage Ships), de például, ha a inf. money kódot akarom csinálni, akkor ugye megnyomom a billentyű kombinációt, ami aktiválja a kódot(ctrl+1), a tranier ablakban be is pirosodik a kód, mintha sikerült volna, de nem történik semmi. Nem lesz pénzem(mert sztem a money arra utal, hogy több pénzem lesz), meg semmi nem történik. Próbáltam hogy a numerikus billentyűkön pötyögöm be, de ott, ha megynomom a ctrl + 1-et, akkor beadja, a hajóim adatait, a megszerzett térkép darabkákat, stb. Mit kell csinálni hogy működjenek? PLS HELP!!
  • Wreck86
    #4025
    a directx vezérlő progival van baja,nézd meg,hogy a cd-n nincs e véletlenül directx.exe vagy vmi és futtasd le,rakd fel,hátha megjavul.
  • mama2
    #4024
    Van egy kis gondom. Amikor elakarom indítani a játékot ezt írja ki: Unable to initialize DirectX.
    View the readme file for possible solutions to this error.
    Ezt írja ki:p. Amikor felraktam, akkor is ezt írta ki, de megjavult és elindult, játszottam vele, erre megint kiírja:@. Mi a hiba?
  • Attiska
    #4023
    Sziasztok,

    Volt egy mod régebben, ami megszűntette a korlátlan mennyiségű ágyúgolyót. Newm találom sehol, tudrok linket adni hozzá?
  • mama2
    #4022
    Én is felraktam, mert megtaláltam, úgy hogy már nem kell megvennem. Nagyon fasza játék:D.
  • Wreck86
    #4021
    na látod:)
  • DJviolin
    #4020
    Na jó, röhögni fogtok, azóta én is röhögök magamon.

    Szóval amit letöltöttem Warez verziót, hibásak voltak a képfájlok, és ezért sérült lett a játék. Intő jel lehetett volna, hogy a Bink fájlokat csak egy progi játssza le, az MPlayer, és az is képhibával. Szóval letöltöttem egy gerincesebb csapat Release-t. :)

    Azóta próbálom leszűrni a tanulságokat...
  • DJviolin
    #4019
    Format után is gány a kép, ergó hardveres. :(
  • Wreck86
    #4018
    ez így igaz.
  • DJviolin
    #4017
    Visszatérve a Condemned-hez: Olyanoknak is voltak fekete képernyő problémáik, akiknek geforce6600, vagy radeon 9800-as grafkarijuk volt, ebből gondolom, hogy nem az FX5200-asom a ludas. Nekik állítólag az oldotta meg a problémájukat, hogy letörölték az ACE Mega Codecs pakkot. Mivel, ez nekem nincs fennt, ebből gondolom, hogy az évek során felrakhattam olyan codecet, ami beépült a rendszerbe, és keresztbe tesz nekem a Condemnednél, és most a Pirates-nél. Nemsokára újrateszem a rendszert, és ha a zsír friss gépen sem mennek ezek a játékok, akkor tényleg az FX5200-as grafkari a ludas.
  • Wreck86
    #4016
    hm...gondolkodjunk
  • DJviolin
    #4015
    A menüig el sem jutok. :)
  • Wreck86
    #4014
    akkor csak ez nem kedveli a codecet,vagy ha a játék beállításait állítgatod,akkor mi lesz?
  • DJviolin
    #4013
    Lehet, de nem hiszem, mert más játékok futnak baj nélkül.
  • Wreck86
    #4012
    vagy hibás a videókártyád,nézz szét először akkor a codec téren.
  • DJviolin
    #4011
    DX9.0C van fennt. Fx5200-as grafkari. 256mb ram, 1,7ghz P4

    Egyébként a Condemned-nél pedig feket képernyő volt. Arra gondolok, hogy van egy videó kodek, ami bekavarhat.
  • Wreck86
    #4010
    mindent feltettél,amit kért a játék?
    tűzfal enged e minden vele induló progit?
    rendszerigényed elég a játékhoz?
  • DJviolin
    #4009
    Sziasztok!

    Feltelepítettem a játékot, megpróbálom elindítani, de a Bink videók képe zöld, de hang az van, és mikor a menü jönne, megint zöld a kép csíkokkal, és a billentyűzet-egér lefagyott. Csak újraindítással működik rendesen a gépem. Mi lehet a probléma?
  • Neton
    #4008
    A faház lesz az. :) Vagy ha nem az, akkor rossz helyen keresed.
  • Requiem88
    #4007
    halihó :)
    tetszik a játék el is szórakozom vele, csak egy kérdésem van: elméletileg tudom hol van a testvérem, mert megvan az egész térkép ami mutatja és be is tájoltam hogy hol lehet, egy azték templom meg egy faházikó között félúton, de egyszerűen nincs ott. ásni kéne vagy mi?
  • karesz115
    #4006
    Itt még meg lehet rendelni szerintem
  • PiszkosFred
    #4005
    + Esetleg Tesco/MM/stb multi polcain ha maradt egy-ketto.
  • Wreck86
    #4004
    sztem 576.hu-n talán van,de ne mbiztos.
  • mama2
    #4003
    Ezt a játékot lehet még valahol kapni? Mert nagyon jó:D.
  • bigapó
    #4002
    a numerikus billentyűre van konfigurálva az egész irányítás. CSata alatt (és általában is) ott írja, hogy melyikkel mit tudsz csinálni.
  • karesz115
    #4001
    1: Sajnos ezt nem lehet befolyásolni. Szerintem az ostrom kicsit elnagyolt lett, amit nagyon sajnálok. Nagyot dobott volna az egészen, ha sokkal összetettebbre csinálják meg. Lovasegység meg nincs, elvégre nem nagyon cipeltek lovakat a kalózok a hajóikon
    2: Amikor a muskétásokkal jössz, egyszerűen azokra kattintasz, akikre lőni akarsz (ha jól emlékszem).

    Ja és az új generációs játékok miatt lassan érik már egy új köntös:). Gondoljatok bele, hogy az új vasakra milyen gyönyörű tengeri csatákat lehetne összehozni
  • zoleee20
    #4000
    Sziasztok.
    Két kérdésem lenne:
    1. nem lehet a saját csapataidat felszerelni? Arra gondolok, hogy nem lehet azt befolyásolni, hogy hány kardos ill hány muskétás osztagod legyen? Arra gondolok, hogy mikor egy várost rohanok le. Lovas egységeket nem lehet képezni?
    2. Szintén a szárazföldi csatához: hogy tudok a muskétásokkal arra az egységre lőni, amelyikre akarok?
  • Wreck86
    #3999
  • bigapó
    #3998
    :DDDDD
  • PiszkosFred
    #3997
    E mondatod kimeritette a felsegarulast, ezentul hostile a statuszod :)
  • bigapó
    #3996
    én már nem:)

    cod2 és world in conflict, "hús-vér" emberek ellen. kicsit jobb, mint az AI:)) bár néha nagyobb baromságokat csinálnak.
  • zoleee20
    #3995
    Na, végre megtaláltam. De itt rengeteg dolgot lehet variálni játék közben, bár ez engem nem foglalkoztat, csak az öregedésemet fogom leállítani:)
    De ha valakit érdekel, itt lehet megtalálni:
    http://www.addictedforums.com/index.php?automodule=downloads&showfile=79

    Regisztrálni kell hozzá, és le is lehet szedni.

    Amúgy remélem rajtam kívül más is játszik még a játékkal:)
  • zoleee20
    #3994
    Ill. ezek sem jók, a nagy részét nem is lehet leszedni.
  • zoleee20
    #3993
    Ill. megtaláltam, itt:
    http://www.gameburnworld.com/gp/trainers/sidmeierspirates.shtml

    De itt egyikhez sincs leírás.Neked megvan ez a trainer? Ha igen, adnál egy linket?